Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Policja


Menelek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no i zauwaÂżyÂłem Âże poaru kumpli lubi lataĂŚ na kole przed fotoradarami
Ja zawsze przy fotoradarze w Piasku daje na gume i przelatuje tak z predkoscia 160-180,fajne musza miec fotki A najlepsze jest to ze puszkowcy przy tym fotoradarze zwalniaja nagle do 70 i zjezdzaja grzecznie na prawy a ja wtedy na gume i wszystkich mykam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalem kiedys autem troszke za szybko wlepili mi mandat 500 stowek i 10 punktow (juz sie skasowaly) tak ze mam uraz do gliniarzy ale podzielam zdanie Macka i Jesiona po to oni sa zeby kontrolowac zdarzaja sie gamonie ale wiekszosc to porzadni kolesie ktorzy tez calkiem niezle wymiataja na motocyklach i pilnuja porzadku czy chcemy czy nie musza byc i szczerze powiem gdyby ich nie bylo.... to ... dopowiedzcie sobie sami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie chce wyjsc na zgreda ale jazda w terenie zabudowanym 130km/h to nie jest dla mnie cos czym mozna siem przechwalac...  :x  No a twierdzenie ze tym sie udowadnia wyzszosc nad "niebieskimi"..? daruj Stary ale to podejscie mnie troche rozwala! To mi zalatuje moto-dresiarstwem...Ja mam podejscie kompletnie inne. A na policjantow tez pewien sposob - zawsze jak widze ze przy drodze stoi patrol - pozdrawiam ich kiwnieciem reki - jeszcze sie nie zdazylo zeby nie odpowiedzieli tym samym... i zaraz sie na drodze przyjemniej robi. I w ten prosty sposob nigdy jeszcze nie zostalem zatrzymany do kontroli.  Wiem ze to co napisalem sie wielu z Was nie spodoba ale poprostu jak widac roznimy sie podejsciem,Pozdrawiam,  Maciek "Bomba"
...spoko, maciekgeneralnie nie lubiê ¿adnej w³adzy, ale pozdrowienie podniesion¹ rêk¹ policjantów na motocyklach zda¿a mi siê doœÌ czêsto (mimo, ¿e z idiotami w mundurach nie raz mia³em "na pieùku" to nie mo¿na generalizowaÌ - policjant te¿ cz³owiek)pozdrawiamjajo (stary dziad )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez dzisiaj wziolem sprzecik na przepalke i chcielismy z kumplem nagrac pare filmikow, znalezlismy fajna prosta kumpel stana na poboczu a ja pojechalem zeby nawrucic i troche sie rozpedzic a w tym samym czasie copek zatrzymal mustanga jakies 5metrow od kumpla nawrucilem sobie wypadlem z zakretu przud poszedl do gory a tu copek wychodzi z riadowozu no to ja z gazu i letko jajeczkami w baczek. Kumpla juz nie bylo czekal na mnie za nastepnym zakretem ale jajeczka dalej bola Patrzylem tylko czy baczku nie wgiolem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas mamy takiego jednego artyste co to mu 2 lata temu prawko wzieli za przekoroczenie predkoÂści 3 krotnie (180/60) TL-em 1000 S, nie zatrzymaÂł siĂŞ, ale mu pod dom przyjechali (dobrze go juÂż znali), nie wiedziaÂł czy spisali mu blache czy nie, ale ponoĂŚ spisali (tak twierdzili), no wiec wyparÂł sie Âże to nie on jechaÂł, oni na to Âże majÂą spisanÂą blachĂŞ a jeÂśli to nie on jechaÂł to Âżeby wskazaÂł kierowce tego co jechaÂł. Jak siĂŞ uprÂą to siĂŞ z nimi nie wygra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusyja sie rozwija ! I to cieszy - mamy zupelnie rozne poglady a potrafimy o tym na Forum pogadac, nie ma inwektyw i przekonywania sie wzajemnie do jedynie slusznego toku myslenia Jak mawial poeta : "Prawda jest jak d.... kazdy ma swoja" Ja tam uwazam ze igranie z Policja to jak sex z tygrysem - przyjemnosc zadna a ryzyko duze! :mrgreen: A jak czlowiek chce naprawde przedmuchac sprzeta to zapraszam na odcinek autostrady Ruda ÂŚlÂąska - Katowice, zwlaszcza juz przed samymi Katosami - dluga prosta po 4 pasy na jedna strone ! mozna roll-gaz 3 razy dookola przekrecic - bez ryzyka! pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!Wyobrazcie sobie sytuacjê:gliniarz stoi z suszark¹ parê godzin,przez ten czas mine³o go kilka motocykli przekraczaj¹c dwukrotnie prêdkoœÌ,zaden siê nie zatrzyma³ na machanie lizaki,wreszcie jakiegoœ uda mu siê zatrzymaÌ i to na takim delikwencie skupia siê z³oœÌ za wszystkich wczeœniejszych! mo¿e wszyscy "niezadowoleni" byli w³aœnie takimi ofiarami?Moze chodzi o to ¿eby za bardzo nie przegi¹Ì pa³y,nie dawac 130 i wiêcej po mieœcie?W którymœ z postów wszyscy s¹ zachwyceni pomys³em zmiany wizerunku motocyklistów poprzez akcjê dla dzieci,a co z postrzeganiem nas pruj¹cych 150 przez miasto? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieÌ to na uwadze, ¿e jednostka kreuje wizerunek ogó³u.Trudno bedzie Nam zmieniÌ streotyp kr¹¿¹cy o motocyklistach, skoro sami dajemy "z³e" przyk³ady.Wiadomo, jakie jest spo³eczeùstwo. Wystarczy, ¿e jakiœ frajer przemknie noc¹ po osiedlu bez t³umików, a na drugi dzieù ludzie z Twojej dzielnicy mówi¹, ¿e to Przez takich jak Ty, jest zak³ócany spokój, ¿e jesteœ z³y i w ogóle gwa³cisz kobiety i zrywasz staruszkom torebki na przejœciu... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menelek napisaÂłWyobrazam sobie jak sie pienia...z bezradnosci  Nasrali mi w papierach to bede im sie odwdzieczal kazdego lata  krzysiek napisaÂłno, ale najlepiej to byÂło kiedyÂś w dawnych czasach, jak nie mieli w ogĂłle pojĂŞcia co i jakTytus napisaÂłjadac z Siewierza do Katowic, na jednej prostej mielismy ponad 270... a tu nagle radiowoz sie pojawil na poboczu  Sami chyba nie wiecie co piszecie.ONI to Wam Âżycie uratowali albo komuÂś innemu, tylko z tej prostej przyczyny ,Âże Was nie gonili.Nie rĂłbcie z nich takich mato³ów.Sami teÂż siĂŞ zastanĂłwcienad tymi prĂŞdkoÂściami i czy sÂą warunki aby tak szybko jechaĂŚ.Sami moÂżecie siĂŞ zabijaĂŚ tylko nie zrĂłbcie komuÂś krzywdy.Teraz mam piĂŞknÂą maszynĂŞ bĂŞde jeÂżdziÂł do Krakowa pomodliĂŚ siĂŞ w intencji zmarÂłych kolegĂłw motocyklistĂłw.
có¿, chyba ka¿dy sie zgodzi, ze czasami mozna odwin¹Ì, nie pisa³em, ze w zabudowanym mo¿na przekraczaÌ, i w zasadzie to uznajê, (bez przesady oczywiœcie) ale wcale niw uwa¿am aby to by³o mato³ectwem, jechaÌ gdzieœ tam, 180, NA DOBREJ DRODZE, bez przesady, to kupmy se po simsonie i nie bêdzie pzekroczeù, ja szanuje sobie zdrowie i te¿ nie walê 200 jak nie ma warunków, wczoraj na przeja¿d¿ce te¿ dawaliœmy z ¿onk¹ na Gliwice-Katowice 230, i co, moja rzecz i gajowego (i mo¿e mojego dziecka), a droga byla pusta, bez aut, i co? nie popadajmy w skrajnoœci, a jakby stali pollicaje to mialbymem siê zatrzymaÌ? i tak u mnie w Rybniku policaje siê œmiej¹, ¿e jestem jedynym motocyklist¹ co siiê zatrzymuje do kontroli; to,ze masz maszynê, co nie jedzie ponad 200, nie znaczy, ¿e mo¿esz wszyskich strofowaÌ, i pouczaÌ jak maj¹ jeŸdziÌ, ja ju¿ na motocyklach je¿d¿ê 18 latek i chyba nikogo jeszcze nie zabi³em, wiêc kwesti¹ jest dostosowanie siê do sytuacji i po prostu myœlenie, i tyle Mój Drogi, a nie g³oszenie, ¿e ci co daj¹ ponad 130 to s¹ po...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzielam zdanie ¿e trzeba dopasowywaÌ przede wszystkim do warunków i umiejêtnoœci...ale jest te¿ druga strona medalu- czy wszystkie miejskie ulice nadaj¹ siê do œmigania powy¿ej 100??...panowie œcigaùci..ja rozumiem ¿e jak jest dwupasmówka na której obowi¹zuje ograniczenie do 50 to przekroczenie tego o 30 km to nie zagro¿enie...ale ju¿np. na jednopasmowej ulicy katowickiej? ostatnio ju¿ coœ takiego widzia³em...2 goœci na czymœ sportowym....korek...a oni grzali 100 po bia³ej lini...ignoruj¹c czerwone œwiat³o...a gdyby jakiœ dzieciak zachêcony korkiem chcia³ przejœÌ pomiêdzy samochodami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku jazdy z du¿¹ prêdkoœci¹ jednak nie tylko licza siê umiejêtnoœci ale te¿ szczêœcie3 lata temu jak jeŸdzi³em gsxr-¹ mia³em tak¹ akcje ¿e ci¹³em sobie ponad 200 prawie pusta dwupasmowa drog¹(a dok³adniej w lesie miêdzy pszczyn¹ i tychami) jade sibie jest ok, nastêpnie zwalniam bo mia³em zamiar skrêciÌ (dok³adniej na Kobiór) (pisze tak dok³adnie bo wszyscy jesteœmy z jednego regionu i niektórzy moga sobie wyobrazic sytuacjê) zwolni³em, zje¿d¿am na lewoskrêt i w tym momencie na coœ najecha³em i przebi³o mi tyln¹ oponê(dziura konkretna, taka ze powietrze od razu zesz³o) i nawet nie chce myœlec co by siê sta³o gdzyby t¹ oponê wywali³o mi przy 200km/hczasami nawet umiejêtnoœci i zdrowy rozsondek nie wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzeœÌ Krzysztofie.Chyba siĂŞ Âżle zrozumieliÂśmy.NapisaÂłem nie rĂłbcie z nich [POLICJI]mato³ów a nie z tych co szybko jeÂżd¿¹ jak sugerujesz.Nie pisaÂłem Âże wszyscy majÂą jeÂżdziĂŚ 130 km na godz.jest to sprawa indywidualna.Nikogo nie strofujĂŞ i nie mam zamiaru.NapisaÂłem "ZASTANĂWCIE SIĂ NAD PRĂDKOÂŚCIAMI I CZY SÂĄ WARUNKI ABY TAK SZYBKO JECHAĂ". Mr.dipi pisaÂł o dwĂłch artystach jadÂących po linii ciÂągÂłej i na czerwonym Âświetle,ale ruszyÂł mnie tekst o dzieciaku, ktĂłry mĂłgÂłby wejœÌ na ulice.Gdyby to byÂł mĂłj dzieciak i coÂś mu siĂŞ staÂło osobiÂście goÂłymi rĂŞkami tego delikwenta bym ZABIÂŁ. KaÂżdy z nas na tym forum jest peÂłnoletni i kaÂżdy bierze odpowiedzialnoœÌ za swoje czyny. Nie bĂŞdziemy siĂŞ licytowaĂŚ kto dÂłuÂżej jeÂżdzi, ale jak chcesz wiedzieĂŚ to ja jeÂżdzĂŞ ponad 30 lat.Mam zawodowe prawo jazdy.Jak chcesz coÂś wiĂŞcej siĂŞ dowiedzieĂŚ juÂż Ci piszĂŞ.ProwadziÂłem ciĂŞÂżarowego Mercedesa i miaÂłem czoÂłowe zderzenie z BMW.I co :?: .DwĂłch takich mÂądrych warszawiakĂłw na 1 koÂło Rawy Mazowieckiej przeleciaÂło przez pas zieleni na mĂłj pas i powiĂŞkszyÂło grono anio³ów przez swojÂą GÂŁUPOTE. Jeden 27 lat drugi 31. Osobowe BMW i ciĂŞÂżarowy Mercedes do kasacji.I wiesz co w tym jest Âśmieszne o ile moÂżna tu mĂłwiĂŚ o Âżartach.Policjant znalazÂł dokumenty kierowcy i w portfelu 21 [sÂłownie dwadzieÂścia jeden] mandatĂłw kredytowych. To oczko nie przyniosÂło im szczĂŞÂścia.Moja zasada to nikogo nie trafiĂŚ i samemu nie daĂŚ siĂŞ trafiĂŚ, ale nie zawsze to wychodzi.Nie mam zamiaru polemizowaĂŚ,kaÂżdy ma swĂłj rozum,przemyÂśl to co napisaÂłem a jakie wnioski wyciÂągniesz to juÂż nie moja BROÂŚKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i có¿ wracamy do punktu wyjœcia, po raz kolejny piszê, ¿e wszystko zale¿y od sytuacji na drodze i miejsca jazdy, nie chcê byÌ z³oœliwy, ale uwa¿am, ¿e podejœcie do prêdkoœci jest w du¿ym stopniu warunkowane mo¿liwoœciami, które ma motocykl posiadany przez autora danego postu, fakt je¿d¿enia przez 30 lat ciê¿arówk¹, moim zdaniem nie uprawnia do g³oszenia ¿e jazda z du¿¹ prêdkoœci¹ jest be, jak d³ugo ju¿ je¿d¿e na motocyklu, pisa³em wy¿ej, i nie mam zamiaru siê z nikim licytowaÌ, ale powiem tylko jedno, ¿e jak na razie mia³em takie przypadki- z³amany nadgarstek- bo wybieg³ komuœ pies na drogê, pêkniête cztery ¿ebra- moja wina, bo se w grudnu ubieg³ego roku chcia³em przetestowaÌ kombinezon i na rondo wszed³em w letni sposób, pochy³em, a te przypadki z prêdkoœci¹ na pewno nie wiêksz¹ ni¿ 60 km/ na godzinê, dalej bêdê twierdzi³, ¿e mo¿na na motorze jeŸdziÌ szybko (po to chyba je robiê- skoro maj¹ silniki ponad 100 konne) tylko trzeba wiedzieÌ kiedy i gdzie, a mandaty w ¿yciu zap³aci³em 3 (tyle dosta³em) i ¿eby by³o œmieszniej w tym jeden na motocyklu- zatrzyma³em siê na sygna³ policaja- ale zdziwko, no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe Krzysiek Ty albo zÂłoÂśliwy jesteÂś albo nie umiesz czytaĂŚ,ale chyba to drugie [nie umiesz czytaĂŚ]cytat.Nie pisaÂłem Âże wszyscy majÂą jeÂżdziĂŚ 130 km na godz.jest to sprawa indywidualna.Nikogo nie strofujĂŞ i nie mam zamiaru.NapisaÂłem "ZASTANĂWCIE SIĂ NAD PRĂDKOÂŚCIAMI I CZY SÂĄ WARUNKI ABY TAK SZYBKO JECHAĂ". NastĂŞpny cytat Nie bĂŞdziemy siĂŞ licytowaĂŚ kto dÂłuÂżej jeÂżdzi, ale jak chcesz wiedzieĂŚ to ja jeÂżdzĂŞ ponad 30 lat.Mam zawodowe prawo jazdy.To Âże mam zawodowe prawo jazdy nie znaczy Âże jeÂżdze 30lat jakimiÂś tam cieÂżarĂłwkami. NastĂŞpny cytat .Moja zasada to nikogo nie trafiĂŚ i samemu nie daĂŚ siĂŞ trafiĂŚ, ale nie zawsze to wychodzi.TeÂż Âłamie przepisy, ÂżebyÂś nie myÂślaÂł,Âże jestem ÂświĂŞty. PodsumowujÂąc "rĂłbta co chceta tylko innych nie krzywdÂżta"MoÂżesz jeÂżdziĂŚ i 350 jak wyciÂągniesz a ja chĂŞtnie popatrzĂŞ ,o ile zd¹¿ê cos zobaczyĂŚ. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drapneli mnie niebiescy jak sobie stalem motocyklem w centrum I .k.u.r.w.a. zdziwko mialem zagiente blachy, pytaja sie co to ma znaczyc :?: Odpowiadam ze maly kutas podgiol jak siedzialem sobie obok i pilem cole A on ''to powiedz temu kutaskowi jak przyjdzie zeby odgiol spowrotem" i pojechali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no có¿, tak sobie opisujemy, to napiszê Ci, ¿e ja mam w stajni Hondê VTR 1000 F i AWO z 1956 roku, którego w dawnych czasach z³o¿y³em sobie z koleg¹, chocia¿ nie jestem z zawodu mechanikiem, bo te¿ ju¿ ³adnych parê lat temu skoùczy³em prawo i wykonujê jeden z zawodów prawniczych, zaczynaj¹cy siê na literê a- dla u³atwienia podam, ¿e nie jest to alkoholik, mo¿esz zgadywaÌ trzy razy acha,a do tej pory mam zrobione na motocyklach 76 tys. kilometrów (zawsze sobie zapisuje stany liczników jak kupujê- sprzedajê moto) acha II, a z Twojej bran¿y to mam w domy oko³o 2700 litrów wody w akwariach w tym jedno 1000 litrowe, 7 wê¿y z rodzaju Lampropeltis, psa- ale to do pilnowania obejœcia; tak, ¿eby nie skupiaÌ siê tylko na jednym hobby, oko³o 600 kaktusów w szklarni- wiem, wiem, kaktusy to nie zwierzêta, wiêc nie z Twojej bran¿y, (to piszê ¿eby siê nie naraziÌ na zarzut ignoranctwa, ¿e niby myœlê, ¿e kaktusy to zwierzêta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.