Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SFF 2005


Danielos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownÂą braĂŚ. I mam pytanie. Czy wiecie kiedy, i czy wogĂłle, odbĂŞdzie siĂŞ w tym roku Street Fighter Festival. SÂłyszaÂłem Âże ma to byĂŚ na poczÂątku czerwca, i Âże wstĂŞp bĂŞdzie pÂłatny. Co do wstĂŞpu jestem za, o ile bĂŞdzie siĂŞ to wiÂązaÂło oczywiÂście z ustawieniem trybun. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Wklejone z www.motocykle.plTak jak informowaliœmy wczeœniej 4 czerwca odbêdzie siê w Bielawie ko³o Dzier¿oniowa, kolejny SFF. Jak co roku ta najwiêksza motocyklowa impreza w Polsce œci¹ga mi³oœników pokazów nie tylko z ca³ej Polski ale tak¿e z ca³êj Europy.W tym roku dodatkow przyjad¹ motocykliœci z USA!!! Takie gwiazdy jak TonyD bêd¹ wystêpowaÌ poraz pierwszy w tej czêœci Europy. Impreza zapowiada siê zatem niezwykle ciekawie i bêdzie pod wieloma wzglêdami rekordowa.Jak oceniaj¹ organizatorzy "Urban Street-Bike Warriors Show" œci¹gnie na imprezê wiele tysiêcy motocyklistów oraz sympatyków ekstremalnej jazdy.Tak jak rok temu proponujemy przyjechaÌ dzieù wczeœniej - czyli 3 czerwca aby od rana uczestniczyÌ w imprezie i zaj¹Ì sobie dobre miejsca. Wstêp na imprezê kosztowaÌ bêdzie 10 z³ od osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byÂłem rok temu, byÂł Kevin Carmichael i Pavel Hanzlik, byÂło extra. hehe no i 'kochany' Mentos tez byÂł Mysle Âże tym roku bedzie lepszy poziom konkursu Mam nadzieje ze uda mi sie tam zjawic Âżeby kibicowac Chrosowi :mrgreen: [ Dodano: 2005-05-15, 16:22 ]Chrisowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
To jest nasz forumowy MAC jakby co Zawsze kiedy opowiadam znajomym o waszym "drabiniastym malaczu" jest kupa Âśmiechu
ciekawe jest jeszcze to co zrobili ze zdjĂŞciami ludzie ktĂłrzy mnie wyprzedzali z kamerami w rĂŞkach, aparatami fotograficznymi itp. ma moze ktos te fotki? ludzi ktĂłrzy nas wtedy fotografowali byÂło w drodze do gliwic z SFF okoÂło 20 autek. dalej nie wiem czy brac drabinĂŞ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam,rozumiem Âże chodzi o DzierÂżoniĂłw za WrocÂławiem (patrzÂąc ode mnie ) czy o jakiÂś inny....tak czy siak pisze siĂŞ narazie dwoma rĂŞkami, a powinno ich byĂŚ wiĂŞcej...Aha, jakby mĂłj plecak zastarjkowaÂł to bĂŞdzie jedno wolne miejsce, dam znaĂŚ....Pozdr szalonych forumowiczĂłw w kaskach....
Taj jak ci pisalem na pw. Jak bedziesz mial wolne miejsce to na 99 % jade chyba ze w tym 1% cos rodzica odbije :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede miaÂł prawdopodobnie miejsce wolne. niestety w katamaranie ale za to z wiatrem we wÂłosach. jak ktos jest twardzielem to mogÂą byc dwa miejsca. jeszcze bede musiaÂł potwierdzic gdyby mi cos w ostatniej chwili wypadÂło...acha to mam braĂŚ tÂą drabinĂŞ czy nie???ps. z powodu zapewnienie wiatru we wÂłosach wymagane od pasazera aby miaÂł wÂłosy:)na 100% bedzie pamietaÂł przejazdkĂŞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle w czasie trwania SFF odbêdzie siê konkurs dla tzw. amatorów - czyli Mistrzostwa Polski we FreeStyle. UczesniczyÌ w nich mo¿e ka¿dy motocyklista posiadaj¹cy kask i sprawny motocykl. Przed startem ka¿dy z zawodników sprawdzany bêdzie alkomatem - oczywiœcie wynik inny ni¿ 0,00 promila dyskwalifikuje zawodnika.Aby uczestniczyÌ w konkursie nale¿y wykupic bilet wejœciowy oraz wnieœÌ op³atê startow¹ w wysokoœci 50 z³ - op³ata nie podlega zwrotowi. PóŸniej zaprezentowaÌ siê jury z najlepszej strony i najlepiej wygraÌ konkurs.Uwaga w tym roku pula nagród jest zdecydowanie najwiêksza i bardzo atrakcyjna. SHOEI ufundowa³ dwa znakomite kaski do tego super ubrania firmy HELD. Generalnie na nagrody przeznaczono kilkanaœcie tysiêcy z³otych!!!!Zapisy dla startuj¹cyh prowadzone bêd¹ od godziny 10:00 do godziny 11:30 na terenie gdzie odbywaÌ bêdzie siê impreza. W razie jakichkolwiek w¹tpliwoœci informacje mo¿na uzyskaÌ telefonicznie pod numerem 0604 794217 From Motocykle.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.