Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Miejsca spotkaĂą motocyklictĂłw


xtremer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak o spotkaniach, to o spotkaniach Nad zalewem ChechÂło-NakÂło na tzw. Wysokim jest fajne miejsce, fajni ludzie.Jak dojechaĂŚ:jak na ChechÂło , asfaltem od drogi TG - Miasteczko prawie do koĂąca, jest to ostatni zjazd, nad nim sÂą przewody WN (stÂąd Wysokie), trzeba pilnowaĂŚ, ale dla uÂłatwienia powiem, ze nie ma tam garbĂłw zwalniajÂących i dopiero za ostatnim z nich trzeba pilnowaĂŚ gdzie te kable
ale o co chodzi? knajpa? d³uga prosta do jazdy?dziêki za pozdro w imieniu facetów dziewczyny mo¿e wypowiecie siê na temat tego co zrobi³ Timac:> w koùcu jesteœmy na forum wiêc uwa¿acie ¿e dobrze on zrobi³ wybieraj¹c sex :roll: a mo¿e powinien wsi¹œÌ na motor i z kumplami pojeŸdziÌ - jestem ciekaw czy dacie mu rozgrzeszenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac, matulko kochaniusiaaa...co wyy tuu zaaa..............robicie/?..ja pierdziele....alan, szczerze mowioc malo mnie obchodzi kto sie kiedy umawia na sex ;/ wiesz troszke ciezko mi sie przestawic na meskie myslenie i nie wime jak to skomentowac poniewaz nie wiem co to za kobieta byÂła czy jego wÂłasna czy jakas "przybÂłeda"ktĂłra poleciaÂła na jego tyÂłeczek i "maszyne"nie wazne czy tom w gaciach czy tom drugom wiec....przemilczenie wiem co to z akobieta...wie cjak sie dowiem to sie wypowiem na ten temat glebiej czyli o kobietachale wracajoc po mesku jakbym byla facetem to bym poprostu wzieÂła babke na motor wywiozla gdzies zrobic co zrobic i spowrotem jak sie zachce to do lasu:) a jesli kobieta nie nadawala sie do pokazania publicznie??..no to soryy..przesuwam spotkanie na wczesniej robie co robie i siedam na moto i smigam co bym zrobila czy bym wybraÂła sex czy moto hmm..to stwormzy lepiej jakis nowy temat by wypowiadac sie o swoich poglodach i odczuciach...Pozdrops.typowy facet sex sex sex...chybaa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po d³ugim remoncie otwarta zosta³¹ w sobotê knajpa Pod Siod³em w Mys³owicach.Zmieni³ siê w³aœciciel, mam nadziejê ¿e bêdzie równie "friendly" dla motonitów co poprzedni.Knajpa jest blisko winklów na A4 (z winklów kierowaÌ siê na koœció³ w Morgach - za wie¿¹ GSM na skrzy¿owaniu w prawo), gdyby ktoœ siê wybiera³ to daÌ znaka.Mia³o byÌ o miejscach spotkaù motocyklistów, a znowu jest o macaniu itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.