Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Studia


Skalar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

" Najpierw musisz zadaĂŚ sobie zajebiÂście, ale to zajebiÂście waÂżne pytanie .. co chcesz w Âżyciu robiĂŚ ... a potem ZACZNIJ TO ROBIĂ .. "to tyle .... enyÂłej ==>ja studiowaÂłam w Katowicach kierunek TURYSTYKA i REKREACJA .. powiedzmy ze kierunek OK, ale NIGDY wiecej prywatnych Uczelni .. zdzierusy pie* * * teraz na UJ w Krakowie - zarzadzanie w kulturze- i jest calkiem fajnie, watroba boli, Krakow caÂły, a Uczelnie oceniam na 4+ ** Âśmiguuuuuuu **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Suzi bo nie miaÂłaÂś matematyki z mojÂą mamÂą  to bys pewnie teraz inaczej mĂłwiÂła        
qrde ani mi nie mow... 3 lata w nocy nie spalam... lekcja matematyki to byla sala tortur, a profesor ÂŚmierĂŚ do dzisiaj mi siĂŞ Âśni w koszmarach nocnych... wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RESO, no niestety z SkarkÂą ...taki koleÂś niekumaty Âże jap...... to byl mĂłj promotor i duÂżo gorzoÂły trza byÂło wypiĂŚ zanim ta prace napis¹³em .......bo koleÂś wogle siĂŞ tym nie interesowaÂł .......wieĂŚ jĂŞzli ktoÂś zamierza u niego pisaĂŚ to odradzam !!!NO WIDZE ÂŻE TU JEST WIEKSZA EKIPA ELEKTRONIKĂW ...BO JA TEÂŻ KOĂCZYÂŁEM TEN KIERUNEK W TECHNIKUM ............MY ELEKTRONICY OD SIEDMIU BOLEÂŚCI MUSIMY SIĂ TRZYMAĂ RAZEM......... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle, ze wÂątroba boli
To sÂą uroki studiowania
no i jedyny ich plus potem bedziesz pracowaĂŚ za 1-1,5k lepiej olac studia i pojechac na zachĂłd Za ile :?: :?: :?: Chyba Âżartujesz U nas zarabiaja ok.800 zeta i sÂą szczĂŞÂśliwi :? W marketach majÂą po 500 zeta :x I to ludzie po studiach Pojebane paĂąstwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO NIESTETY TAKI PIEKNY RZAD ZAJEB.....MAMY :x A CO DO WYKSZTAÂŁCENIA DO ZGADZAM SIĂ Z Skalar, TRZA MIEĂ ZNAJOMOSCI BO SIE GĂWNO W DZISIEJSZYCH CZASACH ZAÂŁATWI .........NP. JA MAM INZYNIERA SPECJALIZACJA :BUDOWA I EKSPLATACJA MASZYN I NA KOPALNIE ANI NIECHCA PRZYJÂĄĂ NA DĂL !!!! ..........A KOLEÂŚ CO JEST PO TECHNIKUM OD MOJEJ ZNAJOMEJ SIEDZI SOBIE NA KOMPIE W BIURZE NA KOPALNI ......NIO WIEC WSZYSTKO JASNE :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEDYNE WYJÂŚCIE TO UCZYĂ SIE ANGIELSKIEGO I WYTARGAĂ GDZIE ZA GRANICE ....ALE WSUMIE TO TEÂŻ NIE ROZWIÂĄZANIE BO JAK TU PRZYJEDZIESZ PO PARU LATACH TO ZNĂW POZNIEJ MUSISZ GDZIES DO EMERYTURY DOROBIC :? I TAK I TAK BĂDZIE TRZA ZAPIEPRZAC DO 60-TKI I GĂWNO Z TEGO ZYCIA SIĂ MA :x ..........A JESZCZE NIE WIADOMO CZY SIĂ DOCIÂĄGNIE DO EMERYTURY BO PO DRODZR CIE WYKOĂCZÂĄ :x QRUCA FUKS NIC TYLKO SIE POWIESIĂ ALBO CIÂĄĂ WZDÂŁUÂŻ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...yych jak skalar wiesz ya tesz jestem po elektronice ........<przemilcze> teraz jak rowniez wiesz jestem na Politechnice Slaskiej ....Elektra <przechu....o> jak jest na polibudzie tez przemilcze ...<wiadomo> ....aaa wybralem sobie te bagno bo nie widzialem innych perspektyw ..naciski z roznych stron i takie tam ...robota moze i bedzie po tym kierunku .. ale kto wie co ja bede robil jak juz bede mial ten piepszony tytul inzyniera ?? moze bede zbieral pomidory moze bede lopata ciepac ... aa moze bede jakim mafiozo ....czlowiek statystycznie zmienia kwalifikacje cos kolo 6 razy w ciagu swojego zycia kiedys slyszalem .... aa jesli pracuje w swoim wyuczonym zawodize to nielada uciecha dla niego !!zycza ci pomyslnego wyboru ....zapodej se jakis uniwerek czy akademie ...wyjdzie ci to na zdrowie ...moze ....duzo zalezy od wykladowcow jak powszechnie wiadomo ; ] ale material powinien byc latwiejszy ..<podobno niema co rownac np. informatyka po uniwerq a po politechnice ...>wogole to zalezy od ambicji mysle : D DASZ RADY SYNQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie macie doœwiadczenia na rynku pracy ale tytu³ in¿yniera wraz ze znajomoœci¹ np. angielskiego to nie taka z³a rzecz. Mam wielu znajomych in¿ynierów (po polibudzie gliwickiej), którzy daj¹ sobie radê na rynku. A ci, którym tutaj siê nie uda³o wyjechali za granicê i zdobywaj¹ doœwiadczenie jednoczeœnie odk³adaj¹c kasê. Chwalicie tutaj uniwerek i akademiê ale tak naprawdê to nie jest tak ró¿owo po tych kierunkach. BOA6 nie wiem czy siê orientowa³eœ jaki jest popyt na pracowników ze znajomoœci¹ Catii ale z tego co wiem to tych, którzy ten program znaj¹ nie jest za wielu na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO NIESTETY TAKI PIEKNY RZAD ZAJEB.....MAMY  
DokÂładnie Jak nie masz znajomosci to tylko garba siĂŞ w naszym kraju dorobisz To nie jest prawda. Mam przklad wlasnego brata, tylko i wylacznie wÂłasna ciezka praca doszed do tego co teraz ma. Bedac juz na politechnice gliwickiej na informie poszedÂł na praktyke do katowic do pewnej firmy, dÂługo sie staral zeby go przyjeli. A oni widzac, co on umie przyjeli go po studiach na stale. Potem poszedÂł na rozmowe do Siemensa i skosil reszte ubiegajacych sie o prace, uczyl sie dzien i noc, zakuwaÂł stary facet co mial wtedy 27 lat... teraz wyjechal do Anglii uczyl sie ciagle i zarabia tyle, ze po miesiacu bedzie mial mieszkanie... Ludzie to ciezka praca swiat jest zbudowany, znajomosci na samym koncu. Pracodawca chetniej przyjmie jak bedzie widzial, kto co umie, niz jak bedzie wiedzial, ze to corka jakiegos biznesmena...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...yych jak skalar wiesz ya tesz jestem po elektronice
wiem, wiem... elektroniki to fajne chlopcy :mrgreen: Fajnie ze ten temat zakladalem z mysla o tym podniesiecie mnie na duchu, wskazecie nowe perspektywy... a jak narazie to jestem jeszcze bardziej zalamany Ale jak dotad wiem jedno... polibuda odpada...no... moze poza zarzadzaniem i inz. produkcji, bo na ten kierunek zdawalem egzamin polaczony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jaaa tak nie umie zyc szkola do przesady ...trzeba cos miec z zycia za mlodu aa ni puznij nadrabiac mlodosc jak juz emocje opadna : D ....moze inni potrafia ale ja ni .....ZYCIE ....// [ Dodano: 2005-06-08, 18:56 ]o qrde skalar zarzadzanie i inz produkcji .....no synq tos se wybrol wakacje h....hy choc nie do konca troszke cza sie pomeczyc ....z maty np ..: D ale bez porownania !! ale nie jest zle ...zreszta opowiesz nam po pierwszym sem hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam... podepne sie pod topic Skalara.Ja teÂż mam zdanÂą w tym roku maturke i trzeba jakieÂś studia wybraĂŚ.Chyba bede uczyÂł sie dalej w tym samym kierunku co w technikum.i teraz takie pytanka mam : Studiuje ktoÂś z was budownictwo na polibudzie??Mam zamiar wybraĂŚ sie na budownictwo do Rybnika na CKI na filie polibudy. Ma ktoÂś z was jakieÂś doÂświadczenia z tym kierunkiem zwiÂązane ? SÂłyszaÂłem Âże sieka na tym kierunku jest niezÂła , szczegĂłlnie konstrukcje (tkb).

Ja zaczyna³em budownictwo na Polibudzie w 1993 roku i wtedy w Polsce budownictwo po prostu le¿a³o bez perspektyw na przysz³oœÌ. A teraz nie mozna siê opêdziÌ od roboty. Tak wiêc najlepiej iœÌ w tym kierunku, w którym serce dyktuje.
TeÂż sÂłyszaÂłem ze to kierunek z "przyszÂłoÂściÂą" , ja sie budowlankÂą w technikum nie zraziÂłem, i nawet to lubie, tylko zajechaĂŚ sie nie chcĂŞ tÂą matÂą, projektami, konstrukcjami itp.
O Polibudzie to wiem ze jest przeje*** szczegolnie na wydzialach powiazanych z elektronika. Tam zadania na egzaminach wstepnych maja o wiele wyzszy poziom niz na maturze
Maturka a wstêpne to dwia ró¿ne œwiaty bo to co by³o na maturze to chyba tylko 10 % materia³u ze wstêpnych.
hej ja tam jestem na polibudzie Na Budownictwie...... oj nie Âłatwo , ale ofert pracy sporo  tylko kurde praktyka
Jak praktyka ? A ze ofert pracy sporo to dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.