Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

9 Kwietnia Dolomity- Bytom


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj dowiedziaÂłem siĂŞ od znajomego (wspó³organizator), Âże 9-10 kwietnia w bytomiu na dolomitach ma sie odbyc zlot motocykli i wystawa maszyn off- road'owych. w planie przejaÂżdÂżki na quadach i motocyklach terenowych, pokaz jazdy samochodem WRC Tomek Kuchar ( Mitsubishi Lancer EVO VII) ORAZ KONKURS WJAZDU BYLE CZYM POD GĂRKE (tÂą dupnÂą). impreza ma siĂŞ zacz¹Ì od rana czyli koÂło 9-10 http://www.dsd.pl/aktualnosci.php?idg=3&id=109

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc a gdzie ty wyczytales ze to ma byc zlot jednosladow :?: :!: bo na stronie ktora podajesz nic nie widze ja tam czytam ze przedewszystkim to samochody beda na topie no i na planie dnia imprezy tez nie widze motorow w roli glownej o ktorejs tam godzinie .No impreza moze i ciekawa a zwlaszcza te MISS BIKINI NA ÂŚNIEGU no i oczywiscie quady :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi³o ¿e przeniesiono t¹ imprezê o tydzieù póŸniej bardziej odpowiada mi ten termin, poza tym mo¿e pogoda bêdzie lepsza no i samopoczucie inne bo aktualny tydzieù jakoœ nie nastraja pozytywnie :| Nie by³em jeszcze na tej imprezce, ale chêtnie siê tam poka¿ê... jeœli do tego czasu nie zepsuje mi siê maluch to bêdziecie mnie mogli dopingowaÌ jak bêdê sobie wje¿d¿a³ nim pod górkê :roll: ale na ³ysych oponach mo¿e byÌ to utrudnione 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie !Troche zaglebic sie w lekture stronki DSD ! Maj30.04.-01.05. – Weekend sportĂłw motocyklowych - w programie min. wystawa motocykli, skuterĂłw i quadĂłw.Parada do centrum Bytomia, egzamin na kartĂŞ motorowerowÂą. Wielkie grillowanie przy muzyce na Âżywo, zlot motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhhhh jak chce pojechac to oczywiscie impreza przeniesiona,  albo wogole odwoÂłuja :[  Nie ma to tamto nie trafie i na MBS i tam Kicha....
dla chc¹cego nic trudnego... uwa¿am ¿e gdybyœ siê postara³a to zarówno zd¹¿y³abyœ na paradê motocykli jak i na miss bikini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.