Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Super promocja!!!!!!


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

24 czerwca rozpoczyna sie promocja na Suzuki GS500F,model 2004.Od tego dnia kosztowal bedzie 17900zl i pakiet ubezpieczen bedzie gratis czyli sam motocykl teoretycznie kosztuje ok.16000zl.Objety jest oczywiscie 2-letnia gwarancja bez limitu kilometrow. Takze zapraszam do zakupow,taka okazja sie juz nie powtorzy 8) http://www.suzuki-moto.pl/strony/salon/on_road/gs500f/photo-main.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROLLO A JAK TAM TWĂJ WĂZEK WIDÂŁOWY ??? ZE WSPOMAGANIEM OCZYWIÂŚCIE!
Moj wĂłzek widÂłowy ma sie dobrze. Ale tymi textami obraÂżasz ludzi, ktĂłrzy jeÂżdzÂą tym, motorem rĂłwnieÂż mnie,bo ja takie moto miaÂłem i zÂłego sÂłowa sobie nie dam na nie powiedziec. A w miescie lepiej radzi sobie niÂż twoja Yamaszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej kiedys pamietam jak jezdzilem np MZ to machali mi kolesie na scigaczach, choperach itp. a teraz czasem jak jade GS'em nie chca mi odmachac :| jakies bydlo sie zrobilo :| Ja nawet macham kolesia na rometach! Bo wszytsko co ma 2 kola i silnik uwazam za motocykl/motorower!Tak samo widze na zlotach....po jednej stronie siedza kolesie na CBR'kach, Fazerkach itp a po drugiej kolesie na GS'ach itp...jakby dwie grupy spoleczne :| (nie chce obrazac nikogo...ale tak jest!)To tak samo jak w tym temacie, ktos dopiero zaczyna z motocyklami i chce kupic sobie GS'a, a wy sie smiejece :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej kiedys pamietam jak jezdzilem np MZ to machali mi kolesie na scigaczach, choperach itp. a teraz czasem jak jade GS'em nie chca mi odmachac :| jakies bydlo sie zrobilo :| Ja nawet macham kolesia na rometach! Bo wszytsko co ma 2 kola i silnik uwazam za motocykl/motorower!Tak samo widze na zlotach....po jednej stronie siedza kolesie na CBR'kach, Fazerkach itp a po drugiej kolesie na GS'ach itp...jakby dwie grupy spoleczne :| (nie chce obrazac nikogo...ale tak  jest!)To tak samo jak w tym temacie, ktos dopiero zaczyna z motocyklami i chce kupic sobie GS'a, a wy sie smiejece :|
To zalezy od ludzi. Ja jeÂździÂłem na GS-ce a teraz jeÂżdze na Âścigaczu i staram sie machaĂŚ i odmachiwaĂŚ wszystkim i nie widzĂŞ, zeby ktos miaÂł byc segregowany na motor ktĂłrym jeÂździ. Raczej wzglĂŞdem tego czy jest mÂądry czy gÂłupi . Tomcio wiec ja z chĂŞcia usiade koÂło Ciebie na zlocie.I jeszcze na koniec dodam-GS to bardzo dobry moto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od ludzi. Ja jeÂździÂłem na GS-ce a teraz jeÂżdze na Âścigaczu i staram sie machaĂŚ i odmachiwaĂŚ wszystkim i nie widzĂŞ, zeby ktos miaÂł byc segregowany na motor ktĂłrym jeÂździ. Raczej wzglĂŞdem tego czy jest mÂądry czy gÂłupi Smile. Tomcio wiec ja z chĂŞcia usiade koÂło Ciebie na zlocie.I jeszcze na koniec dodam-GS to bardzo dobry moto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale niestey nie wszyscy maja takie podejscie... Ale dzieki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie mam nic do szczĂŞÂśliwych posiadaczy GS500 i innych motorkĂłw i nie chciaÂłem nikogo uraziĂŚ ,chciaÂłem natomiast pokazaĂŚ ci rollo Âże wÂłaÂśnie takie teksty jakich uÂżywasz i uÂżyÂłeÂś do mojego postu na temat fazera 1000 sÂą nieprzyjemne i nie fajnie sie je czyta ,mam nadzieje ze zrozumiesz i bĂŞdzie ok zakoĂączmy tÂą gÂłupiÂą dyskusje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie mam nic do szczĂŞÂśliwych posiadaczy GS500 i innych motorkĂłw i nie chciaÂłem nikogo uraziĂŚ ,chciaÂłem natomiast pokazaĂŚ ci rollo Âże wÂłaÂśnie takie teksty jakich uÂżywasz i uÂżyÂłeÂś do mojego postu na temat fazera 1000 sÂą nieprzyjemne i nie fajnie sie je czyta ,mam nadzieje ze zrozumiesz  :( i bĂŞdzie ok  :D zakoĂączmy tÂą gÂłupiÂą dyskusje
Chyba cos ci sie pomyliÂło, poczytaj jeszcze raz posty od poczatku, a zobaczysz kto zaczaÂł te gÂłupia dyskusje, ale rozumiem, jest upal i jezdziÂłes bez kasku, moze stad to przemeczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.