Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

z kims?


ingrid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nico ty sobie nie dasz rady z tymi kobietami...sam jak palec..a tak  na koniec szukam kogos kto podjaÂł by wyzwanie i poduczyl by mnie jazdy na motorze,,,  [ Dodano: 2005-06-01, 14:06 ]mowie serio!ale to chyba za duze ryzyko :wink:
a tam ryzyko, nie ma sie czego bac :D ) panowie wiecie co wzielisbscie sie wgarsc wpadli kiedys po wszystkie forumowe kobioetki i wybrali sie na jakas wycieczke :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wiecie co wzielisbscie sie wgarsc wpadli kiedys po wszystkie forumowe kobioetki i wybrali sie na jakas wycieczke  :mrgreen:
Aniu, dlaczego by nie tylko czy czasem siê nie pobijemy miêdzy sob¹, kto któr¹ z Was ma wieŸÌ i kto w ogóle ma wieŸÌ, bo jest Was mniej ni¿ chêtnych do przewiezienia
a ja tam wole Âśrednio romantycznych .. ale kudÂłatych uwielbiam  :oops:
iiiijjeeeee, no to widzĂŞ, Âże koleÂżanka wie co dobre i przyjemne fajnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nico ty sobie nie dasz rady z tymi kobietami...
Nie bĂłj Âżaby Twardy chÂłopak ze mnie 8)A tak na powaÂżnie, to chyba nie ma nic zÂłego w moich Âżartach :?: No chyba, Âże ktoÂś poczuÂł siĂŞ uraÂżony :?
ej no kobiety nie narzekajmy tak na tych naszych kofanych chlopcow...  z Nimi Nam super,a bez Nich nam bardzo Âźle ... eh
Brawo Suzi
ee NICO ... czemu Twoj cytat sie rozni od moich sloow?? :|Ró¿ni sie bo szybko zmieni³aœ treœÌ swojego posta :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi napisaÂł/a:NICO DRAG napisaÂł/a:Ró¿ni sie bo szybko zmieniÂłaÂś treœÌ swojego posta  ja nic nie zmienialam...   ale moze byc i tak... skoro chcesz  Czyli z nami Ci super      
czyli uwazam ze faceci to fajne istoty i nic wiecej nie powiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi napisaÂł/a:NICO DRAG napisaÂł/a:Ró¿ni sie bo szybko zmieniÂłaÂś treœÌ swojego posta  ja nic nie zmienialam...   ale moze byc i tak... skoro chcesz  Czyli z nami Ci super      
czyli uwazam ze faceci to fajne istoty i nic wiecej nie powiem... OK :wink: O nic wiĂŞcej juÂż nie pytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakieÂś pomĂłwienie  :tongue2:  Niecna zmowa Partii JajnikĂłw  :D
Wy macie Partie PlemnikĂłw a my Jajnikow...i je....o.k.....:lol::Pnom wiecie co to byÂł temat biednej ingrid, ktĂłra sie nie umi doczekac tej przejazdzki...:>:>:>nom i porsze na kobiety nie narzekac...!..bo my kochane jestesmy..:lol::D..chociaz potrafimy Wam na nerwach pograc , a bez facetĂłw to by smutno byÂło ...widze,Âże temacik na feminizm schodzi Anushka, ÂświĂŞte sÂłowa, przejazdzka dla kobitek forumowych :D:P...kudlaty_bytom, e tam az tak zle by nie byÂło ze byscie sie musieli byc (ja sobie upatrzyÂłam np. Suzuki od NICO DRAG :D:P)...nom mniej to nas jest na forum ...ale cĂłz i tak dajemy znaki o sobie :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, dlaczego by nie tylko czy czasem siê nie pobijemy miêdzy sob¹, kto któr¹ z Was ma wieŸÌ i kto w ogóle ma wieŸÌ, bo jest Was mniej ni¿ chêtnych do przewiezienia
KudÂłaty skomentuje to tak! chetni do powozenia to Wy moze i jestescie, ale tylko na FORUM! Taaki dÂługi temat, kazdy 3 grosze wrzuci, ale, zeby zabrac nas kobietki na wycieczke to juz zadnego odwaznego nie ma! My przeciez nie gryziemy... a moze i buziaka mozna zarobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.