Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykl Za 3,50zł :)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kumpel mioł podobno sytuacja. sprzedowoł mercedesa za pora zł i ktoś od razu walnoł kup teraz. okazało sie że błąd boł w tym że komputer sam wpisał przecinek w innym miejscu.....dokładnie nie wiem bo nie wnikołch ale babka która zalicytowała konsultowała sie nawet z prawnikiem, albo tylko tak ściemniała żeby go nastraszyć. Ale koniec końców dali jeździ tym autym jakoś mu sie usrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem u rzecznika praw konsumenta, niestety szans nie ma... wada oświadczenia woli ... napisała mi że to był błąd..i już mi nie musi sprzedać... oczywiście mogę iść do sądu.... koszty... ok 700zł na wstępie ... więc nieopłacalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze... kiedyś miałem okazję kupić coś na tej zasadzie... i to o wiele więcej warte ale tego nie zrobiłem tylko dlatego że to byłoby chamstwo....( jeszcze zgłosiłem to do sklepu komputerowego z sosnowca bo gdyby ktoś faktycznie wykupił cały zapas towaru to byliby kilkadziesiąt tys. w plecy )teraz kupiłem tego choopera i zaraz dostałem niezbyt miłego maila z hasłami typu że za 3.50 zł to sobie mogę bilet kupić.... jakby nie można było normalnie się dogadać... do rzeczniczki poszedłem z ciekawości... gdyby mi zależało na wykorzystaniu tego błędu sprawa byłaby już w sądzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kumpla z oswiecimia ktory kiedys R1 wylictowal za 35 zl( czy cos kolo tego ) sprzedajacy odrazu sie znim skontaktowal i podpisali umowe ze nie bedzie zadnych konfliktow o to robic ze ten mu jej nie sprzeda a za pokute odda 2500 zl wes od babki kiste piwa i poklep po glowce tyle bym zrobil PS: mialem na takim moto jazdy na Lce - tragedia.. na 8mce przycierałem stopkami o asfalt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taki razie dajesz się dumać i to bez mydełka. Kodek cywilny Art. 543 mówi:Wystawienie rzeczy w miejscu sprzedaży na widok publiczny z oznaczeniem ceny uważa się za ofertę sprzedaży.Więc już znasz podstawę prawną aby dochodzić swojego i nie ma że zaszła pomyłka, że stara cena. Podchodzisz do punktu obsługi klienta, mówisz, że cena nabita na kasie jest wyższa od ten na sklepie i że chciałbyś zwrot różnicy, jeżeli Pani robi jakiś problemy cytujesz jest artykuł, najczęściej na tym kończy się rozmowa bo od razu dostajesz zwrot różnicy. Polecam, bo działa.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.