Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wg Motor motocyklisci to" Psychopaci w kaskach"...


zboq

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Moto-maniacyDzisiaj w Gazecie Motor( samochodowej) jest artyku³ o motocyklistach, krótko pisz¹Ì nazywaj¹ nas " psychole w kaskach" szczególnie tych na przecinakach!!! i wogóle bluzgaj¹ ze zule jesteœmy i mi³ych panów Policjantów mamy za nic EEEE i ze jestesmy jednym wielkim zagrozeniem na drodze. Przesada ..........nie bede sta³ w korku, ( bo kierowcom jest przykro ze musz¹ staÌ ) jak duzo miejsca i sie da jechaÌ, a na szybkich drogach to trzeba jechaÌ zeby nie tamowaÌ ruchu, wkoncu kierowcy tez niezle daj¹ ......... i dopiero ³ami¹ przepisy Ale najlepiej zwaliÌ na motocykliste ( chociaz czasem niektórzy z nas przesadzj¹) g³upia gazeta i tyle ............i nie jestesmy psychole( az tak bardzo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Napewno motocykliœci bardziej myœl¹ na drodze ni¿ kierowcy samochodów, bo s¹ œwiadomi zagro¿enia, jakie nios¹ dwa kó³ka, wiêc oczy trzeba mieÌ wszêdzie... Czy psychole :?: Jasne, ¿e tak, ¿aden normalny cz³owiek nie siada na motor, dlatego jesteœmy tacy wyj¹tkowi Ludzi którzy maj¹ uprzedzenie do motocykli nie da siê przekonaÌ, zawsze to bêdzie dla nich z³o konieczne na drogach. Ten sport trzeba kochaÌ ¿eby go doceniÌ, tak jak na to zas³uguje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, takie artyku³y i im podobne, nie s¹ ¿adn¹ nowoœci¹.Zw³aszcza w momencie, kiedy robi siê cieplej, rozpoczyna siê sezon na motocykle, a widok motocyklistów na drodze staje siê zjawiskiem coraz bardziej powszechnym.Pismacy co roku wykorzystuj¹ te czynniki + zdarzenia drogowe z Naszym udzia³em, do obsmarowywania Nas na ka¿dym kroku. Robi¹ z Nas dawców organów, gwa³cicieli i ludzi którzy w trakcie jazdy zdejmuj¹ babciom torebki oraz strasz¹ dzieci na przejœciach dla pieszych.Krótki reporta¿ w TV o ch³opcach, co "300km/h" na kole lataj¹ i ju¿ gotowa afera.Tak by³o, tak jest, tak bêdzie i trzeba siê z tym pogodziÌ.Na szczêœcie s¹ te¿ ludzie, lub pisma, które potrafi¹ opisaÌ te¿ motocyklistów i ich dzia³ania z jak najlepszej strony i za to im chwa³a.Generalnie rzecz bior¹c nie ma sie co takimi bzdetami przejmowaÌ .Wiadomo, ze takie negatywne z palca wyssane opinie nie wp³ywaj¹ dobrze na Nasze samopoczucie, oraz ma to jakiœ wp³yw na postrzeganie Nas przez zaciemnia³e polskie spo³eczeùstwo.Jednak ka¿dy ma swój rozum i jak normalny czlowiek przeczyta coœ takiego, to ewentualnie uœmiechnie siê z politowaniem do autora tekstu, zgniecie gazetê i wyrzuci do kosza.Ciemniak i tak nie zrozumie, ale to ju¿ nie Nasze zmartwienie, tylko jego Najwa¿niejsze, ¿eby byÌ sob¹, byÌ cz³owiekiem i przy okazji kreowaÌ dobry wizerunek motocyklisty w spo³eczeùstwie oraz w ruchu ulicznym Jest tak, ¿e to jednostka kreuje wizerunek ogó³u, wiêc warto o tym pamiêtaÌ i nie dawaÌ ludziom powodów do krytyki......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry jak dzis widzialem to w Empiku to mi sie sikiera w kieszeni otworzyla.Jedynym czlowiekiem ktory ma netralny stosunek do tego i ma w wiekszosci racji jest DZiewulski.Ale najbardzie mnie rozwalilo co jedna osoba kierujaca autem powiedziala ze moocykisci omalo jej nie zabili tak szybko jechali poprostu to mnie rozbawilo.Ale ogolnie gdzie teraz nie zobaczymy bedzie ze motocyklisci rabuja banki, gwalca dzieci, sa pedofilami, s$$$na policje, strasza przechodniow jezdza po parkach z predkoscia przekraczajacÂą 100km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funio... nie baÂłeÂś sieo zycie ? Przeciez moglo Ci sie cos stac :D hehehehe :mrgreen: A tak szczerze, to mimo, ze artykuÂły przedstawiaja motocyklistow w nienajlepszy sposob to rozbawilo mnie to okreslenie "psychopaci w kaskach" hehe super jest, jasne, ze jestem psychopatka ale bardziej w pozytywnym tego slowa znaczeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieh sobie pisz¹. Zazdroszom nam, bo jesteœmy fajni, weseli no i w ogóle jesteœmy OK Zapuszkowani kierowcy i redaktorzy gazet tego nie rozumiej¹, choÌ dziwi mnie to bardzo. Nie wierzê, ze redaktor naczelny Motor'u nie jeŸdzi na jakimœ motocyklu i mogê siê za³o¿yÌ, ze ma 'szlifierkê' z górnej pó³ki - psychopata jeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te chore artyku³y s¹ wynikem strasznej zazdroœcikierowców "puszek" (g³ównie facetów) , którzy jad¹c puszk¹ s¹ wœcieklikiedy ich wyprzedzamy a ich ¿ony, dziewczyny wzdychaj¹ na nasz widok,tj. LUDZI WYZWOLONYCH :wink: :wink: Dlatego nas nienawidz¹!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funio... nie baÂłeÂś sieo zycie ? Przeciez moglo Ci sie cos stac  :D:D hehehehe  :mrgreen:  
No racja ! MogÂło!A najlepsze w kasku vel Tornado jest to Âże po zimie siĂŞ .....rozkleiÂł No poprostu czad! Ale z drugiej strony..... podobno przy 200 na godzinĂŞ jest wszystko jedno czy na gÂłowie kask marki Super Hiper fajny malowany aerografem Airoh czy poprostu wiadro i to nawet nieocynkowane A co do pismakĂłw! LubiĂŞ! Lubie! Bo posmiac siĂŞ moÂżna! Mnie dzisiaj pani doktor powiedziaÂła Âże moge jeÂździĂŚ na moto ile mi siĂŞ chce! Przynajmniej siĂŞ moja rogĂłwka przyda! Fajnie jest bo smiesznie jest! W zeszÂłym roku byÂło to samo! 2 lata temu teÂż! WiĂŞc i za rok tak bĂŞdzie ....sweeet!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka juz mĂŞtalnosc polaka ze zajmuje sie wszystkim dookoÂła tylko nie wlasna dupÂą.. i tak wlasnie panowie z "Motor"a zamiast pisac o 4 kolkach to pisza o 2oo, zjeby z faktu zamiast pisac o nowej kochance pana XY to tez pisza o 2oo.. no i nie pokonamy tego.Mozemy miec tylko cicha nadzieje ze wsrod ludzi ktorzy czytaja te teksty sa rowniez inteligenci i widza obie strony medalu jezdzenia motocyklem. Ta wspaniala i ta grozna... to wszystko co tworzy ten sport wyjatkowym.Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz gixer!....o pewnie Âże moÂże! ale jak w cos przypierdolisz to nie wierze Âże ciĂŞ uratuje!pewnie znasz betona i kulĂŞ z invaders? oni pierdykneli przy 180! i zyjÂą! wiĂŞc nie jest to wyrok! ale jak by tak walnÂąc w drzewko! no wybacz ale siĂŞ nie zgodze.... "Mozemy miec tylko cicha nadzieje ze wsrod ludzi ktorzy czytaja te teksty sa rowniez inteligenci i widza obie strony medalu jezdzenia motocyklem." -----> Czy znasz jakiegoÂś normalnego czÂłowieka czytajÂącego np FUCT???? No Panowie i Panie !! BEz jaj!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja siĂŞ zgadzam! dlatego z kasku torrrrrrnado zrobiÂłem zabawkĂŞ dla siostrzenicy! i dlatego postanowiÂłem jakiÂś czas temu zainwestowac trochĂŞ wiĂŞcej niÂż 65 zÂłotych w kask Tak samo z ciuchami! DÂżinsy siĂŞ piknie pala! SkĂłrzane spodnie juz gorzej ( po spotkaniu z asfaltem rzecz jasna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie artyku³ siê podoba³Chicken nie wszyscy samochodzia¿e nienawidz¹ motocyklistów... ja spêdzam wiêcej czasu w samochodzie ni¿ na dwóch kó³kach i motocyklistów lubiê hihi. Ludziki je¿d¿¹cy autami nas nie zrozumiej¹ do czasu kiedy sami nie wsi¹d¹ na motor i wyaje mi siê ¿e im wiêcej nas (motocyklistów) bêdzie to tym bardziej opinia publiczna bêdzie do nas przychylnie nastawionaedit: jakby ktoœ nie mia³ tej gazety w domu a nie chce mu siê iœÌ do sklepu to artyku³ jest widoczny w albumie w kategorii "ró¿ne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OlaÌ to i tyle. Nie ma sensu co roku siê z³oœciÌ. WiêkszoœÌ ludzi ma ju¿ wyrobione zdanie na nasz temat, jedni lepszy drudzy gorszy. Tego artyku³u nie czyta³em, jutro to zrobie, ale je¿eli nazywaj¹ nas szaleùcami to maj¹ racje, kto normalny pcha³by siê miêdzy idiotów w puszkach bez os³ony w postaci klatki bezpieczeùstwa. Pozdrawiam szaleùców w kaskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ma sie tak. jedziemy do wa-wy, bieremy po redaktorze z kazdej z tych gazetów, wsadzamy na moto, przewózka po mieœcie. na koniec ultimatum: "jak nie przestaniecie pisac bzdur to jeszcze raz przyjedziemy"po czym scierasz zesikana kanape i jedziemy do domu. :DA tak powaznie to takie artykó³y mo¿na olaÌ ale nie jest to wskazane poniewaz taki jeden czy drugi brukowiec gdy zobaczy ze pisze co chce i nikt nic z tym nie robi to znaczy ze sie zgadza na taki stan opisowy i idac za ciosem w/w gazeta pisze dalej. w koncu, tak jak koledzy i kolezanki s³usznie zauwa¿yli, w nied³ugim czasie przeczytamy nag³ówek "motocyklista pedofil,gwa³ciciel,morderca i nie wiem co jeszcze zaatakowa³ wiewiórki w parku". myœle ze warto jakos zadzia³aÌ i zmontowac artykó³ czy tam reportaz odwrotny czyli stawiajacy nas w jasnym swietle, pokazuj¹cy jak jest. faktycznie sa kolesie ktorzy w ruchu ulicznym zapodaja grubo ponad pake (jak sie da) albo krêc¹ do 14 000 na wolnym wydechu. ot efekt jest jaki jest. ale przede wszystkim róbmy swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.