Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zbieramy kase !!!! - pomysł na MBS


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiĂŞc chamsin rzuciÂł pomysÂł ktĂłry sie wszystkim spodobaÂł[z zbiorka pieniedzy na dom dziecka] i dzieki uprzejmoÂści SDMC. Bedziemy miec swoje male miejsce na MBS Ja sie zajeme grafika [czyli kto my jestesmy i na co zbieramy]Bedziemy zbierac kase przez 3 dni wystaw ja prawdopodobnie powinnienem byc ale kto by wytrzymal w jednym miejscu tyle czasu Tak wiec szukamy jeszcze [ja wiem z 2 osoby] do pomocy na co zbieramy ?

Rozmawialem dzis z dyrektorem do spraw pedagogicznych z domu dziecka w sarnowie to mala miejscowosc kolo Bedzina. wybralem ten dom poniewaz jest z malej miesciny i pewnie jest im trudniej niz domom w duzych miastach.Adres tego domu:Dom Dziecka im.D.Savio Sarnow ul.Wiejska 104 tel.032 2672146.Pani dyrektor byla bardzo mila i oczywiscie ucieszyla sie  z naszej propozycji miala troche obiekcji co do przejazdzek ale tylko z obawy o zdrowie dzieci i temat jest jeszcze do dogadania mysle ze przejazdki zamkna sie w obrebie boiska domu jest ono asfaltowe wiec jest idealnie. Porozmowie odnosnie podarunku okazalo sie ze potrzebne sa im rowery,pilki itp rzeczy.Dzieci  wtym domu jest 90 a maja tylko kilkanascie rowerow i jak jest organizowana jakas wycieczka to losuja kto jedzie (przykre prawda?),wiec pani powiedziala ze z rowrow dzieciaki beda cieszyc sie bardzo chodzi o zwykle rowery moga byc takie z supermarketow.potrzebuja tez zwyklych pilek do gry w kosza w pilke nozna itp.Mam propozycje skoro juz jest po rozmowie wiec proponuje pozostac przy tym domu i nie szukac juz innego cel tez jest okreslony:rowery i pilki.Moze bedzie nas stac na zakup chociaz dwoch rowerow i klku pilek zalezy od tego ilu nas bedzie i na ile bedzie kasy proponuje po 20 zl.dobrze bedzie jezeli bedziemy te pieniadze zostawiac w salonie Yamachy u sdmc  przy odbiorze naszywek i koszulek mysle ze sdmc sie zgodzi choc z nim nie uzgadnialem.Proponuje zbiorke pieniedzy do 16 kwietnia tj do spotkania na paradzie.Tam podliczymy kase i zobaczymy na co nas stac.Prosze o opinie na to co napisalem i czy wam to odpowiada.Zabawki o ktorych piszecie tez napewno sie przydadza.Pozdrawiam.
Jest tylko jeszce jeden maly problem ja nie mam planu do czego zbierac SDMC prawdopodobie odezwie sie jutro i napisze cos wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data to od 15-17.04.05 WiĂŞcej jet tuhttp://motocykle.slask.pl/forum/viewtopic....ight=propozycjaSzukamy chetnych !!! Do zbiĂłrki tej kasy !!!Kase bedziemy zbierac prawdopodobnie an 2 sposoby, czyli to co kto da i np za zdjĂŞcie na Yamasze .... [symboliczne kwoty]Jak ktoÂś jest gotĂłw poÂświĂŞcic troche czasu i przyczyniĂŚ sie do tego Âżeby ta akcja wyszla to niech piszeGodziny otwarcia15 kwietniapiÂątek12.00-18.0016-17 kwietniasobota-niedziela10.00-18.00Adres:Zabrzehala MOSiRul. Matejki 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony przekaze do sprzedazy lub zrobimy licytacje plakatow z motocyklami YAMAHA. Bardzo dobrej jakosci oraz zaje...... duze :mrgreen: moze jeszcze uda mi sie cos wyciagnac od YAMAHA Pchela: przygotowywanie stoisk zaczyna sie z czwartek chyba od godziny 17 jak chcesz mozemy Ciebie albo kogos oddelegowanego zabrac na miejsce i uzgodnimy u stawimy wszystko a przy okazji poznam Ciebie z Panem Tarkowskim (organizator), oczywiscie pozniej odwieziemy do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek wczeÂśnie koĂączĂŞ wiec jak co to podjadĂŞ do salonu wyslaelm Ci na tlen[sDMC] Projekt plakatu - nie mam specjalnie pomysÂłu jak by miaÂło to wyglÂądaĂŚ ale najproÂściej nie zawsze znaczy najgorzej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bêdê w sobote na MBS wiêc mog³abym pomóc przy zbiórce. Po paradzie te¿ najpierw pochodzilabym po hali poogl¹daÌ motorki a póŸniej moge staÌ,tylko musia³by siê zg³oœciÌ jakiœ ochotnik,który odstawi mnie po zakoùczeniu targów do domciu;) mieszkam w Ligocie jakby co;) wiêc dajcie znaÌ Te¿ mam mature,ale co tam, trzeba siê odstresowaÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RozmawiaÂłam z PawÂłem-PRC i z tego co wiem,bedzie przez caÂły sobotni mbs przy stosiku,tylko nie wiem czy jedna osoba wystarczy? bo jeÂśli nie to wtedy bez problemu zostane;)sdmc, tak,w Ligocie w Katowicach byÂłabym bardzo wdziĂŞczna za odstawienie do domu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to ze niedziele powinienem miec wolna, wobec tego moge postac,w tej chwili na 99%, w sobote pogadamy jeszcze jak dojade z parada, postaram sie tez namowic moja dziewuszke ale nie wiem czy bedzie miala czas (uczy sie do maturki). Mam nadzieje ze ktos sie jeszcze zglosi na niedziele , w grupie wiecej nakwestujemy, bo jak mawial napis na drzwiach toalety u Fredka Kiepskiego : "W KUPIE SILA" pozdrawiam,Maciek "Bomba"Acha, jeszcze jedno : pytanko do SDMC - czy jest mozliwosc "przechowania" gdzies moich dwoch kolek na czas trwania kwesty w niedziele..? chetnie pokwestuje ale boje sie zeby ktos w tym czasie nie zawlaszczyl mojego moto przy pomocy lawetki. Chyba by mi serce peklo ! Wiem, ze moze to smieszne ze sie boje ze mi ukradna Yamahaha z 1992 roku ale to moj ukochany Misio! Bardzo wiec prosze o info, Bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.