Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kolejna głupota.


Wojtas_SPI

Rekomendowane odpowiedzi

Natkn¹³em siê ostatnio w necie na tak¹ stronkê - http://msubkultury.republika.pl/ Traktuje ona o subkulturach m³odzie¿owych. Autorki pope³niaj¹ drobne b³êdy przy opisywaniu poszczególnych subkultur. Ja zawsze myœla³em, ¿e metale preferuj¹ glany a nie adidasy. Tekst o motocyklistach to ju¿ totalny szczyt ignorancji i... brak mi s³ów po prostu. Przeczytajcie sami. Chcia³em napisaÌ im maila i przybli¿yÌ filozofiê "rockersów", ale autorki przezornie nie poda³y ¿adnego adresu e-mail. Krew mnie po prostu zalewa jak czytam takie g³upoty Pozostaje nam chyba tylko zaopatrzyÌ siê w stosowne znaczki SS i najechaÌ na II LO w D¹browie Górniczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W wiêkszoœci jest to m³odzie¿ nieprzystosowana spo³ecznie, o bardzo niskich aspiracjach edukacyjnych, negatywnym stosunku do szko³y i rodziny. CzêœÌ z nich to tzw. "w¹chacze" odurzaj¹cy siê klejami, rozpuszczalnikami, pij¹cy spirytus i denaturat. Silni w grupie, nie atakuj¹ piersi, pope³niaj¹ pospolite przestêpstwa kryminalne."hahahaha nie wiedzialam, ze jestem taka wstretna, ochydna i wogole ³eeeee. Jestem satanistka, morduje dzieci, bezbronne staruszki, zabijam koty, odprawiam czarne msze, pochodze z rodziny patoligicznej majac 3 ojcow i 5 matek.... A i zapomnialabym jestem tak agresywna, ze po ulicy chodze z kastetem ;-) fajne kawa³y sa na tej stronie inaczej tego nazwac niemozna, pierd*** glupot ludzi ktorzy widzieli jedna osobe i juz maja osad calego swiata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykaj¹ siê g³ównie na koncertach, meczach pi³karskich, gdzie s¹ agresywni i dokonuj¹ czynów typowo chuligaùskich.buehehe dobre to by³o dobre! fani slayera na meczu Legii aaaa zapomnia³em- musicie MUSICIE obczaiÌ zdjêcie przy pozycji SKINHEAD ³o ¿esz k.u.r.w.a!! niesamowite! od samego widoku mozna zesraÌ siê ze strachu w majty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje nam chyba tylko zaopatrzyĂŚ siĂŞ w stosowne znaczki SS i najechaĂŚ na II LO w Rudzie ÂŚlÂąskiej.
Dlaczego w Rudzie ÂŚlÂąskiej?? PrzecieÂż to chodzi o ÂŻyroma w DÂąbrowe GĂłrniczej. OgĂłlnie po przeczytnaniu tego chciaÂło mi sie ÂśmiaĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupia ta strona jak but. ZupeÂłnie pomieszane pojĂŞcia. Definicja punkĂłw i satanistow zupelnie nieprawdziwa. Nie mowiac juz o rockerach . Nie chce mi sie wszystkiego czytac bo to bez sensu.Wniosek jest jeden - w necie mozna publikowac wszystko, nawet najwiĂŞksze glupoty a nikt nic z tym nie zrobi... OlaĂŚ to, szkoda nerwow,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie atakujÂą piersi":D
jak to nie???ja "atakujĂŞ" [ Dodano: 2005-04-26, 15:43 ]a tak serio, to o subkulturach piszÂą zazwyczaj ludzie, ktĂłrzy nie majÂą z nimi nic wspĂłlnego i majÂą o nich zerowe pojĂŞcie.Teraz to fajnie siĂŞ czyta takie pierdoÂły, ale kiedyÂś mnie to strasznie wkurzaÂło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem skinem, bo obcinam siĂŞ na Âłyso....heavymetalowcem, bo sÂłucham rammsteina(tam sÂą ciĂŞzkie gitary) slayera....depechowcem, bo tez ich slucham...noszĂŞ glany, wiĂŞc punkiem, raperem...rastafarianinem, rolkarzem...noi oczywiscie rockersem(nawet koszulĂŞ z takim napisem mam, wiĂŞc rockers 100% jestem)Zapewne dostaÂły 6 za tÂą stronkĂŞ....od katechetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Có¿, ja przeczyta³am tekst o rockersach, reszte ola³am, niestety musze powiedzieÌ, ¿e dziewuchy osi¹gne³y cel, jakby nie patrzeÌ, dzieki linkowi na forum z 20osob na bank wesz³o i poczyta³o te brednie...Ja tam powiem ROCKERSI S¥ ZAJEBIŒCI (cokolwiek siê pod tym kryje) i tyle nie mam racji? 8) 8) 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.