Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zapieczone śruby


Arczi

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyœla³em sobie, ¿e dziœ cos porobie przy maszynie. Chcia³em odkrêciÌ caly zadupek, ale #%#%%$& Japoùce tak podokrêca³y œruby, ¿e p³aski klucz zniszczy³em porani³em palce i przekl¹³em Japoùców 4 pokolenia do przodu. .Upar³em sie i muszê ten zadupek rozebraÌ, bo chcê œlicznie uchwyt za siedzeniem wypolerowaÌ :mrgreen: i plastiki ewentualnie do lakiernika zawieŸÌ. Jakie macie metody na zapieczone œruby, których nawet atomem ruszyÌ nie mo¿na :?: Pomó¿cie proszê bo normalnie szlag mnie trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bez majzla i m³ot to nie robota"jeœ³i chodzi o Coca-Cole to tylko z Tesco ) a tak na powa¿nie to naci¹Ì i spróbowac p³askim œrubokrêtem,jak powy¿ej pisnao, a jeœ³i to nie pomo¿e to m³otek i walnoÌ w œrubokrêt ustawiony pod k¹tem do œruby i tak ¿eby pó³ œrubokrêta wystawa³o poza œrube )Pozdraiwiam i mi³ego mêczenia siê .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to po³¹czyÌ to wszystko do kupy ;] Czyli najpierw polac, najtaùsz¹ kolom z biedronki, potem WD 40, nastêpnie stukn¹Ì m³otkie ale taki paro kilowym i na koniec pospolitom ¿abkom z³apaÌ i probowaÌ odkrêcaÌ ;]Mi³ej zabawypozdro, JuchaS ;] [ Dodano: 2005-02-15, 00:02 ]beznadzieja !! napisalem odpowiedz do tego tematu, sprawdzielem... jest. dzisiaj wchodze i nie ma ! co to ma byc.a pisalem o tym zeby to wszystko do kupy polonczyc ;D Najpierw. coca cola z biedronkim na jakies pol godzinki, potem wd 40 , potem stuknoÌ m³otkiem ale takim paro kilowym, potem tzw zabkom ;]pozdro, juchas [ Dodano: 2005-02-15, 00:04 ]a teraz s¹ nagle dwie moje odpowiedzi ... ;/Ja juz nie wiem czy mam popsutego neta czy jaka holera !!! !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.