Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nie zapominaj o kasku i kombinie!!! drastyczne!


MR#01

Rekomendowane odpowiedzi

kilka dni temu w gdansku widzialem na maruderzeparke, on w pumach i koszulce bez rekawic :!: a plecaczek mial cienka skorez ktorej bylo widac dziure w dupiepedzili ladnie, dorownywali mi krokusugerowalem zeby sie zatrzymali bo niby chcialem z nimi pogadaci dac temu szczypiorowi po zebach zeby nie mogl prowadzicnie dali sie jednak namowic;/zly jestem do dzisiaij na siebie ze tego nie zrobilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh naprawde ale to straszne, ja tez bardzo wiele razy widze jak tzw szapanerek ktory kupi sobie moto i chce to wielce zaszpondzic przed laskami albo kumplami jaki on to bystry i smiga w samej koszulce polo i jeansach bez kasu, bez zadnego zapezpieczenia , doslownie debilizm ehh oby tacy ludzie zmadrzeli zanim bedzie zapozno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tachi czy Ty czasami troche nie przesadzasz?DaÌ komuœ po zêbach za to, ¿e jedzie sobie bez kombinezoniku czy tam bez kurtki to wed³ug mnie przesada.Ja tam je¿d¿ê, ubrany ale nie oceniam innych jak je¿d¿¹, niech robia co chc¹, to przecie¿ oni ponosz¹ tego konsekwencje.A zreszta kto myœli o wypadku jek jedzie na moto?Jak bym tak wszystkich s³ucha³ to bym na moto nie jeŸdzi³

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tachi czy Ty czasami troche nie przesadzasz?DaÌ komuœ po zêbach za to, ¿e jedzie sobie bez kombinezoniku czy tam bez kurtki to wed³ug mnie przesada.Ja tam je¿d¿ê, ubrany ale nie oceniam innych jak je¿d¿¹, niech robia co chc¹, to przecie¿ oni ponosz¹ tego konsekwencje.A zreszta kto myœli o wypadku jek jedzie na moto?Jak bym tak wszystkich s³ucha³ to bym na moto nie jeŸdzi³
Czy nieprzesadza?? hehe noooo troche tak ..zdarza mi sie tez wypad i nieubieram, calego "uniformu"...juz sobie wyobrazam taka sytuacje ze jade a Tu nagle podchodzi Tachi i chce mi dac po zebach uznaÂłbym go za totalnego swira i bym go wysmiaÂłTachi troche wyluzuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm ja kiedys od czasu do czasu smigalem bez kombinezonu... ot tak ja trzeba bylo podjechac powiedzmy do sklepu po bulki... ale powypadku, ktory mialem ( tez jechalem jakies 1,5 kilometra do mojej panny ) na szczescie w kombinezonie, juz wiecej bez kombinezonu nie wsiadam na moto... wystarczy jedno skrzyzowanie i bezmyslny kierownik jakies puszki i juz mamy NARA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.