Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Bazar Katowice


Wojtas_SPI

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ja tez wróci³em z bazaru.¯adnych czêœci do SUZUKI RM nie by³o . ale ³ysy nie mog³em wyjœÌ i kupi³em duperelki :manetki,filterek paliwa dobrze ze poszed³em z rana przynajmniej nie zmok³em potem siedzia³em w gara¿u i zak³¹da³em to myœla³em sobie jak ich tam pryska :mrgreen: //PODSUMOWYWUJ¥à JESTEM ZAWIEDZIONY!!! :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

By³em.. Kupi³em sobie kurtke, kaski i manetki jako na mój pierwszy bazarek to faajny Mo¿e troche ma³y ale good przymierzy³em siê do Huski 510 i Xt600 fajowe "motury" Nie spotka³em nikgogo znajomego.. a szkoda :| No có¿.. ide jeszcze kask oblookaÌ Kurde ale pogoda by³a troche wredna Dziwie siê, ¿e ten facio na Huski 510 nie wywali³ jak ni¹ w deszczu lata³ a sz³o to na ko³o miooodzio Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie bylo OK....ale jak zwykle pogoda ....shit...Pojechalem autkiem, pszeszedlem wszystko raz.... spotkalem kilku forumowiczow ....i trzeba bylo do domu spadac bo strasznie mokro bylo W moim przypadku zakupy nie byly zbyt wielkie... symbolicznie kupilem 2 naklejki NISSIN na lagi i to wszystko.Mialem kupic dla kumpla tarcze....niestety kiedy mi mowil co chce to bylem juz chyba lekko zamroczony i zrozumialem ze mam mu kupic tarcze hamulcowa do JUNAKA .............. dopiero bedac przy stoiskach doszlo do mnie ze junak ma bebny .........chodzilo o tarcze sprzeglowa :wink: Klamki sprzegla dla drugiego kolegi tez nie znalazlem Ale pogadalem z Danielosem, spotkalem Macka XTZ, Darka DR 800, Prezesa Oglnie to moglaby powstac jakas niewielka gielda motocyklowana Slasku - organizowana co Weekend Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bieda straszna, nic na tych bazarach nie ma
maÂło powiedzianee ubustwqoo masakraa przeca tma juz powoli nie ma co kupowa costatnio byl w tym samie czasie bajzel w Poznaniu a teraz jak to wytlumaczyc??..no ja rekawic tym razme nie oglodalam anwte bo moim celem bylo tym razem zakup czapki SUZUKI ;0;0 dla mojego bracisza z okazji urodzinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznego powrotu do domu dla jednoÂśladowcĂłw wracajÂących z bazaru.
no dzisiaj by³o niezbyt bezpiecznie - przynajmniej dla mnie...w drodze na bazar o ma³o nie skasowa³a mnie jedna octavia - swoj¹ drog¹ - to nie rozumiem jak mo¿na jeŸdziÌ takim drogim autem z tak¹ prêdkoœci¹ i w deszczu œwiate³ nie w³¹czyÌ (oszczêdnoœÌ ? )po bazarze te¿ nas jakoœ deszcz nie przestraszy³ i postanowiliœmy pojeŸdziÌ jeszcze. przy zjeŸdŸie na autostrade zagapi³em siê jakoœ, efektem czego by³y zaj..... uœlizgi tylnego ko³a - w sumie jakieœ 15 cm i byœmy mieli czo³owe z krawê¿nikiem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anushka jaka kurta??? tex czy derma???
tex, taka normalna, ale ma to co chcialam czyli ochraniacze i duzo kieszonek :!: :!: :!: Chcialabym jedno powiedziec! Zaczelo padac, jednak my dalej szukalismy ciuszkow, w 4 osobki, mi juz bylo wszystko jedno czy mokne czy nie, z cukru nie jestem to sie nie roztopie. Weszlismy pod jedno stoisko, tak calkiem z boku, ze i tak na nas lecialo, ogladamy ( a nawet nie wiem co to byla za firma etc. prywaciarz... ) ale tak mnie wkur**l, ze mnie jeszcze do teraz trzyma. KazaÂł nam sie wynosiĂŚ bo kurde jemu leci na ubrania. I wogole sie zaczol ciepac. To co ja ku*a mac nie wygladam na motocykliste, ani na bogacza to znaczy, ze kasy nie mam przyjsc i poogladac juz nie moge. W dupieeeeeeee za przeproszeniem mam takich ludzi. Niech sie udaÂłwi ten facet, zycze mu tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Anushka nie boj nic koles daremny a poza tym i tak nie mial tam nic ciekawego a troche deszczyku nie zaszkodzi kurde jakby mi sie rece z zimna nie trzesly to bym sie karnal na husqwarnie... ahhhhhh co za sprzet... [ Dodano: 2005-07-10, 23:03 ]hehe tak se wlasnie czytam. Blazej myslimy chyba o tym samym sprzecie Husky na samym dole po lewej stronie? rok prod. 90 i za 5000? hehe bo w sumie byly dwie ale mi sie bardziej ta podobala sprzet konkretny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to bazar to niewypa³ ...nic niekupi³em .. ....zmoklem jak pies i dupa blada!! Ale zdecydowanie to winna pogody ...kilka maszyn stalo ale prawie ze nic...gdyby sloneczko zrobi³o swoje to mysle ze imprezka byla by udana i zdecydowanie wiecej maszyn by przyjecha³o...Dla zainteresowanych widzialem pordzewia³e i dziurawe kaski przedwojenne...tragedia niewiem kto by to kupi³Ze znajomków z forum to ma³o ...tylko: Motomanka,Spun i gdzies w oddali mign¹³ Gadget Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.byÂłem, parĂŞ rzczey kupiÂłem i miaÂłem jechac do krzyÂżanowic na imprezkĂŞ na moto ale padaÂło i przesiadlismy sie z kuplem do auta.aha nie wiem czy widzieliscie vtr ktora jezdzil taki gosc po bajzlu.byl tez w krzyzanowicach na imprezce tyle ze pokazywal co potrafi i wylozyl glebe, prawa strona zdarta, bak, owiewki, stopka, wydewch ale dekle silnika nic nie dostaly. gosc tyleko lokcia lekko przytargal.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WogĂłle jakoÂś maÂło "wystawcĂłw" byÂło - normalnie tragedia - byÂły chyba tylko 3 stoiska z czĂŞÂściami(plastiki itp.) i na dodatek nic nie znaazÂłem ... 6 zeta za wejÂściĂłwkĂŞwyrzucone w bÂłoto - ja juÂż wolĂŞsiĂŞdo wawy przejechaĂŚna bazar moÂże paliwo kosztuje ale towaru tam jest w brĂłd!! :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe tak se wlasnie czytam. Blazej myslimy chyba o tym samym sprzecie Husky na samym dole po lewej stronie? rok prod. 90 i za 5000? hehe bo w sumie byly dwie ale mi sie bardziej ta podobala sprzet konkretny...
No jak nie jak tak Sprzêt pierwsza klasa leciutki i wogóle Tylko ten tylni amor :roll: troszke za bardzo siada³ jak na moje oko A jak pan w ¿ó³tej koszulce tym jeŸdzi³ to myœla³em ¿e zaraz tam siê rozp³yne w tym deszczu.. mmmmmalina dŸwiêk i wogóle No tak w koùcu to by³a piùceta Ja sobie sprawi³em kurteczke Dainese... U¿ywka ale zawsze coœ "Troszke" uchybieù ma ale to sie dopracuje 8) No i jeszcze kask MAX'a Fajne "ruraki" sta³y po prawej prawie na pocz¹tku I CZ 250 fajna by³a Mam nadzieje ¿e w paŸdzierniku bêdzie lepiej To ju¿ chyba na tej hali bêdzie? nie?Pozdrawiam [ Dodano: 2005-07-11, 14:31 ]
taki gosc po bajzlu.byl tez w krzyzanowicach na imprezce tyle ze pokazywal co potrafi i wylozyl glebe, prawa strona zdarta, bak, owiewki, stopka, wydewch ale dekle silnika nic nie dostaly. gosc tyleko lokcia lekko przytargal.pozdro
Taka... hymm czerwona? Facet miaÂł spodnie moro? to chyba wiem.. jak jechaÂł na kole koÂło hali to mu czapke porwaÂło A takie fajne moto byÂło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.