Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 962


Anushka

Rekomendowane odpowiedzi

ja napewno wpadne z moja trabka odpustowa bede wspiera twe wzmagania mam nadzieje ze mnie nie zagÂłusza :mrgreen: [ Dodano: 2005-05-31, 13:42 ]WTAJEMNICZENI KĂRZY BYLI NA WYPRAWIE W ÂŻYWCU WIEDZÂĄ O JAKÂĄ TRÂĄBKE CHODZI :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wys³a³abym wam filmik co czasem robimy z pr¹downic¹ (sikawk¹) ale ma 200MB, a ja nie umiem wyci¹Ì scen, wiêc do wgl¹du u mnie w domku
Hmmm Maisha,Zaproszenie jest baaardzo kuszace. Dobrze, ze nie podalas adresu bo juz bym tam byl :|PS Sam bylem kiedys czlonkiem OSP i nawet kiedys bysmy takie zawody wygrali jakby nam motopompa nie nawalila Moge Ci wiec udzielic kilku porad :mrgreen: w obchodzeniu sie z sikawka :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie doœÌ ¿e moje cia³o ucierpia³o w najczeœciej u¿ywanych miejscach
moÂże potrzebna I pomoc :?:
Jeszcze nie wiadomo, ale najprawdopodobniej bedziemy jedynÂą druÂżynÂą kobiecÂą, wiĂŞc pierwsze miejscemamy w kieszeni
no nie wiem, ostatnio kilku przekupnych sĂŞdziĂłw trafiÂło za kratki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOA6, no ale wiadomo komu bedizesz kibicowal sproboj sie wylamac !! ekipa Maishy rulezz i nikt pozatym NIO TO SIĂ ROZUMIE ......ALE POD WARUNKIEM ÂŻE EKIPA MAISHY BĂDZIE W BIKINI BIEGAĂ Z SIKAWKAMI :mrgreen: [ Dodano: 2005-06-05, 15:43 ]TYLKO CO JA ZROBIE JAK DZIOÂŁSZKI Z WIOSKI BEDÂĄ BIEGAĂ BEZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyje¿d¿am na 3 dni, wiêc weŸcie siê jakoœ ugadajcie, jak sie spotkacie, ¿eby dojechaÌ... GadgeD i Arczi wiedz¹ gdzie to jest, wiêc mog¹ poprowadziÌ...W razie czego t³umacze.... droga z Jastrzêbie na Ciszyn, jakiœ kilometr za rondem po lewej stronie(rondo ko³o shella i warsztatu motocyklowego u Kud³atego), zreszta pewnie bedzie widac gdzie ludzie ci¹gn¹³... tak¿e z dojazdem nie ma problemuTrzymam za was kciuki i uciekam... mam nadzieje, ze wróce ca³a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej no ja wiem gdzie to jest takze go go gadged ekipa. zbieramy sie i jedziemy !!!!Timac, jezeli ci pasuje to mozemy sie trafic gdzies w zorach z tamtad smigac na jastrzebie. proponuje sie spotkac kolo 9.40 w zorach no i bedziemy smigac na jastrzebie. proponuje stacje Statoil na dwupasmowce niedaleko skrzyzowania pszczynskiej z dwupasmowka. co ty na to ?? zbierz ekipe ja tam wezme swoich i DO PIEKÂŁAAA !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylismy na zawodach Madzia, GadgeT, Saint i ja DruÂżyna Majki zajĂŞÂła 2-gie miejsce (na dwie druÂżyny startujÂące, no ale to w koĂącu niewaÂżne ) :mrgreen: GRATULACJE :!: :!: Kto nie byÂł, niech ÂżaÂłuje ZaÂłapaliÂśmy siĂŞ na darmowe kieÂłbaski a nawet na browarka GadgeT, dziĂŞki za transporta, piwko postawiĂŞ wkrĂłtce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak mówi³am, bêdziemy ostatnie ale ja pobieg³am bezb³êdnie i ssawne skrêci³am, tak¿e ogólnie jestem zadowolona Pozatym uda³o nam siê polaÌ sêdziów,a wygl¹da³o to tak-> str¹ci³am s³upki które mia³am postr¹caÌ, woda przesta³a lecieÌ wiêc puœci³am w¹¿ i moja pomocniczka go tylko trzyma³a, nagle nie wiedzieÌ czemu znowu zaczeli laÌ wode i ona ju¿ sama wê¿a nie utrzyma³a, a on obraca³ siê akurat w stronê sêdziów By³o fajnie (troszke sie denerwowa³am na dziewczyny z dru¿yny, ale ju¿ mi przesz³o). Szkoda, ¿e pogoda nie dopisa³a bo pewnie by³oby was wiêcej, ale dziêkujê najwytrwalszym, elicie forumowej tj. Kawabusie, Arcziemu, GadgeDowi i Saintowi, tylko dziêki ich kibicowaniu nic nie zmaœci³am

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.