Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pcheła zdaje egzamin na prawko!!


Paweł - PRC

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek o godzinie 12 zero, zero. PcheÂła w Katowickim WORD ul. Francuska ileÂś tak, zdaje egzamin na prawko A i B (to przy okazji). WiĂŞc kto moÂże niech wpadnie Szefowi pokibicowac, ÂżyczyĂŚ powodzenia, a kto niemoÂże niech 3ma kciuki (ja bym wpadÂła ale bĂŞde akurat w LÂądku na obozie). MyÂśle Âże jak pod W(M)ORD podjedzie ekipa przywita sie z bosem to egzaminator od razu powie "DziĂŞkuje, zdaÂł Pan".A wiĂŞc podsumowujÂąc: PCHEÂŁA POWODZENIA!! BĂDE 3MAĂ KCIUKI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyÂśle Âże jak pod W(M)ORD podjedzie ekipa przywita sie z bosem to egzaminator od razu powie "DziĂŞkuje, zdaÂł Pan".
a ja mysle, ze wtedy egzaminator pomysli sobie... "o jakis cfaniaczek z kumplami... narobie mu wstydu i udupie..." wiem to bo jak kiedys tam dawno temu moj kumpel zdawal prawko na B i podjechalo nas sporo chlopa to udupil go za nic! ot tak poprostu...Pchela 3m sie bo na pewno zdasz 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak wyjedziesz na miasto to gaz do dechy - ciekawe czy cie egzaminator dogoni
ja tak zawsze robi³em na kursie, to s³ysza³em tylko jêk instruktora w s³uchawce ¿e nie mo¿e nad¹¿yÌ ¿e zmienianiem biegów... Raz jechaliœmy DK1 to jak mu wsytrzeli³em ze œwiat³em i poszed³em ostro to tyle mnie widzia³
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na kursie chlopak - jak instruktor tlumaczyl cos innemu kursantowi - wyjechal z placu, przejechal na koniec miasta, zaparkowal przy monopolowym, kupil pol litra ( na urodziny qmpla), spotkal przy okazji paru znajomych ( pol godziny mu zeszlo na rozmowie ) po czym wrocil na plac. Instruktora nie bylo - jezdzil po miescie z 6 innymi pracownikami osrodka i szukali go . Kursu nie skonczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój instruktor na kursie podczas moich jazd po miescie jechal w Punto z innym kursanetem, który szkoli³ siê na B. I w centrum Gliwic ciêli równo 80 km/h nawet jak by³o ograniczenie do 40. Ja za nimi na motorku Po powrocie do oœrodka spocony instruktor wyszed³ z samochodu i patrz¹c na mnie b³êdnymi i robieganymi oczami wyj¹ka³: "Wariat no nie? "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam aÂż bĂŞdzie koĂączyÂł gimnazjum wtedy przyjadĂŞ na zakoĂączenie roku
coÂś Ci siĂŞ chyba jebnĂŞÂło bo jak siĂŞ koĂączy gimnazjum to ma siĂŞ 15/16 lat a Pchela robi kat. A i B i ma juÂż 18... zapewne skoĂączyÂł w tym roku 2 klasĂŞ szkoÂły Âśredniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.