Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Miasto Jaworzno Kontra Stalexport (a4)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

"Prezydent Jaworzna ogłosił, że w ciągu roku wybuduje nową drogę, która pozwoli kierowcom ominąć bramki na autostradzie A4. "Dla mnie to nie omijanie bramek na A4 (Shit(a+ 4) = A$) tylko sprawne ominięcie miasta, o to chodzi w obwodnicy miasta żeby samochody nie przejeżdżały przez centrum miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie od kilku lat realizuje się u nas projekt miasto twarzą do autostrady (ptfu). wiele pól i nie użytków przeznaczono na działalność handlową i przemysłową w pobliżu autostrady "zachodzni okręg przemysłowy". Wybudowano węzeł z autostradą (nie wiem za czyje w tej chwili) no brakuje tylko czego? Owego zjazdu! m.in dlatego tez powstał projekt obwodnicy itd, aby równiez te tereny przemysłowe mogły ożyćmapka poglądowa dzielnic jaworzna (plik pdf)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie robi kampanie. A tym bardziej kosztem Stalexportu. Przynajmniej dalej sie mówi o tej firmie , najpierw afera z motocyklistami teraz z Prezydentem Jaworzna , dobrze, ludzie coraz więcej sie dowiaduja na jakich zasadach funkcjonuje Stalexport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

najbardziej rozwalily mnie komentarze pod artykułami Ten "twardziel" to chyba prezes SEtwardziel 2010-03-07 11:22:28Jasne Silbert chciał by żeby u nas po za autobusami i busami nic nie jezdzilo!! nie przypominam sobie by jakos zwiekszyl sie ruch gdy na bramkach w Brzęczkowicach była wymieniana nawierzchnia.Ogarnij sie panie Prezydencie!!!!xxx 2010-03-07 18:12:02Madre słowa masz twardziel racjedo xxxtwardziel 2010-03-09 12:48:08Nie wiem jak to jest że na każdy artykuł związany z A-4 poparcie mam tylko od Ciebie??Dzięki kolego pozdawiamxxx 2010-03-09 14:12:20x 2010-03-12 09:23:40Ja napewno nie złoze podpisutwardziel 2010-03-12 10:51:08Ja nie zamierzam tego podpisywać,jak podejdą do mnie to mogę jedynie na tą petycje naplućDo twardzielxxx 2010-03-12 11:08:02To znowu jestesmy razemspostrzegawczy 2010-03-12 11:19:21a ten xxx to pani rzecznik SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.