Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Od 15-03-2005 12 stpni na plusie


Danielos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No no... pogoda wreszcie sprzyjajaca... a jesli w czwartek ma byc te 10 stopni a warunki na drogach beda znosne to co powiecie na maly najazd na bumerang? Wiem ze jestem w goracej wodzie kapany, ale nie cierpie sie ugadywac przez kilka tygodni na spotkanie :mrgreen: Kto chetny niech napisze!! ps. to moj 100 post [ Dodano: 2005-03-15, 17:12 ]Tak... wszyscy nie mogli doczekac sie fajnej pogody a teraz jak przyszla, to nikomu sie nie chce na moto posmigac, wsyd A ja wlasnie teraz lece do garazu... urzadze sobie jakas rundke po okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he, u mnie na placu garaÂżowym sÂą dwie dosyĂŚ pokaÂźnych rozmiarĂłw kupy Âśniegu Przypuszczam, Âże zejdÂą do studzienki kanalizacyjnej gdzieÂś w maju Dzisiaj byÂło u mnie 11 stopni i czuĂŚ byÂło jak Âśnieg siĂŞ poddaje dodatnim temperaturom OczywiÂście systematycznie podlewam ÂśnieÂżek wodÂą z kanaÂłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj jak zobaczyÂłem Âże Ojciec przyjechaÂł do mnie na skuterze 20 km , to nie mogÂłem sie powstrzymaĂŚ i odpaliÂłem mojego sprzeta , pojedziÂłem moÂże z 10 min na nim, z uwagi na to Âże byÂła to moja pierwsza jazda na tym motorku (o takiej mocy) byÂłem w ciĂŞÂżkim szoku , aÂż sie bojĂŞ wyjechaĂŚ tym na normalnÂą ulice, chyba troche Âża duÂżo kini to ma , ale teraz za oknem jest piĂŞkne sÂłoĂące to chyba znowu siĂŞ skusze na rundkĂŞ po okolicy 8) Kwaq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PrzydaÂła by sie jakaÂś ulewa zeby zmyĂŚ ten maras ;/i tak co na wekend bedzie ciepÂło i sucho Ja juz dzisiaj widziaÂłem trzech pierwszych bajkerĂłw w tym sezoniejeden na tenerce, jechaÂł z MikoÂłowa do TychĂłwdrugi w MikoÂłowie chyba na jakim Daelimie na schelu staÂła trzeci jak sie rozpadaÂło przejechaÂł na GS przez moje miasteczko,moze widziaÂłem kogoÂś z was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka dawno mnie tu nie byÂło ale nadrobiĂŞ 8) i nie trafiÂłabym tu gdyby nie Anushka i Pchela... najpierw nie wiedziaÂłam Âże stronka ma nowy adres.. wiĂŞc Anushka mi podaÂła ale potem zapomniaÂłam hasÂła i Pchela mi pomĂłgÂł wiĂŞc dziĂŞkujĂŞ wam bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.