Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

z kims?


ingrid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chetni do powozenia to Wy moze i jestescie, ale tylko na FORUM! (...) ale, zeby zabrac nas kobietki na wycieczke to juz zadnego odwaznego nie ma!  My przeciez nie gryziemy... a moze i buziaka mozna zarobic
a kto siĂŞ zadeklarowaÂł w sprawie MBSowej parady :?: :mrgreen: ha-ha-haa buziaka nie dostaÂłem, wiĂŞc nie gadaj :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nico ty sobie nie dasz rady z tymi kobietami...sam jak palec..a tak  na koniec szukam kogos kto podjaÂł by wyzwanie i poduczyl by mnie jazdy na motorze,,,  [ Dodano: 2005-06-01, 14:06 ]mowie serio!ale to chyba za duze ryzyko :wink:
a tam ryzyko, nie ma sie czego bac :D ) panowie wiecie co wzielisbscie sie wgarsc wpadli kiedys po wszystkie forumowe kobioetki i wybrali sie na jakas wycieczke :mrgreen:
CaÂłkiem dobry pomysÂł :wink: Pozdrowienia !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiÂło mi to sÂłyszeĂŚ Ale narazie d.u.p.a z jazdy  :cry:  No chyba Âże uda mi siĂŞ szybko znaleŸÌ rozrusznik i alternator  :D
Nom to szybko szybko :D:D....hehe...nie no zartuje...ale wiecie co Anushka ma racje...na razie kazdy pisze pisze, ze przewiezie , takie Âśliczne motorki macie w avatarach :D:lol:...a tu nic Ps. dobra eRbe Tobie odpuszcze bo mnie przewiozles :lol::D....ale Skalar szykuj sie ze bedziesz nastepny :>:>:>...bo blisko mieszkach...i czesto widuje Cie :lol::Dstysia_riders, wiesz, Âże do nich trzeba mowic powoli i aÂż do skutku ....:lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Pan sie wyraza ... b.r.z.y.d.k.o  ! ! !
Ciekawe jak byœ siê wyra¿a³a jak byœ marz³a przez ca³a zimê, poœwiêca³a ka¿d¹ woln¹ chwilê i wk³ada³a ka¿dy ciê¿ko zarobiony grosz w swoj¹ mi³oœÌ, a tu nagle okaza³oby sie, ¿e ona umar³a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak byœ siê wyra¿a³a jak byœ marz³a przez ca³a zimê, poœwiêca³a ka¿d¹ woln¹ chwilê i wk³ada³a ka¿dy ciê¿ko zarobiony grosz w swoj¹ mi³oœÌ, a tu nagle okaza³oby sie, ¿e ona umar³a
eee no NICO nie przesadzaj suzi sie tak latwo nie poddaja :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. dobra eRbe Tobie odpuszcze bo mnie przewiozles ....ale Skalar szykuj sie ze bedziesz nastepny ...bo blisko mieszkach...i czesto widuje Cie  
hehe, odpuÂścisz :| ??nawet nie ma co odpuszczaĂŚ, bo jak stukam w bak to tylko echo idzie...ale zmieni sie to za niedÂługo 8) a Skalara widziaÂłem ostatnio puszkÂą pod naszym pieknym biaÂłym marketem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. dobra eRbe Tobie odpuszcze bo mnie przewiozles ....ale Skalar szykuj sie ze bedziesz nastepny ...bo blisko mieszkach...i czesto widuje Cie  
hehe, odpuÂścisz :| ??nawet nie ma co odpuszczaĂŚ, bo jak stukam w bak to tylko echo idzie...ale zmieni sie to za niedÂługo 8) a Skalara widziaÂłem ostatnio puszkÂą pod naszym pieknym biaÂłym marketem.
to zas Cie pomecze.....:D:lol: ooo....Skalarq....:D:P...czekaj az Cie drapne na moto....:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo widze ze tu o mnie mowa

kalarq....RazzRazzRazz...czekaj az Cie drapne na moto....RazzRazzRazz
no juz sie doczekac nie moge Hehe no spoko oko Manga powiedz tylko kiedy a zrobie honorowa rundke po Laziskach 8)
a Skalara widziaÂłem ostatnio puszkÂą pod naszym pieknym biaÂłym marketem.
Pod Lider Szajs jak sie domyslam... :mrgreen: trzeba bylo pomachac... ostatnio to tylko puszka brusze, bo mam przednia opone do wymiany w cebrze :| NICO DRAG, skad masz tego GSXa.. ze skoczowa moze :?: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NicuÂś czekaj jak drapne twoj motor Very HappyVery HappyVery Happy
A ja myœla³em, ¿e to mnie chcesz drapn¹Ì
NICO DRAG, skad masz tego GSXa.. ze skoczowa moze Question Rolling Eyes
Nie. KupiÂłem go u siebie Ale to stary GSX z 82 roku Ale i tak moja Suzka dla mnie jest najukochaĂąsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.