Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wg Motor motocyklisci to" Psychopaci w kaskach"...


zboq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

albo krĂŞcÂą do 14 000 na wolnym wydechu.
Kurde w niedzielê widzia³em takiego drecha na gie³dzie, co krêci³ ZX 6R, do odciêcia zaplonu, na "luzie" Co za typ dres i motocykl to œwietne po³¹czeniezawsze jak widzê coœ takiego, to mi siê humor poprawia :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy posiadacze ZXów ale tak jak w samochopdach BMW 3 kojarzy mi sie wy³¹cznie z dresiarzami tak i zielone ZX6R w przypadku motocykli wygl¹da identycznie.
Nie no,bez przesady :| Mialem kiedys ZX6R a teraz mam tez BMW 3 i jakos nigdy dresem nie bylem i nie jestem :x :wink:a moÂże nawet nie wiesz Âże nim jesteÂś hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher czy to byÂło na gieÂłdzie w Gliwicach?
No pewnie, ze na gieÂłdzie w Gliwicach Zielone ZX 6R zaparkowane obok Diversion 600 Kolo juÂż z daleka wyglÂądaÂł na megadrecha i tak teÂż siĂŞ zachowywaÂł [ Dodano: 2005-04-20, 15:38 ]Tylko nie starym!  Z Gabrysia jeszcze mÂłoda dupa jestAniu mÂłody wrĂłbelek to moÂże z niego i jest, ale jaki bagaÂż Âżyciowy :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to wszystko jebie.Gdybym mial sie wszystkim przejmowac to bym chyba zwariowal.Robie to co lubie (czyli m.in. jazda na motocyklu) a ze niektorym sie to nie podoba to ja mam gleboko w dupie  :|
DokÂładnie, zgadzam siĂŞ z TobÂą. Ostatnio rozwaliÂł mnie mĂłj sasiad ktory wyskoczyÂł z haseÂłkiem " A ty nie boisz sie jezdzic na tej maszynie, taka predkosc, nawet nie bedzie co zbierac" Ha ha wysmiaÂłam go Bez komentarza. Mozna isc sobie ulica i ni z tad ni z owad dowali do nas samochod. Niedawno koles z osiedla tak zginoÂł i to w BB sie staÂło. SzedÂł z laska a jakis debil do niego dobiÂł. [*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, to moÂże ten sam goÂściu, ja widziaÂłam taki pokaz 2 tydnie temu, tylko z ZX9R. Motorek identyczny jak ten http://www.bikepics.com/pictures/264921/ malowanie, wszystko identyczne.
Heheheh,niezle Z kilku tysiecy zdjec na bikepics akurat do mojego dalas linka :mrgreen: [ Dodano: 2005-04-20, 18:21 ]Tylko nie starym!  Z Gabrysia jeszcze mÂłoda dupa jestDokladnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, to moÂże ten sam goÂściu, ja widziaÂłam taki pokaz 2 tydnie temu, tylko z ZX9R. Motorek identyczny jak ten http://www.bikepics.com/pictures/264921/ malowanie, wszystko identyczne.
Heheheh,niezle Z kilku tysiecy zdjec na bikepics akurat do mojego dalas linka :mrgreen:
ale akurat rocznika 96 na bikepics niema za wiele moja przynajmniej sie wyró¿nia³a a nie jak co druga to zielona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja te¿ dopiero teraz przeczyta³am artyku³ i musze powiedzieÌ, ¿e zupe³nie inaczej go interpretuje ni¿ Wy, na pocz¹tku jest naznaczone, ¿e chodzi o kierowców bez wyobraŸni, takich którzy siê popisuj¹, jednym s³owem nie u¿ywaj¹ mózgu tak jak powinni, nie mo¿emy powiedzieÌ ¿e takich nie ma, bo s¹ i to doœÌ sporo i to w³aœnie o takich osobach pisz¹, a nie o wszystkich motocyklistach. Wkurzy³am siê tylko czytaj¹c wypowiedziedŸ Rutkowiskiego=> jak jest jakiœ konflikt na drodze to ze œcigaczem poprostu unos debilos, spór nie zale¿y od tego jak¹ siê posiada maszyne, tylko jaki siê ma charakter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy posiadacze ZXów ale tak jak w samochopdach BMW 3 kojarzy mi sie wy³¹cznie z dresiarzami tak i zielone ZX6R w przypadku motocykli wygl¹da identycznie.
Nie no,bez przesady :| Mialem kiedys ZX6R a teraz mam tez BMW 3 i jakos nigdy dresem nie bylem i nie jestem :x :wink:TeÂż mam BMW 3 i to czarne , ale dresu nie posiadam , kurde juÂż mnie wkuÂża ta opinia Âże jak czÂłowiek ma bmw to dres diler, i napewno bejzbola w bagazniku wozi, Ludzie powiecdzicie mi co mam kupiĂŚ?? jakie auto?? ale ma byc mocne , z tylnim napĂŞdem , bezawaryjne, i europejskie.(ale nie merc, bo merca to se kupie jak bede emeryt)Jak ktoÂś mi powie jakie to jest , to sprzedam bmw, kupie za to takie auto , i do tego dres:P.Kwaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy posiadacze ZXów ale tak jak w samochopdach BMW 3 kojarzy mi sie wy³¹cznie z dresiarzami tak i zielone ZX6R w przypadku motocykli wygl¹da identycznie.
Nie no,bez przesady :| Mialem kiedys ZX6R a teraz mam tez BMW 3 i jakos nigdy dresem nie bylem i nie jestem :x :wink:
TeÂż mam BMW 3 i to czarne , ale dresu nie posiadam , kurde juÂż mnie wkuÂża ta opinia Âże jak czÂłowiek ma bmw to dres diler, i napewno bejzbola w bagazniku wozi, Ludzie powiecdzicie mi co mam kupiĂŚ?? jakie auto?? ale ma byc mocne , z tylnim napĂŞdem , bezawaryjne, i europejskie.(ale nie merc, bo merca to se kupie jak bede emeryt)Jak ktoÂś mi powie jakie to jest , to sprzedam bmw, kupie za to takie auto , i do tego dres:P.Kwaqkup opla mante albo forda capri:D silniki dojebane tyl naped no i wyglad mniam mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.