Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

G�RY SOWIE 23.04-24.04.2005


adi GSX600F

Rekomendowane odpowiedzi

CzescKurde ja nie dam rady jechac a wszystko przez KASE i brak pracy a tak bym chcial z wami tam jechac nie znam tamtych terenow no i ta paczka sie juz na tyle zgrala ze az mnie skreca ze nie dotrzymam wam tym razem towazystwa ale co zrobic :? Skocze do Czestochowy blizej i taniej pomodle sie o prace :!: bo tylko to mi zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

CzescSkocze do Czestochowy blizej i taniej pomodle sie o prace  :!: bo tylko to mi zostaje
Witam.Podrzuce ci jakas srubke z mojego moto do poswiecenia.Co do wyjazdu to pogoda zapowiada sie nieciekawie ale prawdziwych fanow to nie zniecheci,poza tym nie nalezy wiezyc w te prognozy bo jak na razie to sie raczej nie sprawdzaja.Panowie szykowac maszyny bo jest nas juÂż7 motorkow a moze ktos jeszcze bedzie chetny to smialo .Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeÂżeli krucho u was z kasÂą (tak jak u mnie ) to braĂŚ "chwilĂłwki" :roll: :roll: .....WeÂżcie tyle Âżeby wystarczyÂło na jakiĂŞs 15 literkĂłw wachy i 0,33l zÂłocistego napoju... Mam nadzieje ,Âże zbierze siĂŞ ekipa i poÂśmigamy troszkĂŞ w sobotĂŞ i w nidzielĂŞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa...tylko ze 80% OS-Ăłw Rajdu Wisly prowadzily po bocznych,dziurawych drozkach :wink: Jedzcie na Miedzybrodzie,tam wyskoczcie na Zar,potem mozecie jechac przez Tresna,ÂŁodygowice,Buczkowice do Szczyrku i dalej przez Przelecz Salmopolska do Wisly (mala petla).A z Wisly do Ustronia a tam mozna wyjechac serpentynami na Rownice.Albo mozecie sobie zrobic duza petle beskidzka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa...tylko ze 80% OS-Ăłw Rajdu Wisly prowadzily po bocznych,dziurawych drozkach  :wink:  Jedzcie na Miedzybrodzie,tam wyskoczcie na Zar,potem mozecie jechac przez Tresna,ÂŁodygowice,Buczkowice do Szczyrku i dalej przez Przelecz Salmopolska do Wisly (mala petla).A z Wisly do Ustronia a tam mozna wyjechac serpentynami na Rownice.Albo mozecie sobie zrobic duza petle beskidzka  :wink:
Masz racje Gixer nie warto jechac bokami bo i dziury i wasko i psy,a jak wyglada duza petla?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie gdzie jedziemy i o ktorej sie zbieramy i gdzie sie zbieramy w sobote :?: :!: Jest maly problem slonce swieci a na termometrze 0 najlepiej to wyjechac gdzies o 11:00 to juz jest cieplej a dluga trasa naz wykonczy( zimno)bylem w srode w czestochowie ladnie mnie wypizdzilo [ Dodano: 2005-04-22, 08:47 ]Jarosy ma w tym roku komunie a maj juz tak blisko przygotowania itpPisal ze w niedziele moze skoczy z nami do Cz-wy jak mu czas pozwoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONKRETY !!WÂłaÂśnie rozmawiaÂłem z ADI I S16 i to co z tej rozmowy wynikÂło:ZbiĂłrka o 10,30 przy macu w na Kresowej,a co do trasy to uzgodnimy to na miejscu i jest to zaleÂżne od pogody i naszych finansĂłw .........jedna z popozycji.-(GĂłra ÂŻar okoÂło 70km w jednÂą stronĂŞ .....wszystko do obgadania )Do zobaczoka [ Dodano: 2005-04-22, 17:44 ]OczywiÂście mowa tutaj o sobocie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.