Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brzydal z BMW


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

Jesion gdybym miaÂł kasĂŞ na nowe moto, to sorki,ale nawet bym nie opluÂł tego motocykla przez sÂłomkĂŞ. Akurat jest wiele innych, z pewnoÂściÂą znacznie ciekawszych i przede wszystkim Âładniejszych motocykli niÂż to BMW.OczywiÂście wybĂłr danego motocykla to teÂż kwestia gustu, a one ponoc nie podlegaja dyskusjom.Mnie ise nie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opinia (z ktĂłrÂą ja akurat siĂŞ w peÂłni zgadzam) Âże BMW robi jedne z najlepszych motocykli na Âświecie. Co ciekawe robi lepsze motocykle niÂż samochody.Wszystko byÂłoby OK gdyby nie to Âże motocykl to nie jest sprzĂŞt uÂżytkowy. I dlatego oprĂłcz jakoÂści i osiÂągĂłw musi mieĂŚ klimat i wyglÂąd. Kompletnie mi siĂŞ nie widzi ten sprzĂŞt, pomimo Âże to BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No có¿...Piekny to on nie jest..Ostatnio stylistyka niektórych moto idzie w takim dziwnym kierunku,choÌby Yamaha MT01,Buell Lightning czy konstrukcje w³oskie.Najlepsz¹ weryfikacj¹ tych motocykli bedzie powodzenie(lub nie) na rynku,niekoniecznie polskim. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety bmw zdaje sie na sile szukac swojej wlasnej drogi w rozwoju motocykli. Widac to nie tylko w stosowanych rozwiazaniach technicznych (np. najnowsze przednie zawieszenia jakistam-lever) ale rowniez w stylistyce motocykli. Ten nowy calkowicie obudowany model serii K nie zachwycil mnie, ale tez nie spowodowal odruchu wymiotnego do czego niestety prowokuje ten nejked. Jest ugly, obrzydliwy paskudny. BMW nie ma moi zdaniem szans na produkcjie Konkurencyjnych wzgledem japonczykow i wlochow motocykli z segmentu supersport, nie wytrzymaliby panujacego tam wyscigu zbrojen. Nie chce powiedziec, ze robia kiepskie motocykle, ostatnie sztuki to im nawet wychodzily - np. wspomniany nowy spotowo-turystyczny K ma juz jakas moc. Slyszalem jednak, ze w opinii o doskonalosci bmw jest wiele z mitu, a psujace sie silniki, ktore zlopia olej to normalka. Moze sie myle i mam informacje ze zlego zrodla, ale .... nie kupie chyba nigdy bmw. BMW wogole lubi cos ostatnio eksperymentowac nowa seria 7, seria 5, chyba juz wycofany z produkcji skuter c1, ta megapaskudna wariacja na temat HD elektry z monstrualna owiewka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No có¿...Piekny to on nie jest..Ostatnio stylistyka niektórych moto idzie w takim dziwnym kierunku,choÌby Yamaha MT01,Buell Lightning czy konstrukcje w³oskie.Najlepsz¹ weryfikacj¹ tych motocykli bedzie powodzenie(lub nie) na rynku,niekoniecznie polskim. :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie s¹dzi³em ¿e jedno zdjêcie wzbudzi tyle emocji!WidaÌ zima w pe³ni i wszyscy skupili siê na pisaniu!Co do samej firmy, BMW nigdy nie skupia³o siê na budowaniu motocykli supersport,to by³o zawsze domen¹ japoùczyków.Swoj¹ drog¹ wg mnie to niez³e oœi¹gniêcie techniczne przenieœÌ wa³em blisko 170KM i 130Nm na tylne ko³o!Có¿,ka¿da firma produkuje moto dla innych ludzi,a najlepsz¹ ocen¹ s¹ rankingi sprzeda¿y i sam wizerunek marki.Pozdrawiam,dawniej japonia,aktualnie BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeginacie chyba trochê!!!Ja jestem bogatym bambrem i dla kaprysu kupi³em sobie BMW!Ha,ha!Có¿,u nas posiadanie czegos innego niz Seicento jest uznawane za luksus,a dopiero ''motór''!Wydaje mie siê ¿e BMW kupuj¹ ludzie którzy doskonale wiedz¹ czego chc¹,maj¹ przewa¿nie doswiadzczenie z innymi sprzêtami,pope³niaja w pe³ni swiadomy wybór.Co do sprzedazy mia³em na myœli normalny rynek , w normalnych krajach,a nasz na razie trudno do takich zaliczyÌ....A co powiecie o polityce cenowej Harleya Dawidsona?I proszê nie porównujcie mnie z ''goœciami'' w czarnych BMW z ciemnymi szybami...Pzdro,jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S³uchaj cz³owieku, czy Ja np. gdziekolwiek porówna³em Ciê do bogatego bambra lub drecha je¿d¿¹cego steranym BMW 525??To, ¿e kupi³eœ sobie BMW, to tylko i wy³¹cznie Twój œwiadodmy wybór.Przecie¿ masz doœwiadczenie z innymi sprzêtami i poszed³eœ drog¹ ewolucji i kupi³eœ sobie BMW, bo akurat on spe³nia wymagania jakie stawia³eœ motocyklowi i pewnie jesteœ z tego zadowlony i cieszê siê razem z Tob¹.Przecie¿ nikt nikomu tutaj nie narzuca,¿e ma kupowaÌ BMW czy jak¹œ japoùszczyznê, wszyscy wyrazili swoj¹ opiniê dotycz¹c¹ fotki motocykla i ju¿.Gusta nie podlegaj¹ dyskusjom, a Ja i tak wolê japoùskie motocykle.Có¿,u nas posiadanie czegos innego niz Seicento jest uznawane za luksus,a dopiero ''motór''!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaros , kto Ciê porówna³ do goœci w brykach z ciemnymi szybami?Wzi¹³em pod uwagê normalnych klientów którzy kupuj¹ w s a l o n a c h n o w e motocykle BMW. I u nas i np. w niemczech kupuje to podobna grupa ludzi. A "czarne szyby" to najczêœciej beemki co najmniej 10 lat stare i nie o takie sprzêty mi chodzi³o.A ja¿eli zapczeczasz ¿e zale¿y ci na cyt: "jakoœÌ na najwy¿szym poziomie, rozwi¹zania konstrukcyjne z najwy¿szej pó³ki no i presti¿" to znaczy ¿e Ÿle Ciê oceni³em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jakieÂś poruszenie na tym forum!Taki obraÂżalski to ja nie jestem,bogaty tez nie jak niektĂłrzy sugerujÂą...Wszystko jest kwestiÂą wyboru,Âświadomego wyboru!Osobiscie uwazam Âże motocykle typu XRV,DL,GS i tym podobne ''uliczne enduro'' sÂą najlepszym wyborem na polskie drogi!Ale podoba mi siĂŞ taka dyskusja!Moje moto R 1150 GS jest z 2000 roku,kupione za cenĂŞ porĂłwnywalnÂą np.z GSXR z podobnych lat,wiĂŞc bez przesadyzmu!Mam nadziejĂŞ Âże przedyskutujemy podobne kwestie na Âżywo,np. na Oldtaimerbazar w Katowicach!Pozdro,Jaro,bamber z ZagÂłebia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.