Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Taki sobie dzwon :/


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

No to kolo mia³ szczêœcie Mój kumpel jad¹c GSXR-em 750, przy oko³o 110-120 km/h przydzwoni³, ¿e tak powiem na w pó³ centralnie w malucha.Motocykl wygl¹da³ tak samo, jak ten na fotce...z³amany w pó³.Maluch te¿ by³ w fatalnej kondycji Kumpla póŸniej wyrzuci³o z motocykla i chyba ze 100-150 metrów sun¹³ po afalcie i waln¹³ ³bem w blok. Oczywiscie t³umy gapiów i drobne z³odziejaszki, którzy ukradli mu kask i tyln¹ lampê Kolega le¿a³ w szpitalu jakieœ cztery tygodnie.Z³amane obie nogi, prawa, to w³aœciwie zmia¿d¿ona, wszczepiali mu w kolano jakieœ œwiùstwa itd.Po³amane palce nóg, z³amana prawa rêka, lewa dosyÌ mocno pot³uczona, ca³y zagipsowany i poobcierany, sika³ przez wê¿yk....ogólnie z motocykla same wióry, ale Zarczyczaùski z MOTOCYKLA, to kupi³ i ponoÌ to reanimowali, nie wiem jak ramê Nasze polskie realia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moj kumpel mial lepszego dzwona.Jechal ZZR600 dwupasem z Bielska na Cieszyn,mial grubo ponad 200km/h i gosciu maluchem mu wyjechal,poprostu przejezdzal prze dwupasmowke.Trafil malucha w srodek...Maluchowi wyrwalo silnik z polowa skrzyni,lezal 20m dalej niz auto.W motorze licznik zatrzymal sie na 190km/h a sam motor przednie kolo mial w silniku,rama oczywiscie zlamana,wszystkie plastiki w strzepach a zbiornika szukali godzine i nie znalezli.Dopiero na drugi dzien po dlugich poszukiwaniach go znalezlismy.Obrazenie w ludziach:kierowca malucha mial szczescie bo moto uderzylo bardziej w tyl i mial tylko otarcia.Kumpel polecial w powietrze i przy ladowaniu zlamal obydwie rece ale jeszcze wstal,przeszedl 2 metry i zemdlal.Poza tymi zlamaniami mial odbita watrobe i wstrzas mozgu.Po miesiacu byl jak nowonarodzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

a gdybym ja tu zacz¹³ opisywac wszystkie swoje gleby to by pewnie miejsce siê skonczy³o w tym temacie - a dok³adniej mówi¹c to co sezon jakaœ powa¿niejsza gleba by³aw³aœciwie to tylko w tym sezonie nie skasowa³em sprzêta
A po pierwszej glebie miales szoki i obawy czy po kazdej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spider napisaÂł/a:a gdybym ja tu zacz¹³ opisywac wszystkie swoje gleby to by pewnie miejsce siĂŞ skonczyÂło w tym temacie - a dokÂładniej mĂłwiÂąc to co sezon jakaÂś powaÂżniejsza gleba byÂła  wÂłaÂściwie to tylko w tym sezonie nie skasowaÂłem sprzĂŞta  A po pierwszej glebie miales szoki i obawy czy po kazdej?
ADI TRZYMAJ SIE MUSIMY POJEÂŻDZIĂ RAZEM TAKÂŻE LECZ POÂŁAMANIA I PRACUJ NAD PSYCHÂĄ !!!! DORYCHÂŁEGO ZOBACZENIA NA DRODZE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spider napisaÂł/a:a gdybym ja tu zacz¹³ opisywac wszystkie swoje gleby to by pewnie miejsce siĂŞ skonczyÂło w tym temacie - a dokÂładniej mĂłwiÂąc to co sezon jakaÂś powaÂżniejsza gleba byÂła  wÂłaÂściwie to tylko w tym sezonie nie skasowaÂłem sprzĂŞta  A po pierwszej glebie miales szoki i obawy czy po kazdej?
ADI TRZYMAJ SIE MUSIMY POJEÂŻDZIĂ RAZEM TAKÂŻE LECZ POÂŁAMANIA I PRACUJ NAD PSYCHÂĄ !!!! DORYCHÂŁEGO ZOBACZENIA NA DRODZE.Dzieki KOWAL z psycha nie jest zle tylko to je..ne kolano na jakies turystyczne enduro to moze sie wpakuje ale na plastika mam za male zgjecie :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adiego psycha jest juz na 100% wyleczona 8) on juz sie nie moze doczekac kiedy wsiadzie i posmiga z nami juz sie przymierzal na moim moto ludzie on za 2 tygodnie to juz bedzie zamykal opone na ÂŻarze ADI pierwsza przejazdzka musi byc ze mna a najlepiej to z zonami dostaniemy za to przepustki na wyjazdy :wink: z pelnymi schowkami przy wyjezdzie hahahah wiesz o czym mowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.