Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Suzuki TL1000r


Buli

Rekomendowane odpowiedzi

w jakimœ "Œwiecie motocykli", czy "Mtocyklu", w dziale u¿ywany opisany by³ TL 1000 S i pisa³o tam, ¿e g³ówn¹ bol¹czk¹ tych motocykli jest kwestia szczególnej uwagi do w³aœciwego ustawienia wtrysku, co prawda artyku³ dotyczy³ innego modelu, ale myœlê, ¿e mo¿e byÌ podobnie, gdy¿ s¹ to w sumie podobne motocykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w porównaniu do innej japonii sprzêt trudny w prowadzeniu z powodu mocnego silnika ci¹gn¹cego od do³u (wiadomo dlaczego) i za s³abego zawieszenia. Sprzêt zreszt¹ mia³ szereg innych wad, stopniowo eliminowanych ale kariery raczej nie zrobi³.To chyba mia³a byÌ odpowiedŸ Suzuki na VTR ale jakoœ u¿ytkownicy bardzo siê zrazili.Zna³em goœcia który mia³ ró¿ne sprzêty ale po raz pierwszy wyj...a³ siê w³aœnie na TLce i stwierdzi³ ¿e to nieudany sprzêt i niebezpieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie jestem pewien i rêki nie dam sobie obci¹Ì, ale w TL-R wyeliminowano ponoÌ wszytkie bol¹ckzi jakie mêczy³y model S. Wydaje mi siê, ¿e trzeba poczekaÌ na Gabrysia, który zapewne powie coœ wiêcej na ten temat Mój kolega mia³ TL 1000 S, ale jego bol¹czk¹ nie by³y k³opoty zwi¹zane z wtryskiem, lecz pêkaj¹cy wa³ korobowy i s³aby, tylny amortyzator ³opatkowy, najgrzewaj¹cy siê od kolektora wydechowego tylnego cylindra.Kolega chcia³ kupi wa³, ale by³a to operacja zbyt kosztowna i zakupi³ silnik z modelu R. Z ³opatkowym amorkiem niestety juz nie da³ sobie rady :wink: [ Dodano: 2005-04-02, 22:00 ]To chyba mia³a byÌ odpowiedŸ Suzuki na VTR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TL 1000 R to fajny sprzet,mocny (135KM),na gume idzie jak dzik,super dzwiek itd.,na pewno lepszy niz TL1000S ktory mial pare wad wieku dzieciecego ale te wady po tylu latach sa juz dawno wyeliminowane.Sam kiedys bardzo chcialem TL1000R ale poprostu nie bylo ich w ogloszeniach i kupilem R1.Ja bym bral R ale musisz dobrze sie mu przyjrzec zeby nie trafic na mine,zreszta tak jak na kazdy uzywany motocykl.Z TL1000R napewno bedziesz mial duzo frajdy jesli umiesz jezdzic bo jesli nie to lepiej sobie go odpusc bo np. R1 przy nim to lagodny baranek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buli, a moÂże faktycznie rozejrzysz siĂŞ za VTR 1000, tak jak kolega wczeÂśniej polecaÂł ??Mnie siĂŞ ten motocykl cholernie podoba i wydaje mi siĂŞ znacznie ciekawszym obiektem niÂż TL 1000 S, mimo tego, Âże mocy ma mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.