Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jesteśmy na rozkładĂłwce!!!!


Chicken

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja uwaÂżam, Âże nie ma sie co ekscytowaĂŚ, brukowce karmiÂą siĂŞ takimi tematami, ktĂłre nie majÂą wiele wspĂłlnego z rzeczywistoÂściÂą i wiĂŞkszoœÌ z artyku³ów kogoÂś pewnie obraÂża. Ten akurat dotyczy naszego spoÂłeczeĂąstwa, i choĂŚ jest jak najbardziej obraÂźliwy, to nie ma sensu sie ekscytowaĂŚ, przecieÂż wiadomo, poziom merytoryczny jest zerowy.W tej sytuacji moÂżna zrobiĂŚ tylko jedno:NIE KUPUJCIE TEGO SZMATÂŁAWCA I ODRADZAJCIE WSZYSTKIM WOKĂÂŁ.MoÂże dziĂŞki temu pismo umrze w agonii :-))pozdrawiamMiras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji moÂżna zrobiĂŚ tylko jedno:NIE KUPUJCIE TEGO SZMATÂŁAWCA I ODRADZAJCIE WSZYSTKIM WOKĂÂŁ.MoÂże dziĂŞki temu pismo umrze w agonii :-))quote]Pobozne zyczenia Ten szmatlawiec jest skierowany do prostych ludzi i ma duza poczytnosc w spoleczenstwie, a to glownie za sprawa prostego jezyka i wytykania politykom ich bledow, z czym sie akurat zgadzam. Niestety na polityce swiat sie nie konczy i zeby zaspokoic ludzi zadnych wrazen wypisuja wlasnie rozne inne bzdety.Osobiscie zawsze olewam tego typu artykuly, ale ten byl troche jakby inny.To bylo wrecz podzeganie prostych ludzi zeby "likwidowali' motocyklistow, bo dzieki organom takiego, zyc moze kilku zwyklych ludzi.Jak wiadomo debili w tym kraju nie brakuje.P.S.A ta durna baba, co to na nerke czeka, leczy sie chyba w psychiatryku, bo zadnen normalny czlowiek nie zgodzilby sie zeby jego zdjecie umiescili pod takim tekstem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dzisiaj mam nowych idoli - Makary Szuwar !!! Halina Porzeczna !!! WacÂław WÂąsaty !!! gdyby nie tacy ludzie to nasz kraj kÂąpletnie by zdziczaÂł !! WracajÂąc do tematu wqr..Âące sa takie arykuÂły a odpowiedz cwela redaktora to juz totalnie !!!! jednych z nas to wogĂłle nie dotyka inni siĂŞ przejmujÂą inni wqrw... i majÂą racje ale najgorsze jest to ze najwiĂŞcej do powiedzenia majÂą ludzie ktĂłrzy wogĂłle nie majÂą stucznoÂści z motocyklizmem !!! a zwykÂły szary polski czÂłowieczek przeczyta takiego chÂłama i weÂź z nim potem dyskutuj... no coment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak juz niektórzy zauwa¿yli, nie ma co sie stresowac tym szmat³awcem bo jak czytam niektóre artykó³y w owym brukowcu to smiech mnie paniczny ogarnia, nie wiem kto to kupuje ale pewnie ludzie o IQ na poziomie chomika. Jednak z drugiej strony patrz¹c w naszym kochanym, wysoko rozwiniêtym kraju taki poziom IQ to normalka i dla tego tez spora grupa rodaków traktuje to bardzo powaznie. I min. dla tego zeby udowodnic a raczej uœwiadomiÌ spo³eczeùstwo ze nie jest tak jak pisza w tych artykó³ach powinniœmy ostro szykanowac takie zagrywki. Wypada³o by wzi¹Ì za dupe redaktorzyne i zmusic do sprostowan. oczywiscie nie mowie o laniu w morde bo to by tylko pogorszy³o sytuacje. sa natomiast metody prawne i takich sie trzymajmy. widze ze na riders.pl cos sie juz dzieje w tym temacie. moja propozycja to np. zaprosic takiego brukowca na impreze np. w domu dziecka, miko³ajki czy np na takie spotkanie na Jasnej Górze i niech to opisz¹. zobaczymy jakie bedzie zainteresowanie. i wtedy bedziemy mogli cos powiedzic a przynajmniek bedziemy mieli siln¹ kartê w momencie jak odmówia opisania takiej imprezy. zamkniemy im mordy i juz.Polakom gratulujemy ¿ywcaFaktowi gratulujemy g³upoty Czêstochowie gratulujemy barta hihihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo spokojnym czÂłowiekiem,dlatego ten artykuÂł mnie rozÂśmieszyÂł.Po przeczytaniu tego g....wna, siadÂłem na moto i nie bĂŞdĂŞ siĂŞ tym przejmowaÂł bo 90% moich znajomych ( rĂłwnieÂż nie motocykliÂści) teÂż siĂŞ z tego ÂśmiaÂło,a powaÂżnie to traktujÂą tylko "moherowe berety" (chociaÂż mĂłj dziadek-75lat- uwielbia ÂśmigaĂŚ ze mnÂą na plastiku) i niewielki margines debili.ZresztÂą zawsze na wiosnĂŞ nas atakujÂą! A my ich i tak wyprzedzimy!!! :mrgreen: :mrgreen: Niech moc bĂŞdzie z wami!!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslicie ze zaproszenie gazety FAKT ( :? ) bedzie zlym pomyslem na nasza akcje w Sarnowie...?Ja osobiscie nie mam zdnego szacunku dla tej gazety, nie tylko przez ten artykul, ale prawda powinna byc opisana...
Ros moze i by o nas napisali 10 zdan... zamiescili gdzies z boku...Zrobili dwa zdjecia... ale to by musiala byc inna gazeta. Fakt zeruje na samych nieszczesciach, czy tam pisze wogole, ze ktos cos dla kogos zrobil ? Nie widzialam, Monika zabiÂła 5 letnia siostre, ufo przylecialo w zboze, za 5 dni bedzie koniec swiata, spisek z elektrowniami bombowymi.... powiedz sam gdzie w takich waznych sprawach swiatowych znajda miejsce dla nas i naszej akcji? ..... WÂątpie zeby Warzecha chcial napisac o nas cos miÂłego, bo on umie tylko wszystkie dobre wiadomosci jakie otrzymuje przeistaczac na zÂłe i straszne... Powiedzmy sobie szczecze, gazety nie beda pisac o tym co dobre, bo bardziej ludzi interesje to, kto kogo i za co zabiÂł niz dom dziecka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh..ja proponuje jakos inno gazetke;P:P a Fakt niech sie zajmie obrabianiem dupy samym sobie:P [ Dodano: 2005-04-22, 14:13 ]o qwaaaaaaaaaaaaaaaaaa porazka hehe..nie mam nic do dania hehee harleyowcy hehe...koles jest cudny haha..u mnie przed blokiem jednoslad potrociÂł male dziecko bez matki(5m odstempu matka dziecko)i wylodowal dzidzia w szpitalu winny??>.jednoslad:P:P marki rower hehe...zaraz bedzie ze wszystkie jednoslady to mordercyDo PiekÂła!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myœle ¿e zaproszenie Faktu nieby³oby najlepszym pomys³em, zw³aszcza ¿e póŸniej planowana jest ta imprezka, i ju¿ mieliby powód do opisania motocyklistów, psychopatów w kaskach , jeŸdz¹cych po pijaku i strasz¹cych wychowanków Domu Dziecka. Niestety taka jest prawda, wszystki opisuj¹ na opak.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.