Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dzis knajpka?


Zapek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i ja teÂż juÂż wrĂłciÂłem Fajeni byÂło i cud nawet nie zmokÂłem he he.No iprzedewszystkim dziÂś koleÂżanka Kawabusa odbyÂła kolejnÂą jade na motorku oczywiÂście za sterami,choĂŚ na poczÂątku mieliÂśmy problem ze znalezieniem odpowiedniej drogi,ale jakise udaÂło to normalnie Madzia jechaÂł jak by siĂŞ na motorku urodziaÂł,szkoda,ze czwĂłrki nie mogÂła wbiĂŚ bo jej nie miaÂłem Ale naprawde zuch Dziewczyna,samozaparcia ma w sobie duÂżo:)) Madziu kupuj sprÂżeta i bĂŞdziemy wszyscy razem ÂśmigaĂŚ.Pozdrawiam mijÂą najlepsza kursantke Buziaki Tylko szkoda,Âże Skalar nam przeszkodziÂł :wink: Ale mam nadziej,Âże znowu Madziu gdziĂŞÂś Âśmigniemy tym razem ruszysz sama bez mojeje osoby jako pasaÂżer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapek nie pisz tak,sorki ale chciaÂłam jeszcze sobie troszke posiedziec :wink: a tym bardziej ze miaÂłam nastepnÂą lekcje jazdy na motorze 8) i byÂło swietnie Saint dziekuje bardzo i rĂłwniez pozdrawiam,jestes kochany Skalar Tobie rĂłwniez wielkie dzieki za drogĂŞ powrotna tylko prosze nastepnym razem nie jezdzmy w kĂłlko tych rond :wink: i nie koÂłysaj sie tak bardzo bo ja zawaÂłu dostane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapek nie pisz tak,sorki ale chciaÂłam jeszcze sobie troszke posiedziec  :wink:  a tym bardziej ze miaÂłam nastepnÂą lekcje jazdy na motorze  8)  i byÂło swietnie  :lol:  Saint dziekuje bardzo i rĂłwniez pozdrawiam,jestes kochany  :oops:  Skalar Tobie rĂłwniez wielkie dzieki za drogĂŞ powrotna tylko prosze nastepnym razem nie jezdzmy w kĂłlko tych rond  :wink: i nie koÂłysaj sie tak bardzo bo ja zawaÂłu dostane    :lol:  :lol:
madziu ronda s¹ po to by jezdzic po nich w kó³ko:)wez zakup sobie DOOPEL HERTZ ENERGO-VITAL-TONIC to zmniejszysz o ponad po³owê ryzyko zawa³u:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaa i wszyscy chyba zapomnieli dodac, ze byÂła tam taka pani co nas nakrecila :lol::lol: i bĂŞdziemy w tv :lol::lol: no i kawaÂłes smigajacego Chrisa tez bedzie! Niby najpierw w regionalnej tvp3 a potem sie zobaczy co z tym bedzie A pozatym wszyscy ludzie macie ogladac w sobote jednoÂślada!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaa i wszyscy chyba zapomnieli dodac, ze byÂła tam taka pani co nas nakrecila :D:D i bĂŞdziemy w tv :D:D  no i kawaÂłes smigajacego Chrisa tez bedzie! Niby najpierw w regionalnej tvp3 a potem sie zobaczy co z tym bedzie  
mo¿e bêdzie coœ o tym jak poluje na staruszki na pasach, ¿eby je póŸniej zgwa³ciÌ :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.