Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Studia


Skalar

Rekomendowane odpowiedzi

Danielos, NO DOKÂŁADNIE NA TYM CO TWĂJ KUMPEL MECHANICZY TECHNOLOGICZNY.......TO PEWNIE GO BĂDE ZNAÂŁ ...SPYTAJ SIĂ TYLKO U KOGO MIAÂŁ (PROMOTOR) I BEDE WSZYSTKO WIEDZIAÂŁ.........AHA I NA JAKIM KIERUNKU BO JA JESTEM PO AUTAMTYCE I ROBOTYCE TZN BYÂŁEM :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jestem na drugim roku Germanistyki. Jesli pozaliczam wszystkie egzaminy  to zaczynam praktyki w szkole  :)  Juz niemoge sie doczekac.
JakoÂś Âźle wspominam swojÂą germanistkĂŞ z liceum Mam nadziejĂŞ, Âże Ty bĂŞdziesz normalna A tak poza tym, to praca z mÂłodzieza moÂże byĂŚ bardzo fajna Pozdroofka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na drugim roku Germanistyki. Jesli pozaliczam wszystkie egzaminy  to zaczynam praktyki w szkole  :)  Juz niemoge sie doczekac.
Jakoœ Ÿle wspominam swoj¹ germanistkê z liceum Mam nadziejê, ¿e Ty bêdziesz normalna A tak poza tym, to praca z m³odzieza mo¿e byÌ bardzo fajna Pozdroofka Nawet nie mów, ja bêdê mieÌ nied³ugo praktyki z m³odzie¿¹ gimnazjaln¹, ju¿ siê bojê... :hmm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów siê czego naprawdê oczekujesz od ¿ycia i nikogo nie s³uchaj, nikogo tylko i wy³¹cznie w³asnych pragniem. :faja: Ale bana³y :wink:Ale wiem co mówie Styrany ¿yciem :sciana: Delfi.

tyle, ze wÂątroba boli
no jeÂżeli o wÂątrobe chodzi .. to polecam rĂłwnieÂż Politechnike ÂŚlÂąskÂą w Gliwicach a dokÂładnie Akademik Solaris
i obok knajpkĂŞ "U SÂąsiada" :piwko:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na studiahc jest gites do czasu jak nie przyjdzie SESJA!!!!!!!!!!!! nic tylko uciekac
a ja juÂż gdziĂŞs to pisaÂłem nie wiem czy tu,jak tak to sorki,Âże siĂŞ powtarzam,ale studiuje na pewnej WSI i sesje ma co dwa miesiÂące i powiem wam,ze czÂłowiek siĂŞ potrafi do niej przyzwyczaiĂŚ i nawet polubiĂŚ, ale najbardziej wkurzajÂące na studiach jest to jak ÂładujÂą przedmioty ktĂłre nie sÂą zabardzo powiÂązane z ich kierunkiem,a z tego co wiem to coraz czĂŞÂściej tak siĂŞ dziej :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RESO,  no niestety z SkarkÂą ...taki koleÂś niekumaty Âże jap......  to byl mĂłj promotor i duÂżo gorzoÂły trza byÂło wypiĂŚ zanim ta prace napis¹³em .......bo koleÂś wogle siĂŞ tym nie interesowaÂł .......wieĂŚ jĂŞzli ktoÂś zamierza u niego pisaĂŚ to odradzam !!!NO WIDZE ÂŻE TU JEST WIEKSZA EKIPA ELEKTRONIKĂW  ...BO JA TEÂŻ KOĂCZYÂŁEM TEN KIERUNEK W TECHNIKUM  ............MY ELEKTRONICY OD SIEDMIU BOLEÂŚCI MUSIMY SIĂ TRZYMAĂ RAZEM......... :mrgreen:
No ja mialem z nim grafike inzynierska, koles byl straszna kosa jeszcze w tedy ehh. Catie mialem z Cholewa a PKM z Wyczulkowskiem(to jest prze... kolo)Ja jestem po MiBMie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalar na pewno nie polecam Ci WSHE w Wodzis³awiu Œl.Studiujê (a raczej studiowa³em) tam informatykê.Chwali³em sobie t¹ szko³ê do czasu, a¿ w listopadzie zgubili mi indeks, kartê egzam. i papiery z praktyk. Ponadto od 3-ech mies. przesuwaj¹ mi termin obrony pracy dypl.Bajzel panuje tam totalny. Poziom nauki mizerny. Jeœli zalezy komuœ tylko i wy³¹cznie na papierku, to mo¿e siê tam zapisaÌ, w przeciwnym razie odradzam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Saint wydaje mi siĂŞ Âże nie ma czegoÂś takiego jak pewna praca nawet po studiach!
Jest - np. WSO we WrocÂławiu
To moÂże szkoÂła straÂżacka w CzĂŞstochowie Smile
Saint zeby tam sie dostac trzeba miec kupe znajomosci i jeszcze wieksza kupe kasy... Wiem cos o tym.
wszystko dobrze poszÂło i od wczoraj jestem mgr.Smile
Gratuluje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.