Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sprzedam Suzuki GSXR 750


cherflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[[ Dodano: 2005-06-15, 17:34 ]
A nie bedziesz go chcial sprzedac. Chetnie kupie gdzies na pocztku roku 06. Jak bedzie taka kasa  :mrgreen:
Moze mojego chcesz kupic?
Watpie zeby mnie bylo na niego stac. Chyba ze zrobisz megaaaaaaaaaaaaaaaaa okazjeeeeee hehehe :mrgreen:
ok, a moze cos takiego? 1 z³ + VAT, i dwa grosze za po³¹czenia do swojaków?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[[ Dodano: 2005-06-15, 17:34 ]
A nie bedziesz go chcial sprzedac. Chetnie kupie gdzies na pocztku roku 06. Jak bedzie taka kasa  :mrgreen:
Moze mojego chcesz kupic?
Watpie zeby mnie bylo na niego stac. Chyba ze zrobisz megaaaaaaaaaaaaaaaaa okazjeeeeee hehehe :mrgreen:
ok, a moze cos takiego? 1 z³ + VAT, i dwa grosze za po³¹czenia do swojaków?
heheh no pomyslimy :wink: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W moim tez kilka rzeczy stracilem w czasie jazdy np crashpad odkrecil sie i znikl (za slabo przykrecilem i zapomnialem o tym) co chwile jakas sruba sie poluzowywuje wiec co kilka dni wszystkie sprawdzam i dokrecam Najlepiej zaspawac je , nie bedzie problemu Wydaje mi sie ze to wina zbyt szybkiej jazdy + guma co chwila Tylko te motory sa by nimi tak jezdzic! wiec troche dziwne ze konstruktorzy nie pomysleli i takich drobiazgach jak wibracje co wywoluje odkrecanie sie srubek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy kupnie ten zacisk byÂł ÂściÂągany i rozbierany Âżeby wymieniĂŚ klocki bo zapiekÂł siĂŞ tam bolec i nie szÂło inaczej na szybko, no i widocznie nie dokrĂŞcili z mocno albo cos, ale sÂą chyba jakieÂś mazidÂła ktĂłre siĂŞ daje na gwint Âżeby siĂŞ nie odkrĂŞcaÂły Âśruby tak Âłatwo moÂżna cos takiego zastosowaĂŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RESO, zapodaj no wiĂŞcej zdjĂŞĂŚ jak dzidujesz bo to w avatarze to Âśrednio wystarcza  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
To na avatarze nie jest moje :mrgreen: akurat znalazlem fote takiego gsxr'a w podobnym malowaniu :roll: ale da sie zrobic cos takiego :mrgreen: fotek niemam niestety jak zrobic bo tutaj (nad morzem)jezdze sam jak narazie , a dzidowaniem raczej niemozna tego nazwac chociaz dzisiaj udalo mi sie pociagnac z 2ki ladne 200 m w dobrym pionie:mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to nie wiedziaÂłem Âże nad morzem siedzisz... myÂślaÂłem Âże Âśmign¹³eÂś do Dziwnowa na 1 dzionek i wieczorkiem byÂłeÂś w chaÂłupce... 1400 km jak rĂŞlÂą odj¹³ Pozdro i miÂłego wypoczynku! Ăwicz jazdĂŞ na gumie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe  to nie wiedziaÂłem Âże nad morzem siedzisz... myÂślaÂłem Âże Âśmign¹³eÂś do Dziwnowa na 1 dzionek i wieczorkiem byÂłeÂś w chaÂłupce... 1400 km jak rĂŞlÂą odj¹³  
Takim hardcorowcem to ja niejestem :mrgreen: chociaz wcale niebylo tak niewygodnie :mrgreen: powrot dopiero pod koniec sierpnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.