Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Koniec rozmyślaĂą, trzeba działaĂŚ !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Buli czyta³em na preclach, ¿e g³ównie ten problem tyczy siê ZZR 1100 i dopóki motocykl jeŸdzi na dwóch ko³ach, jest serwisowany i kontrolowany poziom poleju, to nic nie ma prawa siê staÌ Kiedyœ mia³em adres takiej strony, która opisywa³a motocyklowe wyprawy Eleny po Czernobylu. Ona w³aœnie œmiga³a dosyÌ mocno podrasowanym ZZR 1100, ktory mia³ zamontowany inn¹ misê olejow¹ i jakiœ kit eliminujacy problem trzeciej panewki.Nie wiem jak jest z ZX7R, ale zapewne Gabryœ coœ bêdzie wiedzia³.Teraz przegl¹da³em DIZMAR, GIE£Dà oraz mobile.de i autoscout24.deZ tego co widzê, to bêde móg³ sobie pozwoliÌ na zakup XJ 900 S Diversion z lat 95-97. Motocykle ca³e, nieuszkodzone, niektóre dosyÌ dobrze wyposa¿one, jednak przebiegi tych roczników, to minimum 50 tys. do 120 tys.km; czyli w miarê sensowne, a nie jakieœ idiotyczne 30 tys; które u Nas jakoœ s¹ w modzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ZX7R leci panewka na 3 korbie gdy sie tym motocyklem na gumie lata i poziom oleju jest ponizej maksimum.Lepiej lac troche ponad maksimum ale znow bez przesady.To w jakims stopniu chroni ta nieszczesna panewke przed brakiem smarowania.Ale jak sie nie lata na kole to nie ma sie czym przejmowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa od paÂżdziernika do kwietnia to ÂżeczywiÂście jeden miesiÂąc....pozatym w byle jaki weekend robi sie ponad 1000km, redwater Ci to potwierdzi od kiedy zajechaÂłem do Olka zaczoÂłem sie dowiadywaĂŚ wielu ciekawych rzeczy o wadach min zx9r , naszczescie moja nie miaÂła za wiele i nie te powaÂżniejsze , wiec wolaÂłem sie "tego" wyzbyĂŚ zanim mnie zrujnuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz problemy z kazdym motocyklem:albo sprzeglo zalatwi albo modul itd. :wink: Masz takie zdolnosci jak Smolka:3 razy w 9 silnik zarznal bo np. mial malo plynu chlodzacego ale nie chcialo mu sie dolac Co do Kawasaki:mialem 3 modele tej firmy i zero problemow z nimi,Jacek z ZZR1100 tez nie mial,Fryzjer lata juz 4 lata na ZX6 i poza dzwonami nic sie w niej nie psuje,Dyrdus 9-ka lata 2 sezony bez problemu,Darek z 9-ka tez zero problemu,Lukasz i Marek z ZX12R tez bez awarii itd.,dlugo wymieniac.A Ty sie Szramer przyznaj ze nie zrobiles wiecej ta 9-ka niz 1000km i nie sciemniaj tu :mrgreen: Poza tym nic Ci sie nie zepsulo tylko posluchales innych wszechwiedzacych i siejesz ploty dalej jak stara baba.Kup jakas Kawe,zrob na niej min.20000km to pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GabryÂś Ja coÂś Ci powiem odnoÂśnie awarii tych rzekomo d.u.p.i.a.t.y.c.h KawaSraki KiedyÂś taki chÂłop u mojej babci mi dowaliÂł, jak mi motocykl nie chciaÂł zapaliĂŚ, bo siĂŞ rezerwa wÂłaczyÂła. To siĂŞ moÂże tyczyĂŚ wszystkich motocykli: " MotĂłr nie gwizda, bo kierowca p.i.z.d.a" I nie ma co wiĂŞcej dyskutowaĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jak zwykle Szramer i Gixer prowadzÂą zajebiste dyskusje... zawsze si czogoÂś moÂżna nauczyĂŚ i siĂŞ pochichraĂŚ przy okazjiCoÂś w tych Kawach musi byĂŚ na rzeczy bo wiele osĂłb mĂłwi Âże sÂą awaryjne. Wszystko zaleÂży od egzemplarza, wiadomo Âże lepsza igÂła Kawa niÂż zajechana Honda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.