Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witajcie


Moto Christo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imiê Wojtek. Od kilku lat chorujê na w³asny motocykl (motorynka, Simson to ju¿ zamierzch³a przesz³oœÌ). Ale z ró¿nych powodów do dziœ siê o niego nie postara³em. W tym roku nadarza siê realna szansa. Problem w tym, ¿e stuknê³a mi ju¿ 30-tka i wielu moich znajomych i rodzinka pukaj¹ siê w czo³o, ¿e niby za stary jestem . Chyba nie myœlicie tak, co?Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzeœÌ Wojtek Na wstêpie witam i zaraz opierniczam za tak nikczemn¹ i haniebn¹ postawê z Twojej strony Nie s³uchaj znajomych, ani nie sugeruj siê swoim jak¿e m³odym wiekiem Je¿eli kochasz motocykle i nosisz je w sercu, to jego g³osem siê kieruj Rozum rozumem, ale mi³oœÌ do motocykli jest w stanie przezwyciê¿yÌ wszystko, nawet narzekania ma³¿onki Na forum jest kilku starszych wiekiem userów i jeden z nich to niemal weteran i wcale z racji wieku nie czuj¹ siê gorsi od Nas m³odzików Noooo, musia³em trochê pospamowaÌ, a teraz to ju¿ witam bardzo bardzo serdecznie, ¿ycz¹c Ci dobrej zabawy na 4um oraz trafnego wyboru motocykla i udanego sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro zosta³em wywo³any do tablicy, to muszê wrzuciÌ tu swoje trzy grosze, ja mam spokój z rodzin¹, co wiêcej moja ¿ona przepada za motocyklem, dodam, ¿e w zasadzie wszystkie motocykle kupowaliœmy razem, no mo¿e w zamierzch³ych czasach (lata osiemdziesi¹te) sam sobie zorganizowa³em AWO-T, i potem MZ 251, ale nastêpne moto, to ona siê ju¿ do nich zawsze dorzuca³a! a teraz, jak tylko pozwalaj¹ okolicznoœci (czytaj- jest gdzie zostawiÌ ma³¹) to zawsze ze mn¹ daje w trasê, córa z kolei trochê siê boi, ale ju¿ te¿ ze mn¹ jeŸd¿i³a- i siê jej podoba³o,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ! Mój kochany ojciec (50 lat) jak siê przejecha³ na moim sowiecie to sie zakocha³ na maxa i teraz tylko kombinuje jak by tu nie sprzedaj¹c katamarana staÌ siê posiadaczem dwóch kó³ek Hondy co prawda siê trochê boi A mamê jak czasem odwiozê do pracy (jest pielêgniark¹ w szpitalu) to sie puszy jak paw przy zsiadaniu z motocykla bo kole¿anki z okien patrz¹ Kupuj kupuj sprzêta i nieczym sie nie przejmuj 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.