Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

20-22 maj INVADERS PARTY 2005 w Czechowicach k/Gliwic


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

:roll: a fis to napisz cos o sobie moze skojarze
Heh napisz coÂś o sobie a co chcesz wiedzieĂŚ motorek VT 700 c Shadow czarny taki , nr buta 43dÂługie wÂłosy powiedz mi tylko czy mieszkasz na osiedlu tam gdzie jest salon KIA koÂło multikina i bĂŞde wszystko wiedziaÂł.btw no pogoda ponoĂŚ ma dopisaĂŚ miejmy nadzieje :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OKI LUDZISKA BIERYMY SIE DO ROBOTY czyt.ZBIERAMY EKIPE!!!!!!!!! ok jak zwykle stala powiedzmy stala ekipaSpun,ja,Sargon(chyba bierze suzi),Skalar szyku sie,Arczi skÂładaj szybko maszyne,Brox,Kobylian jedzie tez ;)Zbyhu i Marianka zgÂłoscie sie noozostajemy na noc pryznamiej tkaie sa plany wyjazd w sobote co do godizny sie umowimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee..gdzie so wszystkie zdjecia??... co??.. nie robcie se kredek pewnie  daliscie do tematy WSZYSTKO I NIC O MOTOMANCE ;d yhh.. nie ukrywajcie o mnie prawdy:>
MOTOMANKA ja od rana siedze nad filmikiem obiecuje ze ten topic co CI Sargon obiecal dzisiaj do nocy powstanie pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no fajnie tyle forumowiczĂłw tam byÂło a ja widziaÂłam tylko Gixera i Anushke [ Dodano: 2005-05-26, 18:59 ]

ÂŁAAAAAAA IJEEEEE OOÂŁÂŁÂŁJJJJEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! npo i tka jak mowiÂłam to byla moja impreza ;D wyrobista ekipa thx wszystkim :*:*:* super klimaaa szmacnzy krupnioczek  wygrana koszylka i pÂłyta (byscie widzieli jak z blondyna walczyÂłam  o to ;D) dlasa hhi...wielkie dzieki dla  ekipy z Podbeskidzia:P:P zebym to ja was wszystkich pamietaÂła P Gabrys zapodaj no foty od waszego kamerzysty ;Dok reszta relacji poznije ide teraz pouczyc sie
Motomanko w jakiej konkurencji braÂłas udziaÂł??? [ Dodano: 2005-05-26, 19:17 ]Na zdjĂŞciu Anhuski, ktĂłre jest zatytuÂłowane "ekipa forumowa" dwĂłm panom od prawej sprzedwaÂłam piwo czy oni sÂą z forum???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.