Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ubezpieczenie


erbe

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem tylko PZU... najtaniej i nie ma debilnych doplat za mlody wiek, motocykl typu scigacz (chcialbym uslyszec definicje "scigacza" kiedys pojde do takiej ubezpieczalni i sie zapytam :mrgreen: ) i inne duperele. Skladka na rok jakies 110-120zl Dokladnie nie pamietam pzdr. Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Auto-Casco to tez tylko PZU.Stawka ok.10-12% wartosci sprzeta i zadnych problemow w razie wystapienia szkody.Zreszta poza PZU tylko Warta ubezpiecza tez motocykle w AC ale te swiry chca 25% wartosci motocykla Kiedys kumpel chcial w Warcie wykupic AC na Fire'a wartego 40tys.zl to zaspiewali mu 10tys.zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze w wypadku AC lepiej czasem doplacic zeby nie miec problemow w razie szkody,PZU jest sprawdzone i wyplaca bez problemow a taki Alianz to nie wiadomo. :roll: Wole doplacic i wykupic AC w PZU.Chociaz nie wiem czy wykupie bo AC mialem tylko raz na ZX9R w 2002 a tak to zawsze jezdze bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZU i Allianz to chyba 2 firmy nad ktĂłrymi warto siĂŞ zastanowiĂŚ (co do Generali to teÂż warto zapytaĂŚ, bo to bardzo dobra firma, np. bez konkurencji jeÂśli chodzi o samochody o poj.1,6).AC w Allianz jest porĂłwnywalne z PZU (np. zwyÂżka za wiek w Allianz jest nawet korzystniejsza), ale Âżeby je wykupiĂŚ, trzeba takÂże mieĂŚ OC w tej firmie, dlatego ja wybraÂłem znowu to cholerne PZU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w sumie do PZU nic nie mam chociaz raz mnie chcieli orznac na wysokosci odszkodowania ale zagralem ich metodami:powiedzialem ze jak nie zobacze kosztorysu z prawdziwymi cenami (lub chocby zblizonymi) to oddaje sprawe do sadu.I pomoglo:nagle z 3200zl zrobilo sie 5400zl.Ale co do stawek za ubezpieczenia na motocykle sa bezkonkurencyjni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryg to katastrofa, wiem bo po rozwaleniu nsr-ki prĂłbowaÂłem tam kasĂŞ z ac wyciÂągnÂąc i tyle problemĂłw robili Âże gÂłowa maÂłaa co do AC to jeÂśli tyklo moÂżecie to szczerze polecam ja na szczeÂście na wszystkiem poprzednie motocykle miaÂłem AC (miaÂłem 3 wypadki - rozbiÂłem 2 motocykle) i po wyremontowaniu sprzĂŞtĂłw co robiÂłem sam na kaÂżdym wypadku zarobiÂłem po okoÂło 2-3tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w sumie do PZU nic nie mam chociaz raz mnie chcieli orznac na wysokosci odszkodowania ale zagralem ich metodami:powiedzialem ze jak nie zobacze kosztorysu z prawdziwymi cenami (lub chocby zblizonymi) to oddaje sprawe do sadu.I pomoglo:nagle z 3200zl zrobilo sie 5400zl.Ale co do stawek za ubezpieczenia na motocykle sa bezkonkurencyjni.
...bo to jest wÂłaÂśnie cholerne PZUsorry, ale trochĂŞ siedziaÂłem kiedyÂś w temacie i wiem, Âże w PZU naleÂży ZAWSZE SIĂ ODWOÂŁYWAĂ, i straszyĂŚ sÂądem, KNUIFE-m i wszystkim co moÂżliwe, bo inaczej to kurwa zapomnij o kasie ktĂłra ci siĂŞ naleÂży.ale pĂłki co, ci monopoliÂści majÂą jedne z najniÂższych cen, wiĂŞc jeÂśli to siĂŞ wkrĂłtce nie zmieni, to przed tym sezonem bĂŞdĂŞ musiaÂł znowu zostawiĂŚ u nich trochĂŞ kasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko na samochody,na motocykle nie ma.Przynajmniej do tej pory nie bylo....
DziĂŞki Gixer Nigdy nie wykupowaÂłem AC, ale teraz chyba tak zrobiĂŞ, bo Przezorny Zawsze Ubezpieczony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.