Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

kombik? dobĂłr


zboq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobieraliÂście rozmiar kombika? i gdzie na ÂślÂąsku jest naprawde dobry sklep?ja znalazÂłem tabele z wymiarami i wogĂłle sie nie mieszcze w jakiÂś normach hehehehttp://moto-akcesoria.pl/product_info.php?...products_id=578... wiem wiem mozna uszyĂŚ ale ile to kosztuje interesuje mnie cena okoÂło 2000 , najlepiej 2-czĂŞsciowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie da siê dobraÌ rozmiaru przez internet - trzeba koniecznie przymierzyÌ. Jak ja kupowa³em to te same rozmiary ró¿nych firm zupe³nie inaczej le¿a³y (nawet ta sama firma a inny model kombika). Poza tym jak chcesz wydaÌ 2000 PLN to chyba warto mieÌ œwiadomoœÌ, ¿e kupi³o siê dobry rozmiar, to powa¿na kwota jest przecie¿...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze ze znalezieniem sklepu w ktorym sa kombiki nie bedzie problemu. Kazdy salon nimi handluje. Popytaj w firmach motocyklowych z Twojej okolicy.Wyzej sluszna rada. Nie kupuj kombi przez net, najpierw je przymierz. Te tabelki, ktore oni podaja to sie czasami z ksiezyca biora. A w sklepie powymyslasz, poprzymierzasz, ewentualnie Ci sprowadza jak nie bedzie takiego, ktory Ci odpowiada.W inter-motors w Sosnowcu jst duzo kombinezonow . Sa to przede wszystkim AlpineStars i Utika. Utika tansza, natomiast Alpine sie zaczyna od 3500 PLN ;(Ja tez jestem na etapie poszukiwania kombinezonu dla siebie...... Musze przyznac, ze mam duzy dylemat. Pewnie minie jeszcze troche czasu zanim sie zdecyduje, ale obecnie jestem najblizszy AMX za okolo 1500PLN.Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Yamasze masz M-Tech Jesli chozdi o wyglad sa bardzo fajne - zawodnicy z GP250 w tym jezdza i w gazetach motocyklowych z zachodu czesto sie widzi te kombinezony I pewnie Gixer jeszcze ma cos ciekawego u siebie (kiedys pisal ale zapomnialem co oni tam mieli .... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer no tanio bardzo masz te skĂłra. Zejdzmy na ziemie my mĂłwimy o czymÂś w kwocie ok 1,5 tys. a nie 3. Ja myÂśle o Probiker za 220 ojro, czyli koÂło 1tys. KtoÂś miaÂł z tym do czynienia, wiadomo Âże nie moÂżna go porĂłwnywaĂŚ do tych za 3, ale mnie nie staĂŚ na droÂższy!!! [ Dodano: 2005-06-15, 14:10 ]PS. mam jeszcze takie pytanie, - jak zachowuje siĂŞ skĂłra w czasie deszczu, szybko przemoknie w stosunku do mojej tekstylnej z Goretex'u? - jak wyglÂądaj jazda w zimne dnie, ile trzeba mieĂŚ ubrane na siebie by nie byÂło zimno np przy 0 do 2 stopni C. Ja w moje tekstylnej wystarczy Âże mam podkoszule i polar pod niÂą i na wiosne przy 2 C jeÂździÂłem, i nie zmarzÂłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie teÂż... dlatego CI podsun¹³em... i ja go zapewne bĂŞdĂŞ kupowaÂł ale dopiero na przyszÂły sezon jak bĂŞdzie gotĂłwka... zobaczymy... mnie tam bardziej siĂŞ podoba niÂż te z AMX...  :P
... a ktĂłry kolor 1 czy 2 ??? bo mi siw widzi ten drugi, ja bym chciaÂł kupiĂŚ w tym roku moze we wrzesniu albo wczesniej zobaczymy.......Cebik... a gdzie to mozna przymierzyĂŚ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hondzie kawaler sÂą fajne arlen nes za 2400zl, ja na razie czekam na bazar w Katowicach tam widziaÂłem takie na wiosnĂŞ za 1500, a jak na bazarze nic nie znajdĂŞ to siĂŞ szarpnĂŞ na nowy w Hondzie.
Ja wlasnie mam takiego Arlena za 2400zl i jest rewelacyjny,w niczym nie ustepuje Dainesowi czy Alpinestars.Bo jest to oryginalny Arlen Ness a nie podroba za 1500 na bajzlach Tez go ogladalem te Arleny na bajzlu w Katowicach i w niczym nie przypominaja tych od Kawalera,sa poprostu szajsowatymi podrobami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hondzie kawaler sÂą fajne arlen nes za 2400zl, ja na razie czekam na bazar w Katowicach tam widziaÂłem takie na wiosnĂŞ za 1500, a jak na bazarze nic nie znajdĂŞ to siĂŞ szarpnĂŞ na nowy w Hondzie.
Ja wlasnie mam takiego Arlena za 2400zl i jest rewelacyjny,w niczym nie ustepuje Dainesowi czy Alpinestars.Bo jest to oryginalny Arlen Ness a nie podroba za 1500 na bajzlach Tez go ogladalem te Arleny na bajzlu w Katowicach i w niczym nie przypominaja tych od Kawalera,sa poprostu szajsowatymi podrobami...
na bazjlu widzialem dosc fajnego arlen ness 2czesciwego za chyba 1850. Dosc fajnie nawet wygladal. Ty go chyba przymiezales. Czyli co to byla podroba.A jak mozna rozpoznac czy podroba czy nie np takie kombi albo buty alpinestars.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.