Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

GSX-R 1000 vs Rocket III


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

KtĂłry motocykl jest szybszy ze ÂświateÂł? Suzuki GSX-R 1000 K5, czyli najnowsza, najszybsza "litrĂłwka", czy najmocniejszy z czoperĂłw Triumph Rocket III?Na filmiku poniÂżej moÂżecie zobaczyĂŚ pojedynek tych dwĂłch maszyn. Ten egzemplarz Rocketa ma zaÂłoÂżony niefabryczny wydech i moc ok 140KM oraz duzo wiekszy moment obrotowy niÂż Suzuki. Jednak GSX-R 1000 ma wiĂŞcej mocy i mniejszÂą masĂŞ. Kto wygra wyÂścig od 0 do 150km/h?link from scigacz.pl czekam na komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak na poczatku myslalem ze rocket wygra. Ale na filmiku widac bylo ze koles k5 jechal na jednym kole wiec ciezko mial odkreic tak jak tym rocketem. Chociaz moze tylko pierdole  :mrgreen:
A kto mu kazaÂł na kole jechaĂŚ :?: To chyba wyÂścig byÂł a nie pokazy freestaylowe :wink: A nawet jak by jechaÂł normalnie to i tak myÂślĂŞ , Âże by przegraÂł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mu kazaÂł na kole jechaĂŚ  
Nikt :wink: W dzisiejszych 1000 najwiekszym problemem jest utrzymanie przedniego kola na ziemi i np. na 1 biegu nie mozna wykorzystac pelnej mocy,trzeba odpuszczac gaz.Rocket jest dluzszy i ciezszy i jemu przodu tak nie podnosi.Spodziewalem sie takiego wyniku bo inaczej byc nie moze:2x wiekszy moment obrotowy i 2.3x wiekszy silnik robia swoje. :wink: Ale taki rocket ma szanse tylko na prostych i do jakichs 150km/h,potem mu K5 napewno odjedzie,zreszta widac to na filmiku.Nie mowiac juz o zakretach na ktorych Rocket ma na noc przy K5 Rocket fajny sprzet,taki maly Boss Hoss 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Rocketa to w nowym Siwcie Motocykli jest artykul o nim, ale malo wazne, najbardziej mi sie podoba zdjecie gdzie koles jedzie na kole tym potworem... Fajnie to wyglada...
pozatym nic ciekawego nei ma w tym SM ale zeczywicie wyglada super :> 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ¿e œcigacze w zakrêtach maj¹ lepiej, ale mi siê wydaje, ¿e to podkreœlanie tego za ka¿dym razem przez ludzi ze œcigaczy, to tylko takie pocieszanie siê. Ka¿dy w g³êbi duszy wie, ¿e i tak najwiêksze wra¿enie robi zawsze przyspieszenie... PozdrawiamMUSCLE BIKE RULESSSSS.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam siĂŞ podoba lipcowy ÂŚM.PaweÂł Boruta prawdziwie i ciekawie przedstawiÂł Wektora 250.Pipcyk super rozebraÂł TTR 600 No i Rocket III i GasGas...mnie tam pasuje... kupiÂłem pierwszy numer po 6 miesiĂŞcznej przerwie - przedtem kupowaÂłem stale od 1996

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.