Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 962


Anushka

Rekomendowane odpowiedzi

1. Majka, a Zyga bĂŞdzie ???2. I co my bĂŞdziemy mieli tam robiĂŚ jak ciebie nie bĂŞdzie w zawodach...3. Ile to trwa, bo moÂże potem byÂśmy coÂś jeszcze pokrĂŞcili...4. A poza tym wybieracie siĂŞ na GĂłre ÂŻar ??
1. Zygmus niestety ma moto na warsztacie i do czwartku w¹tpliwa sprawa, ¿e z niego wyjdzie2. No ja bêdê startowa³a, mam nadziejê, ¿e bêdzie jak co roku, ¿e dru¿yny dziewcz¹t pierwsze, bo s¹ zawsze góra 3 a dru¿yn facetów z 20, wiêc jeœli bêdziemy pierwsze to potem wolne i dopiero trza siê stawiÌ na rozdanie nagród te¿ niekoniecznie bo mo¿emy ¿adnego miejsca nie zaj¹Ì 3. Zale¿y o której siê zacznie, ale myœle ¿e w najgorszym wypadku ko³o 3godzin, no i póŸniej festyn to ju¿ do godzin nocnych trwa... Jak bêdê mia³a dok³adniejsze inf to napiszê4. Ja siê wybieram z Gadgedem
Maisha przyjechaÂłabym Cie wspierac ale nie mam czym
DziĂŞki za chĂŞci... ja mam nadziejĂŞ, Âże troszke wiĂŞcej ludzi z forum siĂŞ zdeklaruje i moÂże ktoÂś bĂŞdzie miaÂł dupke wolnÂą, to CiĂŞ przybierze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe...no to faktycznie sie zrobi³a telenowelka :wink: NICO...uwa¿aj bo w roli g³ównej dostaniesz imiê CHOSE ch³opaki...nie rozwijajcie jeszcze wê¿y(sikawek )...najpierw trzeba sprawdzic czy to nie "fa³szywy alarm" :mrgreen: a co do kobiety z sikawk¹ to kojarzy mi sie tylko jedna...Miriam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wracajac do tematu ... 11 czerwca powiadacie , to sie zobaczy , jak bedzie wolny dzien to podjade porobic fotki do galeri acha bardzo bym prosil ludzi z okolic rybola itp aby dal znac na gg jakos przed 11 ( bo zapewne zapomne ) 3majta sie , ja niestety wypadam z tego serialu gdyz rezyser znalazl mi role o imieniu angelioo a i zaproponowal tylko 2500 odicnkow wiec gra niewarta swieczki Ania widze ze tez ci sie udzielilo .... "Ja zawsze chce... ale nie bede Cie namawiac, skoro Twoj pizdzik ledwo dyszy"tak tak to po lekturze naszej kolezanki kasi kazdy ma mysli juz spaczone , oczywiscie w kierunku moto 3majsta sie i pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ostrzegam, Âże ten ciekawy fragment jest krĂłciutki, reszta to popis jak siĂŞ bawiĂŞ syrenami w Starze, pozniej imprezka strazacka, nastepnie sa nasze tance i spiewy... ogolnie nie nudze sie w straÂży poÂżarnej... Joker oczywiscie zapraszam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze prawda boli Chris  :wink:  To co jest nie tak z Twoim pizdzikiem (w domysle "sikawka"  :mrgreen: ) ze ledwo dyszy?
za duÂżo zaliczonych dziur... :mrgreen: te polskie drogi... domyslam sie ze Ty jezdzisz po samych rĂłwnych autostradach wiec ten problem raczej Cie nie dotyczy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale nie wiedziaÂłam Âże tutaj taÂż moÂżna pogadaĂŚ w sposĂłb troszkĂŞ :wink: "zboczony lub ochylajÂący od normy"
nie wiem czy Nico jest taki wygadany... przez kilkanaÂście postĂłw opowiadacie o NICZYM' date=' nic z tego nie wynika :!: wedÂług mnie wygadana osoba potrafiÂłaby powiedzieĂŚ wprost o co chodzi a tu jakieÂś Âściemy odchodzÂą [/quote']MASZ JAKIÂŚ PROBLEM :?: COÂŚ CI SIĂ NIE PODOBA W MOICH POSTACH :?: :x DODAJ MNIE DO IGNOROWANYCH I MASZ PROBLEM Z GÂŁOWY :boo:
nie przeszkadza mi to tak bardzo Âżeby kogokolwiek ignorowaĂŚ tylko trochĂŞ irytujÂące jest to o czym piszemy... kaÂżdy mysli o seksie, ale wszyscy bojÂą siĂŞ napisaĂŚ tego sÂłowa i powiedzieĂŚ wprost o tym... no chyba Âże siĂŞ mylĂŞ Ginger ja tam nie narzekam... wiem co mam, kim jestem i dobrze mi z tym, wiĂŞc na pewno nie bĂŞdĂŞ niczego nikomu zazdroÂściĂŚ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alan kto sie boi ?? kazdy se jaja robi !! a jak panienka chce zeby ja przeleciec , wydymac , zrobic jej lub sobie dobrze;) , lub kochac sie swietle ksiezyca ( sam sobie wybierz ktore jest najlepsze ) to fakt powinna napisac :"napalona na jazde bez trzynanki jako plecaczek lezacy,na jedwabnej poscieli,pozucony tam w piatkowy wieczor po ostatnich szkolnych zajeciach" wiecie tojest moj ulubiony temat to powinno sie znlesc w fun & spolka dawajcie jeszcze !!! smiech to wkoncu zdrowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chĂŞtnie  :D  tym bardziej Âże ciekawych fragmentĂłw jest chyba o wiele wiĂŞcej, np. zabawy w Starze  
W takim razie daj znaĂŚ tylko kiedy bedziesz miaÂł ochote przyjechaĂŚ, to Ci podam adres
Maisha, mam nadzieje ze bedziecie sie potem polewac woda.  Wykorzystujac okazje mozna odrazu zoorganizowac wybory "miss mokrego podkoszulka".  mam nadzieje ze pomysl jak najbardziej OK
Pomys³ jak najbardziej ok, bynajmniej mi sie podoba, ale nie wiem jak z wykonaniem, w zeszlym roku nie mam pojecia sk¹d wzieli wode, ale by³a ca³a pomaraùczowa i raczej œrednio pachnia³a, w tym roku zawody u nas wiêc boje siê, ¿e wode wezm¹ z ruptawianki, a to œcieki przy boisku Ale jeœli woda bedzie czysciutka to poki mi nie od³¹cz¹ dop³ywu postaram siê polaÌ moje kole¿anki z 1roty i moj¹ pomocniczke
....hmm....aa bede mogl potrzymac ....<sikawke>...?
Jasne nawet mojÂą Ci moge daĂŚ do potrzymania (oczywiÂście o prÂądownicy mĂłwie, bez skojarzeĂą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pozwol¹ laÌ, w ka¿dym razie napewno mo¿na bedzie kogoœ wrzuciÌ do zbiornika z wod¹ Wczoraj by³am na Ìwiczeniach, normalnie pora¿ka nie doœÌ ¿e moje cia³o ucierpia³o w najczeœciej u¿ywanych miejscach, to jeszcze dosta³am dwie nowe dziewczyny, zeby was nie sk³amaÌ ka¿da wa¿y³a przynajmniej te 90kg jak nie lepiej :| jesteœmy do bani, ale przynajmniej bedzie siê z kogo poœmiaÌ... Jeszcze nie wiadomo, ale najprawdopodobniej bedziemy jedyn¹ dru¿yn¹ kobiec¹, wiêc pierwsze miejscemamy w kieszeni Jakby nie bylo chcialabym, ¿eby wszystko posz³o po mojej myœli, bo jak coœ schrzanimy to jako dowódcy najbardziej mi siê oberwie Tak¿e wpadnicie kibicowaÌ... plisss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.