Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dsd w Bytomiu


Buli

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ¿e jeszcze wczeœnie by o tym pisaÌ ale znalaz³em informacje o majowym weekendzie motocyklowym w Dolomitach http://www.dsd.pl/akt.php?idg=8 , by³em w zesz³ym roku i polecam tym którzy chcieli by pojeŸdziÌ na motocyklach testowych yamahy , w zesz³ym roku by³a ich spora grupa i jeœli siê mia³o prawko to mo¿na by³o sobie pojeŸdziÌ po okolicy, jazdy odbywa³y siê w grupie, prowadz¹cy za nimi chêtni do przeja¿d¿ki i zamykaj¹cy stawkê, trasa wiod³a przez las Miechowicki w kierunku Karbia dalej Zabrze tam wyjazd na 4 pasmówke z Gliwic do Bytomia i powrót przez Karb, a prowadz¹cy nie oszczêdza³ motocykli i mo¿na by³o pojechaÌ bez problemu 140 kmh, motocykle którymi mo¿na by³o siê przejechaÌ to z tego co pamiêtam , FZ6, Bulldog, XJR1300, DragStar wiêcej nie pamiêtam, nie wiem jak bêdzie w tym roku ale myœlê ¿e te¿ bêdzie taka sama mo¿liwoœÌ bo chêtnych by³a masa i trzeba siê by³o zapisywaÌ. A poza tym mo¿na bêdzie siê tam spotkaÌ na pogadankê.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro mam egzamin na B... o A na razie nie mysle, za oknem wlasnie sypie we wszystkie mozliwe strony, a i podwyzka cen kursow dala sie we znaki... ale mam nadzieje, ze do wiosny uda mi sie jednak miec wymarzone A milo by bylo posmigac takimi sprzetami, niezla zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro mam egzamin na B... o A na razie nie mysle, za oknem wlasnie sypie we wszystkie mozliwe strony, a i podwyzka cen kursow dala sie we znaki... ale mam nadzieje, ze do wiosny uda mi sie jednak miec wymarzone A  milo by bylo posmigac takimi sprzetami, niezla zabawa
To radze sie pospieszyc ;-) Jesli nie robiles A razem z B to musisz teorie (oficjalnie) zaliczyc jeszcze raz. Na egazmin tez sie troche czeka a na wyrobienie prawka jeszcze miesiac... Do wiosnu juz calkiem niedaleko ...Kurde... Pojedzdzilbym takim dragstarem......Wicher.. jakbys sie tam wybieral to daj znac zebym tez nie przegapiÂł.Pzodro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FZ6 moze byc dla mnie,zobacze jak sie sprawuje skrzynia przy przebijaniu biegow na gumie :mrgreen: A Archa to ja troche nie rozumie,dla mnie najwazniejsze bylo zrobienie prawka kat.A a przy okazji tylko na B.Tez robilem w zimie i czekalem az do wiosny zeby zrobic A,bo B juz bylo zdane.Wogole w roznych postach mam takie wrazenie ze Ty lubisz motocykle ale chyba z jakiegos musu i najchetniej to bys pojezdzil jakas konserwa.Sorry za szczerosc ale takie mam odczucia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA tam A chce robic odrazu a B tak przy okazji robienia na A hehe :mrgreen: Tyle ze mam chu***** bo urodzinki za rok 18 i to 22 lipca czyli zanim sie pozdaje zanim wydadza to chyba dopiero bede mial prawko chyba we wrzesniu czyli na sam koniec sezonu. ALe i tak jak sie uda cos kupic na wiosne za rok to bede jezdzil bez. W sumie etz tez jezdze bez tylko ze po swoich okolicach gdzie wiem gdzie moge szybko wydupic przed palami a w dalsze tereny torche sie boje zagldac no czasem sie zaglebiam dalej A jak bylby wiekszy sprzet to juz bym raczej jezdzil bez obaw bo takim to raczej nie problem zwiac (tylko nie pisac ze naogldalem sie filmow )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Archa to ja troche nie rozumie,dla mnie najwazniejsze bylo zrobienie prawka kat.A a przy okazji tylko na B.Tez robilem w zimie i czekalem az do wiosny zeby zrobic A,bo B juz bylo zdane.Wogole w roznych postach mam takie wrazenie ze Ty lubisz motocykle ale chyba z jakiegos musu i najchetniej to bys pojezdzil jakas konserwa.Sorry za szczerosc ale takie mam odczucia  :roll:
dla mnie niestety wazniejsze bylo B, a) ze wzgledu na to, ze mialem ostatnia szanse zalapac sie na egz. tanszy o 50% w stosunku do sytuacji obecnej, a B moze zawsze sie przydac przy szukaniu jakies pracy latem, chocby nawet nie w Polsce... no i c) nawet nie mam oszczednosci na sprzet, wiec po co sie oszukiwac... ale jezeli sie uda, to moze w tym roku posmigam :wink: ... no i: d) nie mialem kasy na dwie kategorie b. lubie motocykle, ogolnie lubie jezdzic, ale nie - katamaranem mniej :roll:no ale coz, wolalbym zima jechac ciepla i sucha puszka, niz meczyc sie z grzazkim blockiem i sniegiem lecacym na twarz :mrgreen:koniec offtopa ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ros sÂłuchaj trzeba bĂŞdzie jeszcze w tej sprawie powĂŞszyĂŚ Jak coÂś, to zaatakujemy listĂŞ chĂŞtnych i bierzemy rundĂŞ na wszystkim co ma dwa koÂła i silnik pomiĂŞdzy nimi Co do prawa jazdy, to dla mnie najwaÂżniejsza byÂła kat.A, jednak staÂło siĂŞ tak,Âże jak poszedÂłem na kurs na B, to pieczÂątkĂŞ o ukoĂączeniu kursu na A dostaÂłem za friko TakÂże dwa w cenie jednego z czego zadowolony jestem niemoÂżliwie LubiĂŞ samochody, bo to rĂłwnieÂż moja pasja, ale przyznam szczerze.Âże nieco siĂŞ w nich duszĂŞ No chociaÂż zimÂą puszka jest przydatna, bo nie lubiĂŞ komunikacji miejskiej :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dsd jestem w miarĂŞ czĂŞsto wiec co i jak na pewno powiadomiĂŞ jeÂśli tylko pojawiÂą siĂŞ jakieÂś plakaty z dokÂładnym programem, a propo jazdy dragstarem to fajnie siĂŞ mykaÂło, na Fz6 siĂŞ zapisaÂłem niestety pech chciaÂł iÂż ostatnie jazdy odwoÂłano, no ale lepszy rydz nisz nic i tak byÂło zajebiÂście bo tego samego dnia rano miaÂłem jeszcze gips na nodze, ktĂłry polegÂł pod kleszczami i piÂłkÂą jak tylko siĂŞ dowiedziaÂłem o jazdach. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dsd mozna tez quadami posmigac,tyle ze troszke drogo.Ja z prawkiem mialem podobnie,mialem laczony egzamin A+B a zdalem tylko B i delem je od razu wyrobic bo w pracy jezdze autem,a na egzamin z A ide od razu jak bedzie cieplej,a na moto i tak juz caly sezon przesmigalem bez prawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

dawajcie znaÌ kiedy bêdzie mo¿na siê zapisaÌ na jazdy jakimiœ maszynkami :roll: by³oby mi³o zasi¹œÌ na czymœ porz¹dnym i nawin¹Ì kilka km w zesz³ym roku by³em tam (mam kilka fotek... jak znajdê trochê czasu i miejsce gdzie mo¿na by je umieœciÌ to zrobiê to o ile w ogóle wypada wstawiaÌ zdjêcia z zesz³ego roku hihi). Widzia³em jak wyruszaj¹ motocykle na paradê, chcia³em zrobiÌ filmik i cykn¹c kilka fotek, ale pech chcia³ ¿e baterie pad³y a jak je wymieni³em to ju¿ by³o po "zawodach" wiêc nawet tej parady za dobrze nie widzia³em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki wystaw w albumie, zdjêcia sam bym chcia³ ogladn¹Ì bo nie mia³em ze sob¹ aparatu.
da³em fotki do albumu do kategorii "ró¿ne" s¹ zatytu³owane wiêc nie powinno byÌ problemu... mam nadziejê ¿e w domre miejsce je wstawi³em za du¿o tego nie ma ale przynajmniej wiadaÌ co tam by³o [ Dodano: 2005-04-29, 20:09 ]weekend siê zbli¿a (w sumie ju¿ siê zacz¹³), ale temat zlotu w Sportowej Dolinie umar³ œmierci¹ naturaln¹ Bêdzie ktoœ z was jutro b¹dŸ w niedzielê w DSD? Ja na pewno bêdê jutro po po³udniu i w niedzielê pewnie te¿ tam wpadnê (w szczególnoœci na paradê motocykli). Dla niezorientowanych w temacie podajê link:http://www.dsd.pl/aktualnosci.php?idg=3&id...ec987a72c7f4b92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja tego nie doda³em tylko to samo siê doda³o by³em dzisiaj oko³o 14 w DSD i by³o tragicznie. Po drodze na Sportow¹ Dolinê min¹³em chyba 4 motocykle, a na miejscu sta³ jeden cross, póŸniej podjecha³ równie¿ jeden Drag Star i tyle stoi tam kilka motocykli Honda (Translap, CBF 600 i coœ jeszcze), na niczym nie mo¿na pojeŸdziÌ. Dzisiaj o 20 ma byÌ pokaz filmu, ale nie wiem czy op³aca siê tam jechaÌ (wieczory s¹ jeszcze zimne), bêdê tam jutro o 17 na (w) paradzie o ile nie zacznie waliÌ ¿abami z nieba [ Dodano: 2005-05-01, 18:43 ]po wczorajszym nieudanym dniu w DSD dzisiaj zajecha³em tam o godzinie 16.40 i nawet nie zd¹¿y³em poogl¹dac maszyn które tam sta³y bo o 14.45 ju¿ zaczê³a siê parada :mrgreen: Pierwszy raz bra³em udzia³ w czymœ takim i mnie (oraz mojej pasa¿erce) siê podoba³o Trochê wolno siê jecha³o, ale kilkadziesi¹t motorków jad¹cych jednym pasem robi³o wra¿enie. By³ tam ktoœ z tego forum? Ja niestety nie wzi¹³em ze sob¹ aparatu:( Nie oby³o siê jednak bez przykrych sytuacji - zaraz na pocz¹tku parady widzia³em jeden pot³uczony motocykl i babkê która le¿a³a na jezdni Wszystko fajnie, tylko po drodze z³apa³ nas deszczyk i moto jest ca³e brudne :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D.u.p.a. & Syf & Dno tak moge skwitowac to co tam sie dzialo wczoraj po poludniu!!!ludzie podjezdzali na moto i prawie z miejsca odjezdzali w piatkowej GW napisali, ze bedzie mjut! Jazdy testowe na motocyklach (zapowiadali sie bodajze przedstawiciele Yamahy i Suzuki), ze bedzie super, ze fajnie. Zachwalaliscie ubiegloroczna impreze, wiec myslale, ze w tym roku bedzie podobnie. A na miejscu goscie z honda sikora wystawili cbf600, transalpa, ducata, mala cbr125 i skutery. To wszystko! Zadnych jazd. Paru motocyklistow na parkingu paru przy stolikach . kupa i tandetna muzyka z glosnika. A mialobyc tak fajnie. Jak wyjzdzalem to widzialem jakiegos kedzierzawego goscia na dzingczengu Knight ???? Ktos od nas?? bo jakos mi sie kojarzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.