Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sprzedam Suzuki GSXR 750


cherflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ChÂłopie, ty chyba niepowaÂżny jesteÂś Wstyd by mi byÂło takÂą padakÂą jeÂździĂŚ
E no Gixer ma swojÂą zadbanÂą widziaÂłem jak o niÂą dba i pucuje....spoko, spoko [ Dodano: 2005-06-15, 17:34 ]
A nie bedziesz go chcial sprzedac. Chetnie kupie gdzies na pocztku roku 06. Jak bedzie taka kasa  :mrgreen:
Moze mojego chcesz kupic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no Gixer ma swojÂą zadbanÂą widziaÂłem jak o niÂą dba i pucuje....spoko, spoko
przecieÂż ÂżartowaÂłem Gixer ma Âładnego, zadbanego sprzĂŞta... najÂładniejszego na Âświecie, normalnie lepszego nie widziaÂłem :mrgreen: (ile tego rabaciku bĂŞdzie )U mnie czy u Gixera?Ja na razie nie sprzedaje, moto mam dopiero 2 miesiÂące i jest to nĂłwka z salonu, wiec straciÂłbym niesamowicie. Ale pytaÂłem siĂŞ Adriana, czy nie chce ÂłyknÂąc-ja na razie nie sprzedaje, a on na razie nie kupuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rollo zarzuc fotki ;-)) ile dales ?
A tam fotki , nie mam aktualnych , a ile daÂłem?Tyle ile w cenniku.............. [ Dodano: 2005-06-15, 18:54 ]
U mnie czy u Gixera?
Wiadomo Âże u Gixera przeciez to jego moto jest najlepsze i wogĂłle i wogĂłle salon Suzi-moto najlepsy w regionie, wiĂŞcej najlepszy w Polsce ( teraz to pewnie buty za darmo dostanĂŞ )Moze gumiaki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,mialem na mysli te ostatnie z przed naprawy  :wink:A tak wogole to sie tak piekliles kiedy bedzie gotowy a teraz czeka gotowy na odbior juz od 3 dni  :|
A czy ja sie piekli³em?To, ze sobie cos tam szkrobn¹³em na forum-jak napisa³em, ¿e nie na WAS, to ma byc pieklenie?Zreszta wiecej w tym by³o humoreski niz jakich zarzutów. A teraz sprawa odbioru-jak wiesz ten model suzuki nie jest wyposa¿ony w dach i szyby, wiec pogoda uniemozliwia mi jego odbiór. Poza tym wczoraj dopiero uzgodnilismy kase i to, ¿e dzisiaj go odbiorê, ale rozpadalo sie, burza i inne cholerstwa. Na jutro te¿ ma padaÌ, wiec jak i jutro sie nie zjawiê, to mnie "obsmarujesz" na phorum? Wierz mi, juz chetnie bym pojeŸdzi³. A flaszkê jak mówi³em to mozemy pewnego dnia obaliÌ :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.