Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

G�RY SOWIE 23.04-24.04.2005


adi GSX600F

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie sie wydaje ze jak odejmiemy 10% od tempa naszej jazdy to bĂŞdzie idealnie myÂśle ze z czasem troche ochÂłoniemy a dzwon adiego jeszcze nas troche ostudzi i bedzie bezpiecznie :roll: co do sprzeta adiego to zobaczymy jak go wyceni likwidator i jak wypÂłacÂą ,ale wydaje mi sie ze adi bedzie chciaÂł zmieniĂŚ ale na co to niemam pojecia. Arek dowiesz sie pierwszy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasc co nic sie nie odzywacie S16 Adi obraziliscie sie cy cus Co u Adiego juz w domu z tego co wiem bo pisal do mnie ale nie widac go na forum :?: Tak sie wszystko nagle urwalo czy ja o czyms nie wiem :?: NIe robcie mi tego odezwijcie sie w koncu :? Fajna fotka S16 na gumie Kaietan a ty nie lepszy od Cz-wy cisza co jest :!: :!: :!: :?: Pozdrawiam was do miledo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki to pozyje na sÂłowacje se Âśmiga a ja kapa musze sie opiekowac ÂżonkÂą i nici z jazdy ale moze coÂś posmigam 3-ego maja moze wyskocze w gĂłrki Adi ma narazie kape z tym kolanem caÂły czas napier.... i puchnie ,pojechaÂł dzisiaj z rodzinkÂą na dziaÂłke odpocz¹Ì! p.s.DZIĂKI PRODIZ ZA POMOC PRZY FAZERKU jak macie jakiÂś pomysÂł na wtorek to piszcie!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menelek pielĂŞgniarki okazaÂły sie straszne chetery (pewnie dziennie dostajÂą 200 klapsĂłw od zÂłamasĂłw) ale na gume fazerek idzie z gazu bez wiekszych szokĂłw ,robiÂłem to pierwszy raz i jakoÂś poszÂło :? (jajo gsxf z gazu nie poszÂło ) i na tym chyba poprzestane! Kajetan jutro walimy ale ja odpadam o 10 i we wtorek naginam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamno no fajowa fota jak gadalem na zlocie z jednym posiadaczem fazerka to mowil ze idzie na gume nawet z 2 biegu tylko trzeba dobrze szrpnac ja we wtorek bede wieczorem na myslowicach (koncert Prefect) tam gdzie gieÂłda pozdro [ Dodano: 2005-05-03, 13:20 ]no wtorek czyli dzisiaj troche jeszcze zakrecony po tym zlocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.