Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zderzenie z radiowozem :D


Gepardek

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony nie ma siĂŞ czym chwaliĂŚ, z drugiej jednak ciekawa opowieœÌ i dobrze, Âże skoĂączyÂło siĂŞ tak, jak siĂŞ skoĂączyÂło. Sosnowiec, skrzyÂżowanie przy komendzie g³ównej Policji.Czerwone ÂświatÂło, przeciskam siĂŞ prawym pasem przy krawĂŞÂżniku do czo³ówki peletonu. Jest doœÌ ciasno, po lewej stronie autobus. Powolutku, powolutku, patrzĂŞ w lewo, Âżeby nie zarysowaĂŚ autobusu, aÂż tu nagle DUP. PatrzĂŞ i zimny pot mnie zalewa - prawym handbarem (dobrze, Âże byÂł handbar) przywaliÂłem w... stojÂący pod komendÂą RADIOWĂZ POLICYJNY!MyÂślĂŞ sobie ÂłoÂżesz kuĂŚwa, uciekaĂŚ naleÂży, jednakÂże zimnÂą krew zachowaÂłem, poniewaÂż z radiowozu wypadÂło z 4 policjantĂłw i ÂściÂągnĂŞÂło mnie na pobocze.OkazaÂło siĂŞ, Âże zdrapaÂłem trochĂŞ lakieru, na caÂłe szczĂŞÂście nic nie zbiÂłem. Sprawdzili mi dokumenty, po czym, cytujĂŞ: "JedÂź, tylko ostroÂżnie, ÂżebyÂś krzywdy sobie nie zrobiÂł, albo komuÂś innemu".Oczy jak spodki, dziĂŞkujĂŞ i przepraszam. I tempem motorowerowym odjazd za najbliÂższy winkiel i rura, jakby siĂŞ jeszcze chciĂŞli rozmyÂśliĂŚ.MoraÂł z tego taki - nigdy nie pchajcie siĂŞ pod komendÂą Oraz - policjant taki zÂły wcale nie jest, jeÂżeli jesteÂś grzeczny i skruszony. Nawet, jak mu wĂłz porysowaÂłeÂś. WiĂŞcej szczĂŞÂścia niÂż rozumu, sÂłowem. Ale wolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam znam porz¹dnego glinê... - father mojej przyjació³ki da siê z nim pogadaÌ i w ogóle, ale jeœli bym coœ przeskroba³ z jego córk¹ to on jak i wszyscy jego znajomi po fachu pewnie by na mnie czychali na drodze ale Twoja historyjka jest naprawdê 8) ale nie próbuj tego manewru powtórzyÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.