Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zwrot Motorka


_MEFIU_

Rekomendowane odpowiedzi

Elo,rodzice kupili mi pod choinkę bez mojej wiedzy skuterka nówke z salonu z gostyni, (dali 3200zł za gotówkę) firma atx ale niech będzie rodzicom chodzi o to abym miał czym jeździć do szkoły, po bułki itp. no i dziś próbuję przejechać się po podwórku, no i próbuję światła długie nie działają ( wogóle po przełączeniu świateł długich na krótkie na kontrolce się nic nie świeci ), przy ruszaniu muli go i gaśnie, próbowaliśmy z tatą go regulować i nic to nie dało, paliwo jest zalane do pełna a kontrola pokazuje rezerwę i wskaźnik jest na samym dole. WTF kurwa mać! no i mam pytanie czy istnieje jakoś wmusić im zwrot kasy za tego badziewia? za tą cenę wole mieć coś bardziej markowego AUKCJAzamieściłem temat również w dziale pomoc - zakup motocykla. i zależy mi na czasie a tu więcej osób zagląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie za bardzo. Gdyby chcieli oddawać kasę za każdego takiego zdyba to musieli by z połowę przyjąć z powrotem. Przecież masz okres gwarancyjny więc zawieź niech robią. Mógłbyś coś zdziałać udowadniając, że skuter już przed zakupem był niesprawny ale tego nie udowodnisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gość wiedział ze uszkodzonego sprzedaje bo mi mama dzwoniła że mam się pośpieszyć w powrocie ze szkoły, na ulicy mijałem się z dostawczakiem, poźniej się okazało jak to stało na placu, odpaliłem i git chodził, a jak mama mu mówiła że syn sobie go sprawdzi to gość gadał że musi spadać bo ma inne motorki do rozwozu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

światła działają ale tylko krótkie, po przełączeniu na długie nic się nie dzieje nawet kontrolka się nie zaświeci, dziś koleś z salonu przyjedzie po niego i na gwarancje a i to nie było moje marzenie! moim marzeniem jest cr 125, ale musze jeszcze dozbierać, bd miał moto w teren i WC do szkołyar2rMnic dokładniej nie sprawdzaliśmy bo on jest na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przeciez nic sie nie stanie z gwarancja jak sprawdzisz bezpieczniki.jak sie okaze ze bezpieczniki sa popalone to koles obciazy cie kosztami dojazdu.bezpieczniki, lancuch, stan oleju,i reszty plynow sprawdza sie na bierzaco co z reszta jest warunkiem gwarancji.co do swiatel - sprawdzales zarowki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przeciez nic sie nie stanie z gwarancja jak sprawdzisz bezpieczniki.jak sie okaze ze bezpieczniki sa popalone to koles obciazy cie kosztami dojazdu.bezpieczniki, lancuch, stan oleju,i reszty plynow sprawdza sie na bierzaco co z reszta jest warunkiem gwarancji.co do swiatel - sprawdzales zarowki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba raczej wszystkie , Panie Prezesie Rada dla obdarowanego tym cudem techniki - buteleczka benzyny ekstrakcyjnej kosztuje 6 zł , zapałki 30 gr . Wiesz jaki ubaw będziesz miał jak to się chajcnie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.