Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

PARADA NA MBS


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To moÂże maÂłe podumowanko Skad i kiedy rusza ta oficjalna parada z ktĂłrÂą moÂżna siĂŞ wbic za darmo na MBS  :?:  :wink:
Aby siĂŞ zaÂłapaĂŚ na darmowe wejÂściĂłwki trzeba siĂŞ wybraĂŚ na parade, ktĂłra zaczynamy pod salonem Yamahy w Chorzowie i jedziemy do Zabrza przez Bytom. Zbieramy siĂŞ o godzinie 11:00 i jakies 15 min wczeÂśniej pod Kawasaki Booster w Katowicach, by spokojnie dojechaĂŚ pod Yamahe. Ci ktĂłrzy zamĂłwili wejÂściĂłwki i potwierdzili chĂŞĂŚ ich przygarniĂŞcia dostanÂą je za 5zÂł przy targowych kasach po podaniu swojego Nicka i hasÂła wysÂłanego do kaÂżdego przez SDMC.
a dzien to chyba sobota, czyli 16.04.2005r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiaÂłem z Marcinem z Booster'a i plan jest taki: ja bĂŞde miaÂł klucze z ich placu i tam jest punkt zborny nr 1. Ja tam bĂŞde od okoÂło 10.15. O 11.45 zamykamy i jedziemy do SDMC. StamtÂąd wyjazd o 11 do Bytomia, no i dalej o 12 kierunek Zabrze. OczywiÂście jeÂżeli bĂŞdzie padaÂło to ja niestety rezygnuje z paradowania. A mam jeszcze pytanie, ktĂłrĂŞdy jedzie parada po wyjechaniu z Rynku, czy przez Szombierki czy przez Karb ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, moÂże trochĂŞ gÂłupie. Parada z Bytomia rusza spod rynku- czyli dokÂładnie skÂąd? ZbiĂłrka jest koÂło sÂądu, czy Âźle kombinujĂŞ i chodzi o inny rynek? Tylko nie piszcie o zbiĂłrce w Chorzowie, bo bĂŞdĂŞ mĂłgÂł dojechaĂŚ dopiero na 12 do Bytomia ze wzglĂŞdu na nieoczekiwane komplikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!SDMC nie poprowadzi parady spod Salony Yamahy [co nie znaczy ze jej nie bedzie]Powod jest prosty - wszystkie motocykle beda na stoiskach :-) Tak wiec niech ktos inny poprowadzi do Bytomia [nie bedzie go tez prawdopodobnie na necie wiec jak macie jakies wazne Pm to dzwoncie do niego]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.