Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fuck Choppers


MarianKa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

He he he fajne ma kó³eczka z boku To pewnie zakupi³ jakiœ kolo, co jeŸdzil na chopperze:) Zamontowa³ te kó³eczka,¿eby za bardzo na zakrêtach sie ne przechylaÌ -uraz z choppera :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co ja an tamtym forum byÂłem praktycznie 0 postĂłw napisaÂłem i teÂż mi konto zablokowali a siĂŞ leguralnie logowaÂłem  
Samo logowanie nie wystarczy trzeba raz na trzy iesiÂące chociaz napisac w powitalni CZEÂŚĂ, zeby twoje konto nie ulegÂło samodestrukcji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co ja an tamtym forum byÂłem praktycznie 0 postĂłw napisaÂłem i teÂż mi konto zablokowali a siĂŞ leguralnie logowaÂłem  
Samo logowanie nie wystarczy trzeba raz na trzy iesiÂące chociaz napisac w powitalni CZEÂŚĂ, zeby twoje konto nie ulegÂło samodestrukcji
O kurde BĂŞdĂŞ siĂŞ musiaÂł zalogowaĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie,niektorym tam to chyba bardzo przeszkadza bo juz zdarzyli mnie znow stamtad wyrzucic,teraz nawet zablokowali moj IP bo nawet bez logowania nie moge nic poczytac.Ale mam to w d*pie  :)
Musisz ich bÂłagaĂŚ Âżeby pozwolili ci wrĂłciĂŚ :mrgreen: haha ale tak serio to tamto forum to straszna lipa jest sztywniackie strasznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeee...... chyba sie kolega za bardzo unosi.... choppers...? tez zaczynalem od sprzeta tego typu ale stwierdzilem ze ... hehe... armatura jest dobra w lazience ! nie mam zamiaru wiecej czasu spedzac na pucowaniu maszyny zeby ladnie lsnila niz na jezdzeniu...a co do plastikow - jak twierdza wszyscy producenci - scigacze sa projektowane dla gostkow ktorzy maja wzrostu od 160 do 170 cm - tacy czuja sie na nich luksusowo (japonczycy i wlosi sa zwykle dosyc nikczemnej postury). ja majac 189 cm kiedy wsiade na sciga czuje sie tak jakby wszedzie mi cosik wystawalo wiec jak dla mnie duze enduro to szczyt komfortuzwlaszcza na Slaskich zmasakrowanych nawierzchniach....no ale - nie badzmy giertychami - trzeba wykazywac sie tolerancja - kazdy niech sobie jezdzi na tym co mu akurat pasuje i w duszy gra - RESPECT!a ten rysunek krzyza maltanskiego ala West Coast Choppers sparafrazowany na Fuck The Choppers byl moim zdaniem dojebanie zabawny i nawet bedac fanem chopperow bym sie tutaj nie unosil bo to tylko swiadczy o ponuractwie - a chyba oszolomy w kaskach ponurakami nie sa i potrafia sie z siebie wzajemnie ponapieprzac ..? pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.