Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

[Sprzedam] xt600tenere


szramer

Rekomendowane odpowiedzi

O chopaki to bacie trepa XJ byla kupiona po cenie normalnej rynkowej (a nie jakies 25% off)Pozatym to bylo pisane jako zart.Palo sam wiesz ile nia zjezdzilem i ile wpakowalem.Jedynym minusem byl blotnik (popekany) reszta byla w stanie bdb!!Gixer pozwol ze ci powiem jedno , ta cbr duzo mnie nauczyla, Polacy to oszusci i koniec. Kupie moto za 20 tys i na 5 , 4beda wydymane. Prosze mi tutaj takich zeczy niepisac , bo zjezdzilem motorem 3/4 europy i niepchalem sie tam dziurawym durszlakiem.Ponioslem sie emocjem i wjebalem sie w cbr przyznaje , ale jestem szczesliwy ze kupilem ja okzayjnie bo placac pelna cene rynkowa moglo by sie okazac ze trafilbym w to samo lub jeszcze gorzej.I kazdy z nas zna ludzi ktorzy tak sie nadziali. WIEC BEZ TYAKIC MI TO OK ??W 3/4 polskiego spoleczenstwa ( i niestety motocyklistow) motor w stanie idealnym to pospowana rama , ale bez ryski na plastikach.A ja sie tu roznie , wala mnie plastiki , ja chce misc prosciutka rame,silnik ktoremu ufam jak sobie samasmeu , zawieszenie i cala mechanike w stanie bdb!!!p.s Niewiem szramer czy sprawdzlAes rame w XJja sie pokusilem i okazalo sie ze jest prosta.To tak dla twojej wiadomosci. [ Dodano: 2005-02-17, 00:01 ]A dam ci chocby jeden przyklad:Bylismy w Bielsku ogladac Bandyta z 96 cena 15 tys (w 2002) po przyjedzie okazala sie padak.Kupil z Warszawy za ponad 11tys , wpakowal ponad 2 tys bo wyszlo ze ktos sie gaznikami bawil.I mozna takie przyklady mnozyc , mnoizyc i mnozyc!!!Jak pojazd ma wiecjej jak 3-4lata to juz trza sie szykowac ze moze byc nieciekawia,a po cholere ja sie rozpisuje :Off-Topic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja Ci powiem Bronx ze mialem juz ponad 10 japoncow i nigdy sie nie nadzialem.Jesli trzeba cos bylo zrobic to olej zmienic lub klocki.I to nawet jak kupowalem 15-letnie japonczyki.Tylko trzeba dobrze ogladac jak sie cos kupuje.No a jesli Ty nie zauwazyles przy kupnie CBR ze sie kontrolka oleju swieci to o czym my tu gadamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejcie spokój Panowie. W padalca zawsze mo¿na siê w.j.e.baÌ, wszystkiego nigdy siê nie sprawdzi. Gixer mo¿esz kupiÌ idealne moto a oka¿e siê po tygodniu ¿e wpierdala olej albo cisnienie ma niskie i ju¿ jesteœ w minie.Bronx te¿ siê czegoœ nauczy³ (zreszt¹ chyba wszyscy którzy czytaj¹ jego posty) a w sumie wyszed³ z prawid³owego za³o¿enia: niska cena, moto do remontu. Tak naprawdê to usterki by³y w sumie niewielkie: odkrêcona magistrala olejowa, ciekn¹ce oringi na deklach i pêkniêta miska bo ktoœ œrubê przeci¹gn¹³.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.