Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pokaż swoją twarz


Paweł - PRC

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm doszed³em do wniosku ¿e w takcie wszystkich spotkaù poznajemy sie, ale nie zawsze dok³adnie wiemy z kim rozmawiamy. Chodzi to ¿e w trakcie spotkaù u¿ywamy g³ównie imion, a póŸniej na forum imiê nie koja¿y sie z nickiem. A wiêc poka¿ swoj¹ twarz (i napisz imiê)Pawe³ (jak zreszt¹ mo¿na wyczytaÌ w nicku) Lewandowski, znany te¿ jako LewyJA Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe Nie martw siĂŞ jestem juz przyzwyczajony Âże ktoÂś interesuje siĂŞ moimi wÂłosami Generalnie to tak: MieÂściĂŚ siĂŞ mieszczÂą, strasznie siĂŞ gniotÂą i potem nie da rady siĂŞ ich rozczesaĂŚ i sÂą strasznie przygniecione, takÂże nie wyglÂądajÂą tak jak na tym zdjĂŞciu powyÂżej. I tutaj dochodzimy do momentu w ktĂłrym zdradzam Âże zawsze uÂżywam kominiarki, odchylam rĂŞkÂą wÂłosy do tyÂłu (tak jak bym chciaÂł zwiÂązaĂŚ je w kucyk, ktĂłrego jeszcze nie posiadam ale juÂż niedÂługo... ) i zakÂładam kominiarkĂŞ. WÂłosy wtedy siĂŞ mniej gniotÂą i po zdjĂŞciu kasku i kominiarki np. na parkingu jest "Âłoooo... ale szopa " bo tak jak napisaÂłeÂś, wyskakuje czupryna.Wbrew pozorom jakie wynikajÂą ze zdjĂŞcia, nie jest mi ciĂŞÂżko kasku zaÂłoÂżyĂŚ W razie pytaĂą, chĂŞtnie odpowiem P.S to nie jest Âżadna trwaÂła itp. peÂłen natural, bez konserwantĂłw i sztucznych barwnikĂłw, nie pasteryzowana szopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W profilu macie specjalne miejsce na zdjecie ... plecam ...  :P
zgadzam siĂŞ w 100%od tego jest profil, Âżeby zobaczyĂŚ kim jest osoba z ktĂłrÂą siĂŞ rozmawia...
Czyli w Twoim przypadku rozmawiam z motocyklem, na ktĂłry spada lawina bÂłotna??zgadza siĂŞ co suzuki to suzuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nico szkoda Âże Ty nie uderzyÂłeÂś do CzĂŞstochowy na WystawĂŞ MotoryzacyjnÂą na Starym Rynku. Mimo tego Âże wystatwa byÂła trochĂŞ kiczowa (maÂło motocykli, bardzo duÂżo samochodĂłw) to spotkaÂł byÂś siĂŞ z MichaÂłem Ja siĂŞ pofatygowaÂłem, daleko nie miaÂłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he widze Mateusz, Âże fotki juÂż zrzuciÂłeÂś Jak coÂś, to wyÂślij mi je na [email protected] do fotki, to jak juÂż wiadomo, ten pan z afro to Cebik, a koleÂś obok niego to Ja (Wicher-MichaÂł) To byÂło spotkaĂąie zabrzaĂąsko-czĂŞstochowskie i z racji tego, Âże czesto bywam w CzĂŞstochowie, to chyba w profilu wpiszĂŞ Zabrz/CzĂŞstochowa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.