Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zabytkowe motocykle


Guinness_83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :-)Szukam kontaktu z posiadaczami zabytkowych motocykli. Jest tu ktoœ taki? Zawsze mo¿na by sobie wyskoczyÌ gdzieœ w góry, a jad¹c w kilka "staruszków" fajniej jest ;-) W dodatku, 29 kwietnia jest w Kinie Œwiatowid premiera filmu "Motór" i ludzie z kina, chc¹ premierê po³¹czyÌ z pokazem zabytkowych motocykli. Czy jest ktoœ chêtny na takie spotkanie? Jeœli tak to proszê o kontakt na forum lub gg.Ja je¿d¿ê na Simsonie Sport '59. Pozdrawiam. Qba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :-)A czy Awok nie móglby pojawiÌ sie choÌ jako ozdoba? ;-)A cio do Junaka, to ja myœlê, ¿e mo¿e byÌ :-) A bardzoe jest poprzerabiany?Ja w tym tygodniu pogadam z organizatorem i postaram siê wrzucic na forum wiecej szczegó³ów.A mo¿e ktoœ z waszych znajomych œmiga jakimœ zabytkiem? Zapytajcie czy by³by chêtny na taka imprezkê;-)Serdecznie zapraszam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam :-)Wiêc podajê wiêcej szczegó³ów.Spotykamy siê o 19 pod kinem Œwiatowid na ulicy 3-go Maja w Katowicach. Jeœli ktoœ nie wie gdzie to jest, to mo¿emy siê gdzieœ umówiÌ na stacji i podjechaÌ razem. Ko³o 20 ruszamy na paradê po mieœcie, a o 20:30 zaczyna sie premiera filmu "Motór". Osoby które przyjad¹ zabytkowym motocyklem nie p³ac¹ za bilet do kina;-) Serdecznie wszystkich zapraszam :-)Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam witam  posiadam simsona awo `58 , oryginal- to moj pierwszy mĂŞÂżuÂś hehe.. majac niespelna 14 latek obudzilam go do zycia- wyremontowalam..(zajelam sie estetyka czyli polerka czesci aluminiowych i rozne prace zwiazane z "ozywieniem" spiocha (staÂł u mnie w garazu pare lat zanim urosly mi rÂączki i wyremontowalam)  , jest u mnie do tej pory, oczywiscie nie zapominam o nim i rozgrzewam jego serducho.... yamaha idzie wtedy pudrowac nos.....------>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam  posiadam simsona awo `58 , oryginal- to moj pierwszy mĂŞÂżuÂś hehe.. majac niespelna 14 latek obudzilam go do zycia- wyremontowalam..(zajelam sie estetyka czyli polerka czesci aluminiowych i rozne prace zwiazane z "ozywieniem" spiocha (staÂł u mnie w garazu pare lat zanim urosly mi rÂączki i wyremontowalam)  , jest u mnie do tej pory, oczywiscie nie zapominam o nim i rozgrzewam jego serducho.... yamaha idzie wtedy pudrowac nos.....------>
JESTEM POD ABSOLUTNYM WRAZENIEM Pod "WRAÂŻENIEM" to maÂło powiedziane Ja jestem w szoku, Âże sa takie EXTRA dziewczyny Pozdroofka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.