Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ankieta - Zakup nowego motocykla ??


sdmc

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjmijmy ze chcesz kupic nowy motocykl, pomijamy tutaj marke, model.Co jest czynnikiem decydujacym o zakupie motocykla wlasnie w tym a nie innym salonie.Fajny wystroj, cena, serwis, oferta kredytowa, usmiech sprzedawcy , oferty dodatkowe przy zakupie, a moze cos jeszcze ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkie te czynniki zebrane do kupy i oprócz tego rzetelnoœÌ oraz fachowe pojêcie sprzedawcy o danym motocyklu.Nie chcia³bym wejœÌ do jakiegoœ salonu z chêci¹ zakupu wymarzonej XJR 1300, a sprzedawca okaza³ by siê niezbyt obeznany w temacie motocykla, dostêpnych do niego akcesoriów itd A tak w ogóle to ile kosztuje nowa XJR 1300??Musze policzyÌ ile musia³bym zbieraÌ na ten sprzêt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zwróci³ uwagê na: -cenê-promocje-wiedzê sprzedaj¹cego na temat danego modelu-wygl¹d salonu(w blaszanym gara¿u bym nie kupowa³)-koszty serwisowania-d³ugoœÌ gwarancji-i mo¿e jakieœ prezenty typu kask za darmo:D(albo jeszcze lepiej na samym wejœciu dawaÌskórzane spodnie:D a jak kupi to dostanie kurtke:D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, wiec:- jakosc i renoma firmy- dostepnosc salonu (nie chcialoby mi sie jezdzic po jakis wioskach dookola miasta, gminy, powiatu czy wojewodztwa)- profesjonalizm sprzedawcy i podejscie do klienta: buce, gbury i natreci traca klientow- wyglad salonu (zadbanie o towar, wystroj - przepalone zarowki i bajzel wokol stanowiska pracy odpadaja :P)- dostepnosc do towaru, czyli czy moge bez problemu obejrzec co i ile razy chce, usiasc, ew. przetestowac- zachecenie klienta ew. promocjami, choc wiemy, ze mam to kupic, a nie dostac, wiec wszystko w granicach rozsadku, nie chodzi mi o zlote gory ;)- kontakt po zakupie, prof. serwis, akcesoria i krotki termin dostaw ;)to moze tyle, wiecej mi teraz do glowy nie przychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee piszecie same gÂłupoty , TYLKO JAZDA TESTOWA :mrgreen: w przypadku sprzetĂłw strikte sportowych "TRACK DAY"cena nie gra roli jezeli jest 10-15% droÂższy od konkurencji :? dodatkowea promocja (kask w tym samym malowaniu kurtka ,ewentulanie pierwszy przeglad gratis z wymiana olejow i filtrĂłw itp...)takie techniki sa sotosowane w cywilizowanych krajach dodatkow jakieÂś wejÂścĂłwki na wyÂścigi itp ... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoÂś wie co chce kupiĂŚ to tylko jakieÂś promocje i dodatki mogÂą go przekonaĂŚ by kupiĂŚ motocykl w tym a nie innym salonie, takie moje zdanie, chyba Âże siĂŞ jest napalonym to wtedy tam gdzie bliÂżej byle pojeÂździĂŚ jak najszybciej na swej nowej maszynce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.