Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

EASY RIDER PARTY - MYŚLENICE


Miesko69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

yyy ok ok zgodze sie z wami ale...po1. ten zlot CI ÂżuÂłci o ktorych mowa (tak misie zdaje) nieorganizujÂą robi to rebels of road (chyba)po2. jesli ktos niechce jechac przez autostrade tylko fajnymi okolicami, z predkoscia ok. 90 km/h to zbiorka w piatek w oswiecimiu na bp ktorej i oktorej powiem przez tel 500 055 799 po3. jo wos tyÂż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co, niech sie zjawiaja!! NIe moga teroryzowac reszty braci motocyklowej. Wydaje mi sie ze troszku ich demonizujecie
Nikt nie demonizuje ale na ostatnim zlocie u Invadersow o malo mi sprzeta podczas bojki nie uszkodzili a paru dostalo tylko za to ze sie na nich popatrzylo.Sa daremni i ja teraz mam gdzies takie zloty na ktorych zamiast sie dobrze bawic trzeba uwazac zeby sie nie dostalo wpierdol i zeby nie uszkodzili sprzeta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co...jak sie tak zastanowiÌ, to maj¹c w kieszeni pare groszy i kilka wolnych dni chyba gdzieœ w trase polecieÌ i coœ ciekawego zobaczyÌ, zamiast sie zastanawiaÌ czy na ten zlot czy tamten bo tam ¿ó³ci a tam jeszcze jacyœ....a kase za wjazd na zlot przeznaczyÌ na browar :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co...  jak sie tak zastanowiĂŚ, to majÂąc w kieszeni pare groszy i kilka wolnych dni chyba gdzieÂś w trase polecieĂŚ i coÂś ciekawego zobaczyĂŚ, zamiast sie zastanawiaĂŚ czy na ten zlot czy tamten bo tam ¿ó³ci a tam jeszcze jacyÂś....a kase za wjazd na zlot przeznaczyĂŚ na browar
Dobrze prawi :verycool: Polac mu :piwko:
Niech mi ktoÂś wyjaÂśni kto to sÂą ci ÂŻĂÂŁCi?? I dlaczego ¿ó³ci i w ogĂłle.
Klub Road Runners MC a zolci bo ich barwy klubowe sa w tych kolorach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie demonizuje ale na ostatnim zlocie u Invadersow o malo mi sprzeta podczas bojki nie uszkodzili a paru dostalo tylko za to ze sie na nich popatrzylo.Sa daremni i ja teraz mam gdzies takie zloty na ktorych zamiast sie dobrze bawic trzeba uwazac zeby sie nie dostalo wpierdol i zeby nie uszkodzili sprzeta...
Gixer to miales chyba stracha o sprzecik co?I wcale sie nie dziwie!Swoja droga to zauwazcie ze jest ich co raz wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer to miales chyba stracha o sprzecik co?
Ja akurat spalem wtedy nabombiony w busie Kumple jak widzieli co sie dzieje wokol mojego sprzeta to go odprowadzili pod moje miejsce odpoczynku :wink: A stracha o sprzeta mam wiec juz daje sobie spokoj z takimi imprezami...
Swoja droga to zauwazcie ze jest ich co raz wiecej
Bo wiekszosc mniejszych klubow przeszlo do nich...Kiedys bylo ich malo i byli elitarnym klubem a teraz to jest zbieranina wszystkich,poszli na ilosc a nie na jakosc,znam nawet jednego w tym klubie co nawet sprzeta nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.