Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Trzecie spotkanie forumowiczĂłw


a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. ChciaÂłbym Wam zaproponowaĂŚ spotkanie w Waszym miÂłym gronie. MiaÂłoby to miejsce w KuÂźni Raciborskiej na zamkniĂŞtym oÂśrodku. RozmawiaÂłem juÂż z wÂłaÂścicielem, raczej nie bedzie problemu. Proponuje termin 24-25.06.2005. Niestety nie zaÂłatwiÂłem imprezy za darmo. pole namiotowe i pilnowanie motorkĂłw bedzie kosztowaÂło. obliczylem sobie ze 2 dni pobytu na osrodku bedzie kosztowalo z namiotami okolo 20 zÂł od motoru. do tego dochodzÂą koszta spozycia duzej ilosci piwa (tyskie, lech po 3,50:/) i jakies ognisko bysmy zrobili bo miejsce jest, tak wiec jeszcze dochodza kielbasy. mozna sie kompac w jeziorku, beda nas pilnowali ratownicy a potem mozemy w sobote jakas wycieczke sobie zorganizowac start mialby miejsce od godz np.17 w piatek i do soboty wieczor zabawa przy piwie (chyba ze ktos kieruje to gĂłra 6 piw, bo potem szalejecie ) napiszcie jak sie zapatrujecie na taki pomysl, krytyka tez wchodzi w gre, ale wezcie pod uwage ze jestem jeszcze nowicjusz tu na forum i chcialem was poznac lepiej. pozdrawiamBilek [ Dodano: 2005-06-20, 10:22 ]kurde, post miaÂł byc na ogĂłlnym ale nie wiem jak go przerzucic.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bilek, Fajny pomysÂł ......ale moÂże w innym terminie ......bo teraz zlot siĂŞ szykuje w MyÂślenicach a 1-3 lipiec w Czechach............moÂże najlepiej zrobiĂŚ takÂą impreze jak nie bedize Âżadnych konkretnych wypadĂłw...........taka moja propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bilek wiesz ja sie na to pisze bo ja do tego osrodka mam rzut kamieniem bo w KuÂźni mieszkam a termin mi pasuje kazdy bo bede prawie cale wakacje w domu. Jesli chodzi o pomoc w czyms kolwiek albo jak bys chcial sie cos dowiedziec mozesz walic prosto z mostu.Jesli chcecie to moge zalatwic msze w naszej intecji bo proboszcza znam osobiscie i moge zalatwic zeby wkrecil tam nasza intencje. A mam pytanie pedzie jakas paradka mala czy tam sie zbieramy przy osrodku ?? Jesli by do tego doszlo to po nie doinformowanych gdzie to sie znajduje moge wyjechac. Ale pozyjemy zobaczymy. Chetnie pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja proponuje sie spotkac w Rudach Raciborskich pod sklepem na parkingu przy szosie na przeciwko szkoly - i dalej do KuÂźni jest 12 km. maÂła parada [ Dodano: 2005-06-20, 14:43 ]ale tak czy tak musi byc wiecej chetnych [ Dodano: 2005-06-20, 14:51 ]

PomysÂł super, ale za maÂło czasu Âżeby coÂś ustaliĂŚ. ZersztÂą w piÂątek 24.06 spotykamy sie w K-ce pod galeriÂą Wilson (aDic ma tam wystawe podyplomowÂą), a nastĂŞpnie 3.07 jedziemy do Gliwic na paintbolla  8)
przeciez spotykamy sie i tak wieczorem, a wystawe mozna obejrzec do tego czasu. a 3.07 jest za pó³tora tygodnia. tak wiêc nie widze problemu ¿ebyœcie przyjechali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jak dla mnie to z checia bym przyjechala ale ten termin odpada, bo kasa na paintballa + cos na paliwko + znowu na paliwo + tam 20 zeta a no jeszcze wode trzeba kupic a ja tyle niestety nie mam skad wziasc, chyba, ze ktos ze mna obrabuje jakas staruszke No to jak kominiary na Âłeb i na miasto :> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jak dla mnie to z checia bym przyjechala ale ten termin odpada, bo kasa na paintballa + cos na paliwko + znowu na paliwo + tam 20 zeta a no jeszcze wode trzeba kupic a ja tyle niestety nie mam skad wziasc, chyba, ze ktos ze mna obrabuje jakas staruszke  :D  No to jak kominiary na Âłeb i na miasto :> ?
nie ma sprawyty rabujesz, ja gwaÂłce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie masz za malo czasu na organizacje???Przeciez zostalo do Twojego proponowanego terminu pare dni... :roll: Ja bym przyjechal ale w innym terminie bo teraz jest duzo imprez.Zrob to lepiej gdzies w polowie albo koncem lipca,w srodku sezonu jest duzo mniej zlotow wiec wtedy by to na pewno wypalilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja calkowicie popieram przedmowcow. Teraz troche malo czasu.......... :| A w Âśrodku sezonu to chetnie bym sie na 2 dniowa imprezke przejechal Bilek pomysl o koncu Lipca - poczatek Sierpnia. Wtedy wszyscy beda mieli wiecej czasu zeby poustawiac sobie wszystko z robota itd. I wtedy jakas parade sie tez skreci... W tym juz mam jakies doswiadczenie :wink: BTW Ja juz sie pisze na taki termin!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.