Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

wszystko o B12 98/99


traker

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem uzytkownikiem B6 ale w Swiecie Motocykli... ktoryms tam... jest dokladnie opisane co i jak z B12 Jezeli chodzi o saplanie... slyszalem od uzytkownikow (troche o B12 wiem bo sam chcialem miec wlasnie B12) ze spalanie przy normalnej jedzie (tzn spokojnej bez fajerwerkow) wynosi okolo 7 litrow a 12 tez potrafi zerzrec no ale to juz przy haharzeniu:) Poza tym z mojego punktu widzenia B12 sluzy czesto gesto do ostrej jazdy przez co,co poniektore okazy moga byc solidnie wyexploatowane W MJM np. spotkalem sie z B12 ktory spalal bagatela okolo 20l. /100kmWAZNE: dobry B12 w dobrym stanie jest wart swojej ceny wiec nie mysl ze kupisz fajny okaz za mala kase.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B12 to œwietna maszyna, mocny zajebisty silnik, super moment i bardzo mocny dó³. Jeœli chodzi o silnik to uwa¿am ¿e ciê¿ko by³oby go zar¿n¹Ì. Niektórym uda³o siê rozwaliÌ spr¿eg³o (pozdro Szramer ) PóŸniej siê t³umaczyli ¿e B12 ma s³abe spr¿eg³o, nie wiem wiêc nie wnikam. Co do spalania to druga strona medalu. Spalanie jest rzeczywiœcie du¿e ale coœ z czegoœ mo¿e 12 to ju¿ przy bardzo hardcorowym je¿d¿eniu ale 10 to raczej norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzeg³o przy dziczeniu co sezon do wymiany razem z olejem , chyba ze akcesoryjne tarcze zastosujesz a nie ebc i wymieniasz spre¿ynyspalanie od 8l w miescie w gore , srednio 10 bo sie nie da wolno tym jeŸdziÌ , trasa do 100km/h spalanie 5,5 potem tylko roœnie.....bardzo mocny dó³ , tylny amor za miekki do ostrej jazdy , przod spre¿yny do wymiany!!ogólnie fajny sprzêt 8) ps ja mialem 98 rocznik z przebiegiem 14 tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku B12 trzeba miec wÂłasnie na uwadze te duzy moment obrotowy dostepny juÂż w dolnym zakresie obrotĂłw Frajda niemaÂła i zapewne ciĂŞÂżko jeÂździĂŚ wolno tym motocyklem, ale tak jak pisal Spider COÂŚ ZA COÂŚ Benzyna, opony, zestawy napĂŞdowe i klocki hamulcowe w takim motocyklu zuÂżywajÂą siĂŞ chyba nieco szybciej i warto miec to na uwadze Jezeli masz wujka szejka i worek pieniĂŞdzy na materiaÂły eksploatacyjne, to nic YNO BRAĂ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzegÂło przy dziczeniu co sezon do wymiany razem z olejem , chyba ze akcesoryjne tarcze zastosujesz a nie ebc i wymieniasz spreÂżyny
Tylko wtedy jak sie nawet gumy nie umie spalic,prawda Szramerku? A akurat EBC sa akcesoryjnymi,najlepsze sa Vesraha a sprezyny sie powinno wymieniac przy wymianie tarcz.Ogolnie B12 supersprzet jak sie zaakceptuje troche wysokie zuzycie paliwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzegÂło przy dziczeniu co sezon do wymiany razem z olejem , chyba ze akcesoryjne tarcze zastosujesz a nie ebc i wymieniasz spreÂżyny
Tylko wtedy jak sie nawet gumy nie umie spalic,prawda Szramerku? A...
jestem ciekawy jak ty bys paliÂł na slizgajÂącym sprzĂŞgle ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mozecie powiedziec na temat porownania B12 i RF900? Slyszalem o RFach nie za wiele dobrego, rowniez o wysokim spalaniu i awaryjnych ramach, ale ludzie duzo mowia... Moze ktos z Was ma/mial RFe??Pozdro [ Dodano: 2005-07-08, 23:04 ]Nie zna nikt RF900??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.