Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Porwanie Kawabusy


saint

Rekomendowane odpowiedzi

W³œnie z pewn¹ osoba, która nie che sie tu ujawniac uknuliœmy plan co by porwaÌ Madzie Kawabuse przy najbli¿szej okazji, jako ¿e za nied³ugo wyje¿dz¹ to po naszej akcji zosta³a by z nami.Ale ¿e s¹ potrzebnni to tego ludzi to kto pomo¿e??Natomiast druga spraw bedzie trzeba dzio³che gdzieœ ukrywaÌ i myœle,¿e trzeba by by³o zrobiÌ grafik bo chêtnych pewnie bedzie sporo, i co by do bójki nie dosz³o Wiêc jak Sexomaniacy :wink: A potem co z³ego to nie My :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teÂż dobry pomysÂł suzi, nawet lepszy od jej porywania, bo i ona i my bĂŞdziemy mieli fajnie  a tak na marginesie, fajny masz podpis
nio tez tak mysle ze lepszy MADZIA szykuj duuuuuuuuuze torby a cio do podpisu...
Suzi zÂłu pomysÂł  nie wiem czy tamtejÂśi ludzie by z nami wytrzymali    Arczy wstydziÂł byÂś siĂŞ jak mozesz do Budy wiesz co to Ty powinieneÂś tam iœÌ,a Madzia na twoje miejsce:D  hehe ja tez juzprzygotowaÂłem mieszkanko na uboczu miasta  
sie nie znasz... przyzwyczaili by sie i nawyzej schodzili nam z drogi ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nici z porwania :? to pocholere ja mieszkanie kupow¹³em :| teraz trzeba szybko sprzedac i super sprzêta kupiÌ co by po atobanah tobrze œmiga³ 8) Madziu a masz tak du¿e torby,zêby nasz tam przemyciÌ,czy mamy autobus obstawiaÌ i zrobiÌ ma³y konwój 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Âże sÂą potrzebnni to tego ludzi to kto pomoÂże??  Natomiast druga spraw bedzie trzeba dzioÂłche gdzieÂś ukrywaĂŚ i myÂśle,Âże trzeba by byÂło zrobiĂŚ grafik
NAjpierw proponujesz a teraz bojki oj oj!SAINT ty lepiej sie zabierz za robienie tego grafiku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon noe wiesz, ja chcia³ to jakoœ wspólnie,ale widze,¿e nie da siê tu z niektórymi osobnikami porozumieÌ to trzeab im wypersfadowaÌ,bo ju¿ by chcielio wszystko dla siebie zagarn¹Ì, a ja na to nie pozwole 8)WiêÌ kud³aty nie b¹dz taki pewny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.